Browning Team

Μετά από τα βιντεάκια αυτά αναρωτιέμαι γιατί έχω το 525 και κάθεται στο οπλοκιβώτιο και ασχολούμαι με το Τοζ; θα το κοιτάξω αυτό γρήγορα όσο θεραπεύεται η περίπτωση. Μπορεί να χειροτερέψω .yelling..
Σου είπα πουλά το τοζ. Έχεις άλλο όπλο τώρα να ασχοληθείς αναγκαστικά πολυ
 
Σου είπα πουλά το τοζ. Έχεις άλλο όπλο τώρα να ασχοληθείς αναγκαστικά πολυ
Αν εννοείς την sx3, κι αν κρίνω από αυτά που τραβάς εσύ δεν με ενθαρρύνει αυτό που λές (το ότι θα ασχοληθώ πολύ μαζί της) think.
Αλλά το Τoz δεν το πουλάω για 3 λόγους. Ο ένας είναι οτι δεν θα πιάσει και σπουδαία πράγματα, ο δεύτερος είναι οτι θέλω να το κάνω μπιμπελό και ο τρίτος και κυριότερος είναι ότι είναι μεγάλο σχολείο η ανακαίνισή του.
Απλά είναι καιρός να κάνω και μερικά κυνήγια με το 525 μου που τόσο το έχω παραμελήσει ...
 
Ψάχνοντας χθές για τις Back Board κάννες της Browning έπεσα πάνω σ' αυτό το άρθρο
http://www.randywakeman.com/TheGrandLieofBackBoring.htm ,
όπου , ούτε λίγο ούτε πολύ, ο Randy Wakeman τις απαξιώνει τελείως, επικαλούμενος μάλιστα και άλλες δοκιμές . Το έχει ψάξει κανένας ;
(Υπάρχει μάλιστα και βιντεάκι με δοκιμές στον πίνακα.)
ΥΓ. Δεν είχα τον χρόνο να ψάξω στο τοπικ μήπως και ξανασχολιάστηκε.
 
Ψάχνοντας χθές για τις Back Board κάννες της Browning έπεσα πάνω σ' αυτό το άρθρο
http://www.randywakeman.com/TheGrandLieofBackBoring.htm ,
όπου , ούτε λίγο ούτε πολύ, ο Randy Wakeman τις απαξιώνει τελείως, επικαλούμενος μάλιστα και άλλες δοκιμές . Το έχει ψάξει κανένας ;
(Υπάρχει μάλιστα και βιντεάκι με δοκιμές στον πίνακα.)
ΥΓ. Δεν είχα τον χρόνο να ψάξω στο τοπικ μήπως και ξανασχολιάστηκε.
Όπως λέει ο Κώστας παραπάνω είναι όπου φυσάει ο άνεμος και όπου πέφτουν τα ντολαρς .sarcastic. ,πριν μερικά χρόνια απαξιωνε κάθε τι τουρκικό τώρα έχουν γίνει καλύτερα και από τους μεγάλους αλλάζουν οι καιροί φαίνεται και όπου πέφτει παραδάκι και χορηγία αυτός γαυγίζει.
 
Ψάχνοντας χθές για τις Back Board κάννες της Browning έπεσα πάνω σ' αυτό το άρθρο
http://www.randywakeman.com/TheGrandLieofBackBoring.htm ,
όπου , ούτε λίγο ούτε πολύ, ο Randy Wakeman τις απαξιώνει τελείως, επικαλούμενος μάλιστα και άλλες δοκιμές . Το έχει ψάξει κανένας ;
(Υπάρχει μάλιστα και βιντεάκι με δοκιμές στον πίνακα.)
ΥΓ. Δεν είχα τον χρόνο να ψάξω στο τοπικ μήπως και ξανασχολιάστηκε.
Καλά αυτός άμα πληρωθεί θα βγάλει και τις αλμαρ Πόλεμικα όπλα....μην διαβάζετε τους βλακες
 
Όπως λέει ο Κώστας παραπάνω είναι όπου φυσάει ο άνεμος και όπου πέφτουν τα ντολαρς .sarcastic. ,πριν μερικά χρόνια απαξιωνε κάθε τι τουρκικό τώρα έχουν γίνει καλύτερα και από τους μεγάλους αλλάζουν οι καιροί φαίνεται και όπου πέφτει παραδάκι και χορηγία αυτός γαυγίζει.

Καλά αυτός άμα πληρωθεί θα βγάλει και τις αλμαρ Πόλεμικα όπλα....μην διαβάζετε τους βλακες

Ε ναι μην τρελαθούμε κιόλας :D
 
Α είναι σεσημασμένος ο τύπος. Εγώ πρώτη φορά έπεσα πάνω του. Με ξενέρωσε γιατί είχα φτιαχτεί με τα παραπάνω βιντεάκια . ΟΚ ας μείνουμε λοιπόν σ αυτό το άρθρο που το βρήκα κάπου εδώ μέσα: https://www.gunmart.net/gun-reviews/shotguns/over-and-under-shotgun/the-browning-525
 
Ακριβως το συγκεκριμενο οπλο που βλεπεις ειναι αυτο που αγορασα .Ενα τελευταιο 76αρι στη Μετπλαστ το ειχανε βγαλει απο το κουτι του αυτο και το 725 για την παρουσιαση που βλεπεις.
Μου το διευκρινησε ο εν λογω κυριος που ειναι και Υπευθυνος Πωλησεως της Μετπλαστ και παρα πολυ εξυπηρετικος
 
Kαλημερα στην παρεα.
Ηθελα να ρωτησω για τα φρενα της παλιας Auto 5. Αυτα που ειναι το ενα μεσα στο αλλο το μαυρο δαχτυλιδι πανω απο το μπρουτζινο.
Αυτα τα 2 εχουν σε ενα σημειο της περιφερειας τους ενα κενο και τα 2. Πρεπει αυτα να ειναι ευθιγραμμισμενα ή δεν παιζει ρολο?
 
Kαλημερα στην παρεα.
Ηθελα να ρωτησω για τα φρενα της παλιας Auto 5. Αυτα που ειναι το ενα μεσα στο αλλο το μαυρο δαχτυλιδι πανω απο το μπρουτζινο.
Αυτα τα 2 εχουν σε ενα σημειο της περιφερειας τους ενα κενο και τα 2. Πρεπει αυτα να ειναι ευθιγραμμισμενα ή δεν παιζει ρολο?
Σταύρο στο τελευταίο τεύχος του Δημοκρατία Κυνήγι ο Κυπρίδημος έχει ολόκληρο άρθρο για το θέμα αυτό. Τεύχος 65 /21.11.18. Μία σελίδα είναι όλη κι όλη αλλά περιεκτική. Εχει διαφορετική ρύθμιση στα δακτυλίδια για φυσίγγια κανονικά και διαφορετική για magnum . Αν δεν μπορέσεις να το βρείς πες να την σκανάρω.
 
Σταύρο στο τελευταίο τεύχος του Δημοκρατία Κυνήγι ο Κυπρίδημος έχει ολόκληρο άρθρο για το θέμα αυτό. Τεύχος 65 /21.11.18. Μία σελίδα είναι όλη κι όλη αλλά περιεκτική. Εχει διαφορετική ρύθμιση στα δακτυλίδια για φυσίγγια κανονικά και διαφορετική για magnum . Αν δεν μπορέσεις να το βρείς πες να την σκανάρω.
Κόλησα. Το σκανάρησα το έχω σε pdf και δεν μπορώ να το ανεβάσω. Πως γίνεται;
 
Κόλησα. Το σκανάρησα το έχω σε pdf και δεν μπορώ να το ανεβάσω. Πως γίνεται;
Σε ευχαριστώ πολύ.το έχω αυτό απλά ήθελα να μάθω αν τα δυο δαχτυλίδια που είναι μαζί το μπρούτζινο με το μαύρο από πάνω του πρέπει να είναι ευθυγραμμισμένα στα κενά τους
 
Kαλημερα στην παρεα.
Ηθελα να ρωτησω για τα φρενα της παλιας Auto 5. Αυτα που ειναι το ενα μεσα στο αλλο το μαυρο δαχτυλιδι πανω απο το μπρουτζινο.
Αυτα τα 2 εχουν σε ενα σημειο της περιφερειας τους ενα κενο και τα 2. Πρεπει αυτα να ειναι ευθιγραμμισμενα ή δεν παιζει ρολο?
https://www.google.com/search?q=bro...eAhUE3SwKHdR8D4EQsAR6BAgFEAE&biw=1366&bih=654
εχει ολα τα setap μαγκνουμ κ απλη
 
Σε ευχαριστω Νικολα.Το εχω αυτο οπως εγραψα πιο πανω θα ηθελα να μαθω αν ειναι υποχρεωτικο τα ενωμενα μπρουτζινα και μαυρο δαχτυλιδι να εχει ευθυγραμμισμενες τις οπες τους
 
Σταύρο στο τελευταίο τεύχος του Δημοκρατία Κυνήγι ο Κυπρίδημος έχει ολόκληρο άρθρο για το θέμα αυτό. Τεύχος 65 /21.11.18. Μία σελίδα είναι όλη κι όλη αλλά περιεκτική. Εχει διαφορετική ρύθμιση στα δακτυλίδια για φυσίγγια κανονικά και διαφορετική για magnum . Αν δεν μπορέσεις να το βρείς πες να την σκανάρω.
Σε ευχαριστω.Ξερεις που μπορω να το βρω μιας και θα εχει αποσυρθει σαν εβδομαδιαο?
Αν μπορουσες να το σκαναρεις θα το εκτιμουσα.Μπορω να σου στειλω το mail μου σε πμ αν θες για
να το στειλεις πιο ευκολα
 
Back
Top