Browning Team

Μολις ανοιχτηκε το κουτι.Δυστυχως ο φωτισμος χαλια
H0IcAdS.jpg
Καλοριζικο καλοντουφεκο το εργαλειο
 
Τα 525 και τα 725 τι κονο έχουν?
Νίκο ανάλογα το μοντέλο
το 525 που βγαίνει τώρα και λέγεται game one έχει κώνο κάπου στο 3-3,20 το ίδιο και το 725 με μικρή επιφύλαξη
τα πρώτα 525 διευρυμένου αυλού που είχαν βγεί αν θυμάμαι καλά είχαν 5+
αυλό 18,7 έχουν και τα 2 όπως γνωρίζω :)

Το 725 έχει 18,7 plus πραγματικό
Μάνο μάλλον κάποιο λάθος κάνεις αν αναφέρεσαι σε αυλό το 18,7 plus δεν υπάρχει :)

 
Last edited:
Σε ευχαριστω πολυ.Εμενα ειναι 18.7 αυλος που σημαινει πιο ανοιχτες ντουφεκιες δυστυχως.Ειδωμεν
Δεν χρειάζεται να ανησυχείς Σταύρο για τον αυλό, οι ανοιχτές τουφεκίες οφείλονται στα τσοκ για ατσάλινα σκάγια όταν βαράμε μολύβδινα.
 
Σε συμβατικο τσοκ carlson Kai Browning είναι σιγουρη επιτυχία

Μιας και έχω και franchi και winchester και browning, πιστεύω πως όσο φονικά και value for money είναι τα gemini για όπλα του ομίλου benelli-beretta-franchi, έτσι είναι και τα carlson's sporting clays για τα όπλα του ομίλου browning-winchester....

Δύσκολα άλλα τσοκ να δικαιολογήσουν το επιπλέον κόστος τους με βάση τις βλητικές διαφορές από αυτά τα δυο τσοκ για τα συγκεκριμένα όπλα...
 
Νίκο σόρυ σκέφτηκα τον αυλό. Κώνο δεν έχω μετρήσει αλλά μου είχε πει ο Γιώργος που έφτιαξα το κοντάκι ότι ήταν κάπου στα 3. Ξαναλέω δεν τον έχω μετρήσει.
Μακη εννοούσα ότι έχει 18,7 ονομαστικό, γνωστός μου είχε 18,73 πραγματικό εξου και το plus. Τώρα μλκιες μου είπε δεν ξέρω.
 
Νίκο σόρυ σκέφτηκα τον αυλό. Κώνο δεν έχω μετρήσει αλλά μου είχε πει ο Γιώργος που έφτιαξα το κοντάκι ότι ήταν κάπου στα 3. Ξαναλέω δεν τον έχω μετρήσει.
Μακη εννοούσα ότι έχει 18,7 ονομαστικό, γνωστός μου είχε 18,73 πραγματικό εξου και το plus. Τώρα μλκιες μου είπε δεν ξέρω.
Και 18.8 υπάρχει και 18.75
 
Νίκο σόρυ σκέφτηκα τον αυλό. Κώνο δεν έχω μετρήσει αλλά μου είχε πει ο Γιώργος που έφτιαξα το κοντάκι ότι ήταν κάπου στα 3. Ξαναλέω δεν τον έχω μετρήσει.
Μακη εννοούσα ότι έχει 18,7 ονομαστικό, γνωστός μου είχε 18,73 πραγματικό εξου και το plus. Τώρα μλκιες μου είπε δεν ξέρω.
Εγώ κατάλαβα ότι εννοούσες εργοστασιακό όρο το plus γι αυτό είπα δεν υπάρχει
Όχι ο φίλος σου δεν σου είπε μλκιες,αν το έχει μετρήσει στο 18,73 τότε σφραγίζεται σαν 18,7 πάνω από 18,75 σφραγίζεται 18,8 :)
 
Και 18.8 υπάρχει και 18.75
Εγώ κατάλαβα ότι εννοούσες εργοστασιακό όρο το plus γι αυτό είπα δεν υπάρχει
Όχι ο φίλος σου δεν σου είπε μλκιες,αν το έχει μετρήσει στο 18,73 τότε σφραγίζεται σαν 18,7 πάνω από 18,75 σφραγίζεται 18,8 :)
.shake hands.
 
Μολις ανοιχτηκε το κουτι.Δυστυχως ο φωτισμος χαλια
H0IcAdS.jpg
καλοτουφεκο ΣΤΑΥΡΟ
εύχομαι να το χαρείς και να σου δώσει ωραίες τουφεκιές , πολυ μου αρέσει!
Ειδα ποιο πάνω οτι φλερτάρεις με τα MIDAS .. τα εχω και εγω και του πάνε πολύ !
τιμιότατα σε απόδοση με το 3* να κλέβει την παράσταση ! * τουλάχιστον στο δικο μου της γενιάς με τον μαμά κονο 6+ cm
Τιμή απο Αγγλία κοντά στα 40-45 ευρώ αν θυμάμαι καλά!
 
καλοτουφεκο ΣΤΑΥΡΟ
εύχομαι να το χαρείς και να σου δώσει ωραίες τουφεκιές , πολυ μου αρέσει!
Ειδα ποιο πάνω οτι φλερτάρεις με τα MIDAS .. τα εχω και εγω και του πάνε πολύ !
τιμιότατα σε απόδοση με το 3* να κλέβει την παράσταση ! * τουλάχιστον στο δικο μου της γενιάς με τον μαμά κονο 6+ cm
Τιμή απο Αγγλία κοντά στα 40-45 ευρώ αν θυμάμαι καλά!
Σε ευχαριστω πολυ Μανθο να εισαι καλα.
Εχω ηδη παραγγειλει τα *** και ** σε ΜIDAS απο Αγγλια. Θα δω πως πανε και αν ειναι θα παρω ολη τη σειρα σε Midas
 
Καλημερα.
Ηρθαν τα Midas χθες και σημερα ριχτηκαν για πρωτη φορα σε πουλες.Παρα πολυ ευχαριστημενος.
Ευχαριστω για τις συμβουλες σας

E βάλε μας και μια φωτογραφία να τα έχεις κουμπώσει πάνω στις κάννες να γουστάρουμε ακόμα πιο πολύ! Καλορίζικο Σταύρο!
 
Back
Top