Breda Team

έχω και την μ1 κάπου σφήνωνε μέσα στην crio όταν πήγα να το βάλω και δεν επέμενε όποτε σταμάτησα το πείραμα. .sarcastic.
βγάζει η breda συνθετικά άλλα δεν νομίζω πως θα τα βρεις από εδώ. ίσως από ιταλια μεριά να είναι πιο εύκολα τα πράγματα να τα βρεις.
 
Πρώην Grizzly, βγαίνει καιρό.
Σε φόρουμ Αμερική-Αγγλια παράπονα για εμπλοκές με light loads (24-30γρ)
Βέβαια δεν προορίζεται για εκεί το τουφέκι.
Εντάξει φαίνεται ότι είναι βάλτο τουφέκο!!!!
Αλλά εάν κάνει εμπλοκή και στα 30γρ είναι θεματακι.....από εμφάνιση μέτριο θα έλεγα αλλά εάν παίξει στο 1000αρικο θα είναι καλή τιμή....
 
Εντάξει φαίνεται ότι είναι βάλτο τουφέκο!!!!
Αλλά εάν κάνει εμπλοκή και στα 30γρ είναι θεματακι.....από εμφάνιση μέτριο θα έλεγα αλλά εάν παίξει στο 1000αρικο θα είναι καλή τιμή....
Εμφάνιση παραπέμπει σε κλασική Raffaello (βάση σκανδαλοθηκη)
Τώρα για την τιμή 1000€ δε νομίζω να κάνει.... Βάλε 3-4 κατοσταρικα ακόμα για να 'σαι μέσα... Τουλ Ελλάδα!
 
Πρώην Grizzly, βγαίνει καιρό.
Σε φόρουμ Αμερική-Αγγλια παράπονα για εμπλοκές με light loads (24-30γρ)
Βέβαια δεν προορίζεται για εκεί το τουφέκι.
Ίσως αναβάθμιση? Το grizzly Βασίλη μου φάνηκε ψεύτικο από την ποιότητα της παραλλαγής,πλαστικά μέρη, και σαν γενική εικόνα.
 
Δεν ξέρω το όπλο, αλλά συγγνώμη αν έχει 1400 ευρώ και θέλω βαλτοτουφεκο, γιατί να πάρω μια breda με την παλιά βαση benelli και να μην πάρω την a350 ή την xlr5;Αυτή η βάση είναι απ την παλιά raffaello, 3 μοντέλα πίσω.
 
Δεν ξέρω το όπλο, αλλά συγγνώμη αν έχει 1400 ευρώ και θέλω βαλτοτουφεκο, γιατί να πάρω μια breda με την παλιά βαση benelli και να μην πάρω την a350 ή την xlr5;Αυτή η βάση είναι απ την παλιά raffaello, 3 μοντέλα πίσω.
Θεωρητικα πιο αξιόπιστος μηχανισμός,όσο λιγότερα μπλιμπλικια τόσο καλύτερα στον βάλτο!Ξεκαθαριζω την θέση μου πως δεν θα την αγόραζα,μην παρεξηγηθώ κιολας,αλλά ούτε φαμπαρμ θα επαιρνα για τέτοια δουλειά
 
Back
Top