Breda Team

Ναι το πλήρες πακέτο είναι συν σε σχέση με τη Μπενέλι που για να ρίξει την τιμή δε δίνει όλα τα τσοκακια (μικρό το κακό) και τις φλάντζες (μεγάλο το κακό)
είναι δύσκολο δίλημμα. σίγουρα δίνει μόνο 2 χρόνια εγγύηση; Γιατί οι Μαρόκι έχουν γραπτή πενταετή απ' το εργοστάσιο
Από όσο θυμάμαι ναι, δίνει 2!!
Είναι όντως μεγάλο δίλημμα.
 
Ναι το πλήρες πακέτο είναι συν σε σχέση με τη Μπενέλι που για να ρίξει την τιμή δε δίνει όλα τα τσοκακια (μικρό το κακό, αλλά ακριβά) και τις φλάντζες (μεγάλο το κακό, αλλά φθηνές)
είναι δύσκολο δίλημμα. σίγουρα δίνει μόνο 2 χρόνια εγγύηση; Γιατί οι Μαρόκι έχουν γραπτή πενταετή απ' το εργοστάσιο
Συν επιμήκυνση αποθηκης αχρηστη στο κυνηγι εκτος και αν κανεις πρσκτικη σκοποβολή.
 
Καλησπέρα,
Ποια η γνώμη σας για το Breda Astro synthetic σε σχέση με το montefeltro synth;
Υπόψην είναι στα ίδια χρήματα.
Πανομοιότυπα οπλα αλλά το brand name είναι αυτό που κερδίζει πάντα και βαραίνει στην τελική απόφαση, χωρίς πάντα να το αξίζει κιόλας
 
Συν επιμήκυνση αποθηκης αχρηστη στο κυνηγι εκτος και αν κανεις πρσκτικη σκοποβολή.
Όχι δεν ασχολούμαι με την πρακτική!!
Έλεγα να δώσω στο κατάστημα την προέκταση και να πάρω κάτι έξτρα όπως μπουτον πρακτικης ή μοχλός όπλισης από πρακτική
 
Όχι δεν ασχολούμαι με την πρακτική!!
Έλεγα να δώσω στο κατάστημα την προέκταση και να πάρω κάτι έξτρα όπως μπουτον πρακτικης ή μοχλός όπλισης από πρακτική
Πολυ ποιο χρησιμα Δημητρη αν γινεται γιατι οχι.
 
Δημήτρη εκτός της εγγύησης πρέπει να σκεφτείς οτι το ένα όπλο είναι δοκιμασμένο πολλά χρόνια και το άλλο από όσο λέει ο και ο Βασίλης, όχι. Ακόμα πρέπει να σκεφτείς την αξία μεταπώλησης αν κάποια στιγμή θελήσεις να το δώσεις, όπως και το πόσο εύκολα μπορεί να γίνει αυτό, εκεί μετράει το όνομα.
 
Για την καινούργια
Η καινούργια κατασκευάζεται από τη marocchi,όπως όλα τα breda πλέον.
Δεν φαίνεται κακη,αλλά δεν είναι η παλιά γνήσια breda...
Αν μου έλεγες πως βρήκες την παλιά σε καινούργια κατάσταση θα σου έλεγα παρτην με κλειστά τα μάτια..
Για το καινούργιο astro μόνο οπτικά την έχω δει,δεν γνωρίζω αν έχει την αξιοπιστία της παλιάς..
Και πλέον όλα σχεδόν τα όπλα παραγωγης δεν έχουν την ποιότητα κατασκευής που είχαν τα παλιά...
 
Παλικάρια ψάχνομαι για breda b12i... Έχω ακούσει καλά σχόλια... Έχω μια ήδη μια maxus και θα ήθελα και μια καραμπίνα σε αδράνεια.. Τι λετε για την b12i.??????
 

Attachments

  • Screenshot_20210508_112352_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210508_112352_com.android.chrome.jpg
    58,2 KB · Προβολές: 9
Παλικάρια ψάχνομαι για breda b12i... Έχω ακούσει καλά σχόλια... Έχω μια ήδη μια maxus και θα ήθελα και μια καραμπίνα σε αδράνεια.. Τι λετε για την b12i.??????
Καλησπέρα συνάδελφε. Μέχρι να σου απαντήσουν οι συνάδελφοι που είναι κάτοχοι ή γνώστες, πέρασε από τη σχετική ενότητα να μας συστηθείς και να σε γνωρίσουμε.

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/to-know-us-better-Γνωριμία.17/page-529
 
Back
Top