BRAIN Chokes - Βλητικές δοκιμές

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.....με υγεια και χαρές στα σπιτικα σας παλικαρια!!!! .love.

Χρονια Πολλα στους εορταζοντες....παντα με υγεια!!!! :)

Χριστουγεννιατικες δοκιμες.... με SIPE και 34 γραμμαρια σκαγια Ν9....ΣΤΟΧΟΣ 1,30Χ85

Στα 15 και 20 μετρα...με κυλινδρο της Α-390 και το BL για τους ''μπεκατσαδες''....και οχι μονο!!!εικόνα_Viber_2021-12-25_10-46-43-738.jpgεικόνα_Viber_2021-12-25_10-46-51-866.jpgεικόνα_Viber_2021-12-25_10-47-00-910.jpgεικόνα_Viber_2021-12-25_10-47-10-602.jpg:)
 
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.....με υγεια και χαρές στα σπιτικα σας παλικαρια!!!! .love.

Χρονια Πολλα στους εορταζοντες....παντα με υγεια!!!! :)

Χριστουγεννιατικες δοκιμες.... με SIPE και 34 γραμμαρια σκαγια Ν9....ΣΤΟΧΟΣ 1,30Χ85

Στα 15 και 20 μετρα...με κυλινδρο της Α-390 και το BL για τους ''μπεκατσαδες''....και οχι μονο!!!View attachment 38381View attachment 38382View attachment 38383View attachment 38384:)
Πιο πολύ μ'αρεσει ο κύλινδρος ‼️
 
ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ.....με υγεια και χαρές στα σπιτικα σας παλικαρια!!!! .love.

Χρονια Πολλα στους εορταζοντες....παντα με υγεια!!!! :)

Χριστουγεννιατικες δοκιμες.... με SIPE και 34 γραμμαρια σκαγια Ν9....ΣΤΟΧΟΣ 1,30Χ85

Στα 15 και 20 μετρα...με κυλινδρο της Α-390 και το BL για τους ''μπεκατσαδες''....και οχι μονο!!!View attachment 38381View attachment 38382View attachment 38383View attachment 38384:)
Πολύ ωραίες τουφεκιες αλλά πιο ωραία είναι τα φωτάκια σου
 
Δεν σε ''πιανω'' ρε φιλαρα.....Στις δοκιμες μου....νοθεια ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ !!!!
Α ρε Νίκο α‼️
Εδώ την κολοκυθόπιτα την τρώμε σαν τη μπουγάτσα,ζάχαρη άχνη κ κανέλλα‼️τι πας κ σκέφτεσαι ❓είναι ποτέ δυνατόν να πω η να υπονοησω κάτι τέτοιο❓
 
Α ρε Νίκο α‼️
Εδώ την κολοκυθόπιτα την τρώμε σαν τη μπουγάτσα,ζάχαρη άχνη κ κανέλλα‼️τι πας κ σκέφτεσαι ❓είναι ποτέ δυνατόν να πω η να υπονοησω κάτι τέτοιο❓

Να εισαι παντα καλα Γιαννη μου , και μην με παρεξηγεις......αλλωστε με ξερεις....δεν αφηνω τιποτα να
πεσει ''κατω'' φιλε!!! :)
 
Δεν θα καταλαβεις τιποτα.... αρκει να μη φοβασαι το θανατο....big smile.

Κωστή μου εχω τον νου μου.... οι ποσοτητες επανω στο τραπεζι ειναι μικρες και ασφαλισμενες.....οι μεγαλες ποσοτητες ειναι αλλου.....Περα απο αυτο...δεν καπνιζω οταν γεμιζω....
Τον θανατο δεν τον φοβαμαι....να με παρει μια και εξω....αυτο θελω....την ταλαιπωρια φοβαμαι !!!! ;)
 
Κωστή μου εχω τον νου μου.... οι ποσοτητες επανω στο τραπεζι ειναι μικρες και ασφαλισμενες.....οι μεγαλες ποσοτητες ειναι αλλου.....Περα απο αυτο...δεν καπνιζω οταν γεμιζω....
Τον θανατο δεν τον φοβαμαι....να με παρει μια και εξω....αυτο θελω....την ταλαιπωρια φοβαμαι !!!! ;)
μην ανχωνεσαι τα πρωτα 100 χρονια ειναι δυσκολα μετα σινιθηζεις
 
Back
Top