Breda Team

Μάτωσε το εργαλείο!!!!! Στο τέλος της σεζόν θα σας πω τίς εντυπώσεις μου.
Σταύρο καλοριζικο καλοτουφεκο αλλά μην μας έχεις στο περίμενε ρε φιλε!!! :)
Πες μας εντυπώσεις από αυτές τις λίγες τουφεκιες που έριξες
Μόνο για την αξιοπιστία χρειάζεται χρόνος πιστεύω :)
 
Σταύρο καλοριζικο καλοτουφεκο αλλά μην μας έχεις στο περίμενε ρε φιλε!!! :)
Πες μας εντυπώσεις από αυτές τις λίγες τουφεκιες που έριξες
Μόνο για την αξιοπιστία χρειάζεται χρόνος πιστεύω :)
Στέλιο καλησπέρα.το όπλο ήρθε στα χέρια μου τα Χριστούγεννα. Πήρα μόνο 8 φάσες.το κοντάκι έπρεπε να το φέρω στα μέτρα μου.δεν τουφεκουσα σωστά.λοιπον μέχρι τώρα αυτά τα λίγα που είδα είναι τα εξής, έχει καλά αποτελέσματα με φυσίγγια μέχρι 36 γραμμάρια . Αυτό το λέω από δοκιμές σε χαρτί .περισσότερο ανοίγει η τουφεκιά.δευτερον, έχει πολύ καλή διάτρηση.τα πουλιά (αυτά τα λιγα που πήρα )πεθανανε στον αέρα.επισης δεν παρουσίασε ούτε μια εμπλοκή που για εμένα είναι πολύ σημαντικό
Εκτιμώ ότι μόλις το φέρω στα μέτρα μου, θα το ευχαριστηθω.εχει πολύ καλά πλαστικά μέρη.καλη αίσθηση στο πιάσιμο.
 
Σταύρο καλοριζικο καλοτουφεκο αλλά μην μας έχεις στο περίμενε ρε φιλε!!! :)
Πες μας εντυπώσεις από αυτές τις λίγες τουφεκιες που έριξες
Μόνο για την αξιοπιστία χρειάζεται χρόνος πιστεύω :)
Σταύρο καλοριζικο καλοτουφεκο αλλά μην μας έχεις στο περίμενε ρε φιλε!!! :)
Πες μας εντυπώσεις από αυτές τις λίγες τουφεκιες που έριξες
Μόνο για την αξιοπιστία χρειάζεται χρόνος πιστεύω :)
Ένα μείον που βρήκα στην B12 i είναι ότι τα τσοκ είναι πιο ανοιχτά γιατί ταιριάζουν σε αυλό 18.4 και όχι σε 18.2 που είναι το δικό μου.
 
Μάτωσε το εργαλείο!!!!! Στο τέλος της σεζόν θα σας πω τίς εντυπώσεις μου.
Τουφεκάρα με τα όλα της. Αυτή την παιρνουν για αγωνες πρακτικής. Να τη χαρείς και να της πιεις το αιμα.
Το πέλμα του κοντακίου είναι κουμπωτο ή με βίδες? Οχι το προσθετο που εβαλες, το μαμα
 
Ποια έχεις μετρήσει κ πόσο τα βρήκες?
Ο αυλός είναι σίγουρα 18.2?
Στέλιο ο αυλός είναι μετρημένος και όντως είναι 18.2. το ντεμί έχει έξοδο 17.82. το δυάρι είναι 17,65. Το φουλ 17.35. το τεσσαρι 18.20.
 
Τουφεκάρα με τα όλα της. Αυτή την παιρνουν για αγωνες πρακτικής. Να τη χαρείς και να της πιεις το αιμα.
Το πέλμα του κοντακίου είναι κουμπωτο ή με βίδες? Οχι το προσθετο που εβαλες, το μαμα
Είναι κουμποτο το πέλμα με πάχος 1.5 εκατοστά.απο σκανδάλη μέχρι στο μέσον του πέλματος έχει μήκος 36.5
 
Τουφεκάρα με τα όλα της. Αυτή την παιρνουν για αγωνες πρακτικής. Να τη χαρείς και να της πιεις το αιμα.
Το πέλμα του κοντακίου είναι κουμπωτο ή με βίδες? Οχι το προσθετο που εβαλες, το μαμα
Ευχαριστώ!! Όλοι να είμαστε καλά να χαιρόμαστε την τρέλα μας.
 
Τουφεκάρα με τα όλα της. Αυτή την παιρνουν για αγωνες πρακτικής. Να τη χαρείς και να της πιεις το αιμα.
Το πέλμα του κοντακίου είναι κουμπωτο ή με βίδες? Οχι το προσθετο που εβαλες, το μαμα
Με έχει βολεύψει πολύ η θύρα της αποθήκης.γεμιζω με τα γάντια σε χρόνο ρεκόρ
 
Είναι κουμποτο το πέλμα με πάχος 1.5 εκατοστά.απο σκανδάλη μέχρι στο μέσον του πέλματος έχει μήκος 36.5

Αιντε εβαλες κοντο πελμα βλεπω τα φαρμακοσες τα πουλουδια αχαχχαχα
Τόλη με βόλεψε πολύ.το βρήκα και σε μαύρο τώρα.κομπλε
 
Σε ευχαριστώ πολύ.εχω βρει ένα από σιλικόνη ,με πάχος ένα πόντο που ήθελα και δεν σκαλωνει τώρα στην επομηση.εβαλα καί μια έξτρα φλάντζα για να σημειωθεί το κοντάκι και τώρα θα ψάχνω να βρω τις γαλάζιες.....
 
Ήθελα να πω στους φίλους ότι αυτό που διαπίστωσα με την Breba είναι ότι η τουφεκιά της έχει δύναμη σε όλη την Περιφέρεια και όχι μόνο στα κέντρα που πολύ πιστεύαμε.αυτο το είδα σε επανάληψη του τεστ σε μεγάλη επιφάνεια λαμαρίνας.ειχα διάτρηση σε όλο το φάσμα της τουφεκιας.
 
έχει καλά αποτελέσματα με φυσίγγια μέχρι 36 γραμμάρια
Ήθελα να πω στους φίλους ότι αυτό που διαπίστωσα με την Breba είναι ότι η τουφεκιά της έχει δύναμη σε όλη την Περιφέρεια και όχι μόνο στα κέντρα που πολύ πιστεύαμε.αυτο το είδα σε επανάληψη του τεστ σε μεγάλη επιφάνεια λαμαρίνας.ειχα διάτρηση σε όλο το φάσμα της τουφεκιας.
Να δοξαζεις τον Θεό που δεν την έδωσες πριν καλά καλά την αγοράσεις..........
Γιατί αν το είχες κάνει, δεν θα αναθεωρουσες κάποιες απόψεις που είχες πριν...............

Μόλις τελειώσει η φασσα, αφιέρωσε τις τελευταίες μέρες σε κυνηγι τσιχλας(ακόμα κ αν δεν την κυνηγας)να δεις κ εκει τι κάνει με λιγότερα γραμμάρια κ ψιλότερα σκάγια.....

Νομιζω θα έχει ενδιαφέρον να το δεις κ αυτό.............
 
Back
Top