BROWNING B 525 CLASSIC HUNTER

Status
Not open for further replies.
Εχεις του κοσμου τα δικια φιλε μου Αρη ταχουμε οι δυο μας αναλύσει καλα τα θεματα που βρεθηκαμε Καλαματα αλλα και ο φιλος Benelli σωστα διαπιστωνει τυχερος ο δεξιοχειρας που θα το αποκτησει.Ηρθαν οι δυο φιλοι μου που εναι η παρεα μου στο κυνηγι δεξιοι και οι δυο 1.76 και 1.83 στο υψος αντιστοιχα τους ερχοταν γαντι.Η αποφαση επαρθει και οχι για πολυ διοτι το ζητησε και ο Πλαστουργος το οπλο με οτι στην συνεχεια συνεπαγεται.Υπαρχει περιπτωση αυριο το απογευμα να ειμαι στο καταστημα του και απο κει και μετα το οπλο θα εκτίθεται εκει.
 
Αγαπητοι μου συναδελφοι ενημερωνω οτι απο αυριο το b 525 που παρουσιαζω εδω θα εκτιθεται στο καταστημα του κ.Πλαστουργου.Οποιος θελει να το δει να το επεξεργαστει δια ζωσης εχει την ευκαιρια και να διαπιστωσει και για τα οσα εχω αναφερθει για το οπλο αυτο ποσο ακριβη ειναι.Αξιζει τον κοπο εστω και μια βολτα να το δει καποιος που τυχαινει να διευκολύνεται.
 
Αγαπητοι μου συναδελφοι ενημερωνω οτι απο αυριο το b 525 που παρουσιαζω εδω θα εκτιθεται στο καταστημα του κ.Πλαστουργου.Οποιος θελει να το δει να το επεξεργαστει δια ζωσης εχει την ευκαιρια και να διαπιστωσει και για τα οσα εχω αναφερθει για το οπλο αυτο ποσο ακριβη ειναι.Αξιζει τον κοπο εστω και μια βολτα να το δει καποιος που τυχαινει να διευκολύνεται.
Η τιμή ίδια;
 
Η τιμή ίδια;
Ναι φιλε μου την ιδια τιμη με ολα τα καλουδια της.Αξιζει να παει καποιος απο κοντα να το δει το οπλο.Το οπλο αυτος που θα το παρει και εφοσον ειναι δεξιοχειρας ισως να μη χρειαστει καμια μετατροπη ετσι γλυτωνει εξτρα δαπανη αυτο επι τοπου θα το διαπιστωσει και ο κ.Πλαστουργος και καμια επισης δαπανη για τσοκ διοτι τα εσω-εξω τσοκ που συνοδευουν το οπλο θα καλυψει και ποιοτικα ολα τα κυνηγιια του.
 
Θελω να κανω μια προσφορα μονο στους συναδελφους του φορουμ και μονο.Στην περιπτωση που υπαρξει ενδιαφερον για την αγορα του οπλου θα προσφερω δωρο την μετροληψια και τα μετρα προσαρμογης που στην περιπτωση που χρειαστει παρεμβαση κατι που θα επιμεληθει ο κ.Πλαστουργος κοστος το οποιο θα επιβαρυνθω εγω και ανερχεται στα 120ευρω ετσι ωστε να φυγει με το οπλο ετοιμος και σωστα προσαρμοσμενος για να κανει σωστη και επιτυχημενη σκοπευση .Ας ληφθει ως συναδελφικη συνεισφορα και τιποτε παραπανω χωρις να επιδιώκω εμπορικο κινητρο και εκφραζομαι με απολυτη ειλικρινεια.
 
Θελω να κανω μια προσφορα μονο στους συναδελφους του φορουμ και μονο.Στην περιπτωση που υπαρξει ενδιαφερον για την αγορα του οπλου θα προσφερω δωρο την μετροληψια και τα μετρα προσαρμογης που στην περιπτωση που χρειαστει παρεμβαση κατι που θα επιμεληθει ο κ.Πλαστουργος κοστος το οποιο θα επιβαρυνθω εγω και ανερχεται στα 120ευρω ετσι ωστε να φυγει με το οπλο ετοιμος και σωστα προσαρμοσμενος για να κανει σωστη και επιτυχημενη σκοπευση .Ας ληφθει ως συναδελφικη συνεισφορα και τιποτε παραπανω χωρις να επιδιώκω εμπορικο κινητρο και εκφραζομαι με απολυτη ειλικρινεια.
Ο άνθρωπος φαίνεται.

Το όπλο αυτό είναι μια καλή ευκαιρία.

Εύχομαι λοιπόν καλοπουλητο και να το χαρεί ο νέος ιδιοκτήτης και στα μέτρα του!!!
 
Θελω να κανω μια προσφορα μονο στους συναδελφους του φορουμ και μονο.Στην περιπτωση που υπαρξει ενδιαφερον για την αγορα του οπλου θα προσφερω δωρο την μετροληψια και τα μετρα προσαρμογης που στην περιπτωση που χρειαστει παρεμβαση κατι που θα επιμεληθει ο κ.Πλαστουργος κοστος το οποιο θα επιβαρυνθω εγω και ανερχεται στα 120ευρω ετσι ωστε να φυγει με το οπλο ετοιμος και σωστα προσαρμοσμενος για να κανει σωστη και επιτυχημενη σκοπευση .Ας ληφθει ως συναδελφικη συνεισφορα και τιποτε παραπανω χωρις να επιδιώκω εμπορικο κινητρο και εκφραζομαι με απολυτη ειλικρινεια.
Παναγιώτη γνώμη μου είναι να δώσεις και μια εναλλακτική χωρίς τα επιπλέον τσοκ ,μετροληψια , εφαρμογή και το όπλο θα φύγει,όπως έχουν φύγει τόσα άλλα 525 σε καλή κατάσταση.
 
Παναγιώτη γνώμη μου είναι να δώσεις και μια εναλλακτική χωρίς τα επιπλέον τσοκ ,μετροληψια , εφαρμογή και το όπλο θα φύγει,όπως έχουν φύγει τόσα άλλα 525 σε καλή κατάσταση.
Καλημερα ποια θα ηταν κατα την γνωμη σου αυτη η εναλλακτικη προταση;Επιμενω και το τονιζω ιδιαιτερα το οπλο ειναι βιτρινα εχει σημασια αυτο για τον λογο μου.
 
Καλημερα ποια θα ηταν κατα την γνωμη σου αυτη η εναλλακτικη προταση;Επιμενω και το τονιζω ιδιαιτερα το οπλο ειναι βιτρινα εχει σημασια αυτο για τον λογο μου.
Το όπλο χωρίς έξτρα τσοκ και να τα δώσεις χώρια.Δες το όπλο έχει πάρει ο Κόλλιας ατουφεκιστο b425 waterfowl.
 
Καλως λοιπον κανω στο φορουμ μια τελευταια προσφορα χωρις το κοστος προσαρμογης των 120ευρω και χωρις τα 4 εσω-εξω τσοκ στην τιμη των 1100ευρω.Η προσφορα ισχυει μεχρι 30/8.Ας εκτιμηθει αναλογα.
 
Το βλεπω εγω με αυτα που λετε θα την κατεβασω την αγγελια πριν την ωρα της στο τσακ ειμαι.Και επιβεβαιωνεται και η αξια του συγκεκριμενου οπλου με την αρχικη τιμη που ειχα βαλει .Οποιος δει αυτο το οπλο και δει την παραμικρη αμυχη θα του κοψω 200ευρω επιτοπου.Οταν λενε ειναι αμεταχειριστο ειναι βιτρινα το εννοω συν την αξια των τσοκ συν πελμα και εργασια που εχει γινει ολα εχουν και αυτα λεφτα που καποιος οπως εγω τα θεωρω αναγκαια.Οσο αφορα το φιλο benelli που παλαιοτερα εψαχνε τσοκ brain για το 525 δειγμα οτι τα browning εχουν αναγκη για κατι καλιτερο και που με παρέπεμψε στο kolla για το 425 που το πληρωσε 1000ευρω ο ανθρωπος πιστευω οτι δεν ειναι αξιο παραδειγμα για το οπλο αυτο που προσφερω εγω.Αποδειξη σε αυτο που πιστευω περα απο τη προσφορα που εχω κανει εδω στους συναδελφους στο car.gr η τιμη παραμενει για τον υπολοιπο κοσμο 1300ευρω.
 
Να συμπληρωσω για να μην παρεξηγηθω απο τον φιλο beneli γνωριζω οτι και ο ιδιος αναγνωριζει την πραγματικη αξια του οπλου αλλα η προταση που εκανε ηταν για να διευκολυνει ποιο ευκολα την πωληση του οπλου.Και εγω εκανα την προσφορα κατανοώντας και τον υποψηφιο αγοραστη που θα μετρησει την διαφορα των 200ευρω.
 
Παναγιώτη όπως το είπες η πρόταση μου ήταν για να βοηθήσω πολλοί δεν θέλουν τα έξτρα η δεν έχουν καμία διάθεση να πληρώσουν επιπλέον και δεν θα την έκανα αν στην αγγελία της καραμπίνας δεν αναρωτιωσουν ότι ενώ το πακέτο είναι καλό δεν έχει ανταπόκριση.Αλλο η αξία ενός πράγματος όταν το έχεις πληρώσει και την ξέρεις από πρώτο χέρι και άλλο όταν βγαίνει προς πώληση.Ακομα πρέπει να δώσεις στην αγγελία χρόνο . Όσο για τα brain πλέον δεν είμαι και τόσο σίγουρος και η αναζήτηση ήταν όταν πήρα για τα άλλα όπλα γι'αυτό και δεν της έχω κάνει up .Και το δικό μου είναι με λιγότερο από 100 φυσίγγια και το κρατώ για όταν ενηλικιωθεί ο γιός μου.Αν ασχοληθεί αν όχι ,ούτε με ενδιαφέρει τι θα απογινουν τα όπλα.
 
Παναγιώτη όπως το είπες η πρόταση μου ήταν για να βοηθήσω πολλοί δεν θέλουν τα έξτρα η δεν έχουν καμία διάθεση να πληρώσουν επιπλέον και δεν θα την έκανα αν στην αγγελία της καραμπίνας δεν αναρωτιωσουν ότι ενώ το πακέτο είναι καλό δεν έχει ανταπόκριση.Αλλο η αξία ενός πράγματος όταν το έχεις πληρώσει και την ξέρεις από πρώτο χέρι και άλλο όταν βγαίνει προς πώληση.Ακομα πρέπει να δώσεις στην αγγελία χρόνο . Όσο για τα brain πλέον δεν είμαι και τόσο σίγουρος και η αναζήτηση ήταν όταν πήρα για τα άλλα όπλα γι'αυτό και δεν της έχω κάνει up .Και το δικό μου είναι με λιγότερο από 100 φυσίγγια και το κρατώ για όταν ενηλικιωθεί ο γιός μου.Αν ασχοληθεί αν όχι ,ούτε με ενδιαφέρει τι θα απογινουν τα όπλα.
Ολα καλα φιλε μου συμφωνουμε , αλλωστε απο τα λεγομενα μου δεν προκυπτει κατι διαφορετικο παντως σε ευχαριστω για τον χρονο σου καθως και με τους συναδελφους με τον καλο τους λογο και την εκτιμηση τους και στην συνεχεια θα αναγγειλω στους συναδελφους την αποσυρση της αγγελιας διοτι ολα πηγαν καλα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top