Breda Team

Exei provlima to kinito adelfe m kai den mporo na valw ta ellinika distixos
Η μεταγραφή των ελληνικών με τη χρήση του λατινικού αλφαβήτου (πρακτική ευρέως γνωστή ως greeklish) απαγορεύεται.
Οι δημοσιεύσεις που περιέχουν greeklish είναι κατά κανόνα δυσανάγνωστες, ενώ επιπρόσθετα δεν εντοπίζονται εύκολα σε περίπτωση που κάποιος επισκέπτης/μέλος επιχειρήσει να αναζητήσει πληροφορίες στο HuntersLife.gr με τη χρήση ελληνικών λέξεων-κλειδιών.
 
Έχω ακριβώς το ίδιο όπλο από τον πατέρα μου
Breda antares lusso
Ελατηριου φυσικά
Μέταλλα που αντέχουν 45 χρόνια ήδη και λογικά για αλλά τόσα
Εμένα είναι στάνταρ 2* και 18.6 αυλό παρακαλώ
Να προσέχεις τα δαχτυλίδια πάνω από το ελατήριο ,είναι τα φρένα του ..ανάλογα τι γόμωση ρίχνεις τα βάζεις και ανάλογα..Παράδειγμα εάν το βάλεις για βαριές γομωσεις και βάλεις 30γρ το κλείστρο θα μείνει στην μέση..
Εγώ το έχω στο ελαφρή και του ρίχνω 30ρια άνετα
Εγώ την παίρνω πολύ συχνά σε Απογευματινά στο χωριό ,με 30ρια και κατακαυλωνω .
Στον δίσκο στα 30 μέτρα με ν7 σε 2* έχουν κλάψει πολλές καραμπίνες να ξέρεις ,οπότε μην την κοιτάς περίεργα απλά απόλαυσε την
 
Καλησπερα στην παρεα,μετα απο πολυ σκεψη κ δοκιμες επωμισης κατεληξα στο να αγορασω την BREDA TITANO BLACK,πριν κανω την κινηση θαθελα γνωμες συναδελφων που την κατεχουν η γνωριζουν οτιδηποτε για το συγκεκριμενο οπλο. Τα κυνηγια μου λαγος -υδροβια -φασσα. ΚΑΛΑ Κ ΑΣΦΑΛΗ ΚΥΝΗΓΙΑ!!!! ΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΕΡΡΕΣ
 
Καλησπερα στην παρεα,μετα απο πολυ σκεψη κ δοκιμες επωμισης κατεληξα στο να αγορασω την BREDA TITANO BLACK,πριν κανω την κινηση θαθελα γνωμες συναδελφων που την κατεχουν η γνωριζουν οτιδηποτε για το συγκεκριμενο οπλο. Τα κυνηγια μου λαγος -υδροβια -φασσα. ΚΑΛΑ Κ ΑΣΦΑΛΗ ΚΥΝΗΓΙΑ!!!! ΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΕΡΡΕΣ
Άμα θες αδράνεια , πήγαινε σε benelli.
 
Καλησπερα στην παρεα,μετα απο πολυ σκεψη κ δοκιμες επωμισης κατεληξα στο να αγορασω την BREDA TITANO BLACK,πριν κανω την κινηση θαθελα γνωμες συναδελφων που την κατεχουν η γνωριζουν οτιδηποτε για το συγκεκριμενο οπλο. Τα κυνηγια μου λαγος -υδροβια -φασσα. ΚΑΛΑ Κ ΑΣΦΑΛΗ ΚΥΝΗΓΙΑ!!!! ΓΙΑΝΝΗΣ-ΣΕΡΡΕΣ

αν δεν βιάζεσαι για αγορά,περίμενε λίγες μέρες ίσως της κάνω παρουσίαση το επόμενο διάστημα !
 
Υστερεί σε πολλά όμως ρε πατριώτη η μπενελι,μόνο αξιοπιστία προσφέρει....σε όλα τα υπόλοιπα υστερεί!

Ηλία από όπλο €2000 και τέρας αξιοπιστίας αυτά δεν τα μπορώ,φυσικά έχω δει και άλλες benelli σκοπευτήριο περισσότερο,απλά αυτό υπάρχει τραβηγμένο σε βίντεο και το θυμήθηκα

όπως βέβαια και beretta και breda και λίγο από όλα,,,δεν υπάρχει αξιοπιστία πλέον,διαλέγεις το όπλο με το οποίο είσαι ικανοποιημένος ρίχνεις ζαριά και ελπίζεις !

 
Last edited:
Back
Top