Breda Team

Όντως βγάζουν έχω μια 2000 όντως βγάζουν ντουφεκιες απίστευτες η καλές κανες Μπρέντα οι παλιές είχαν ενδεικτικά ένα σύμβολο R σε κύκλο μέσα όσο για τη 2000 επειδή έβαζε το πάνω ποτηράκι ο πατέρας μου ανάποδα του έκανε που και που εμπλοκές και είχε μεγαλώσει τις τρύπες τις κάνης πριν χρόνια βέβαια το αποτέλεσμα να θέλει φυσίγγια ισχυρά για να δουλεύει από ένα λάθος χάλασε το ντουφέκι και γι'αυτό δεν το πολύ δουλεύω κατά τα άλλα είναι απίστευτο φερμένο το 1975 από Βέλγιο έχει ρίξει χίλια δες φυσίγγια το καθάριζε μια φορά το χρόνο αχρωμιωτο και η κανη είναι μια χαρά αλλά οπλα
 
Μην το γελάς καθόλου αυτό το όπλο θα φύγει , πολλοί συλλέκτες το ψάχνουν το συγκεκριμένο σε άριστη κατάσταση.
Δεν γελαω το οπλο(αν κ ειναι απο τα πιο ασχημα για εμενα λογο του "σχηματος" στο πισω μερος της βασης)..τα δυο χιλιαρικα γελαω...
Αλλα αφου το ψαχνουν συλλεκτες σε καλη κατασταση σιγουρα καποιος θα τα δωσει..
 
Τάσο το 1992 όταν η benelli raffaello super lusso κόστιζε 350.000 δραχμές η breda apollo super κόστιζε 550.000 δραχμές.Εγω τότε περνούσα από τον Χατζηκουλουκη στην Αθήνα και καθόμουν και τη χαζευα.Ειναι η μόνη καραμπίνα ατσάλινη ανοξείδωτη και η μόνη καραμπίνα με palm swell εργοστασιακό.Το δε ζύγισμα της παραπέμπει σε ζύγισμα δικαννου στην κυριολεξία,με βάρος 3500 κιλά.Μην σε παραξενευει η τιμή της,είναι όπλο για λίγους και ψαγμενους μερακλήδες.
 
Τάσο το 1992 όταν η benelli raffaello super lusso κόστιζε 350.000 δραχμές η breda apollo super κόστιζε 550.000 δραχμές.Εγω τότε περνούσα από τον Χατζηκουλουκη στην Αθήνα και καθόμουν και τη χαζευα.Ειναι η μόνη καραμπίνα ατσάλινη ανοξείδωτη και η μόνη καραμπίνα με palm swell εργοστασιακό.Το δε ζύγισμα της παραπέμπει σε ζύγισμα δικαννου στην κυριολεξία,με βάρος 3500 κιλά.Μην σε παραξενευει η τιμή της,είναι όπλο για λίγους και ψαγμενους μερακλήδες.
Ισχυει ότι είναι ένα όπλο που το ψάχνουν κάποιοι λίγοι ,το συγκεκριμένο πάντως στο car σε καλή κατάσταση δεν είναι οπότε νομίζω δύσκολα θα πουληθεί,οι συλλέκτες να δίνουν χρήματα αλλά για όπλα σε εξαιρετική κατάσταση και όχι σαν αυτό στο car
 
Ισχυει ότι είναι ένα όπλο που το ψάχνουν κάποιοι λίγοι ,το συγκεκριμένο πάντως στο car σε καλή κατάσταση δεν είναι οπότε νομίζω δύσκολα θα πουληθεί,οι συλλέκτες να δίνουν χρήματα αλλά για όπλα σε εξαιρετική κατάσταση και όχι σαν αυτό στο car
Εγώ απάντησα στον Τάσο όχι για αυτό στο car,αυτό άλλωστε δεν είναι apollo όπως αναφέρει ο φίλος μας που το ανηρτησε.Εγω απάντησα για αυτό που πουλάει ο κύριος Χατζιωτης.
 
Back
Top