Black Friday

Αν τα 400 ευρω τα εχεις κασερι παιρνεις την 12 απο το επισημο σαιτ στα 400 ευρω και εισαι ο πρωτος μαγκας . 1ον και μετα απο 5 χρονια να την πουλησεις θα παρεις τα μισα λεφτα πισω και δευτερον γ..ει και δερνει . Μην το λιβανίζεις χαχα

Includes HERO12 Black, 2 Enduro Batteries, The Handler Grip, Head Strap 2.0 and a carrying case.
Μου τη παίρνει δωρο η γυναίκα μου, κερνάει για τα μάτια που αγαπά...
Σοβαρά τώρα και οι δυο ειναι κορυφή. Απλά έχω ψάξει τη dji και μου άρεσει πολυ. Έχεις δίκιο για τη Μεταπωλητικη αξία, το χω βάλει στη ζυγαριά, αν και γενικά ψάχνω πολυ όταν αγοράζω κάτι για αυτό κ δυσκολα το αλλάζω. Ωστόσο ισχυει. Επίσης με απασχολεί το service. Ειναι κατι που εκκρεμεί, δεν το έχω ψάξει. Όποιος ξέρει κάτι ας το αναφέρει. Αυτά που μου αρέσουν στην action 4 ειναι ο φακός και νομίζω σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού τραβάει καλυτερα,το μενού είναι πανευκολο, η μπαταρία από ότι κατάλαβα ειναι καλυτερη απο go pro. Έχει φωνητικές εντολές. Η go pro έχει;
Γενικά πιστευω οτι ασχολούμαστε με λεπτομερειες και ότι κ οι δυό είναι σε πολυ υψηλό επίπεδο. Πιο πολυ είναι θέμα γουστου.
 
Μου τη παίρνει δωρο η γυναίκα μου, κερνάει για τα μάτια που αγαπά...
Σοβαρά τώρα και οι δυο ειναι κορυφή. Απλά έχω ψάξει τη dji και μου άρεσει πολυ. Έχεις δίκιο για τη Μεταπωλητικη αξία, το χω βάλει στη ζυγαριά, αν και γενικά ψάχνω πολυ όταν αγοράζω κάτι για αυτό κ δυσκολα το αλλάζω. Ωστόσο ισχυει. Επίσης με απασχολεί το service. Ειναι κατι που εκκρεμεί, δεν το έχω ψάξει. Όποιος ξέρει κάτι ας το αναφέρει. Αυτά που μου αρέσουν στην action 4 ειναι ο φακός και νομίζω σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού τραβάει καλυτερα,το μενού είναι πανευκολο, η μπαταρία από ότι κατάλαβα ειναι καλυτερη απο go pro. Έχει φωνητικές εντολές. Η go pro έχει;
Γενικά πιστευω οτι ασχολούμαστε με λεπτομερειες και ότι κ οι δυό είναι σε πολυ υψηλό επίπεδο. Πιο πολυ είναι θέμα γουστου.
Καθημερινή μακροχρόνια χρήση δεν πιάνετε η gopro. Στο λέω μέσα από την καρδιά μου και πρώτος λόγος hypersmooth

Υποστήριξη λογισμικού θα έχεις σίγουρα παραπάνω με gopro.

Μενού όλα εύκολα είναι πλέον το μαθαίνεις σε 2 μέρες

Εφαρμογή κανόνι

Εύκολη γρήγορη σύνδεση επί τόπου ακόμα και για να βρω πεσμένο θήραμα


Μπαταρία δεν τελειώνει με τον απλούστατο τρόπο πατάς μια φορά το κουμπί γράφεις την φάση με ακόμα ένα πάτημα σβήνει. Αντε έχε και την δεύτερη μπαταρία για ολοήμερο.


Κάποια στιγμή η dji είχε δυνατότητα να αλλάζει τις μοίρες αυτό είναι το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα δεν ξέρω αν γίνετε ακόμα
 
Μου τη παίρνει δωρο η γυναίκα μου, κερνάει για τα μάτια που αγαπά...
Σοβαρά τώρα και οι δυο ειναι κορυφή. Απλά έχω ψάξει τη dji και μου άρεσει πολυ. Έχεις δίκιο για τη Μεταπωλητικη αξία, το χω βάλει στη ζυγαριά, αν και γενικά ψάχνω πολυ όταν αγοράζω κάτι για αυτό κ δυσκολα το αλλάζω. Ωστόσο ισχυει. Επίσης με απασχολεί το service. Ειναι κατι που εκκρεμεί, δεν το έχω ψάξει. Όποιος ξέρει κάτι ας το αναφέρει. Αυτά που μου αρέσουν στην action 4 ειναι ο φακός και νομίζω σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού τραβάει καλυτερα,το μενού είναι πανευκολο, η μπαταρία από ότι κατάλαβα ειναι καλυτερη απο go pro. Έχει φωνητικές εντολές. Η go pro έχει;
Γενικά πιστευω οτι ασχολούμαστε με λεπτομερειες και ότι κ οι δυό είναι σε πολυ υψηλό επίπεδο. Πιο πολυ είναι θέμα γουστου.
Καθημερινή μακροχρόνια χρήση δεν πιάνετε η gopro. Στο λέω μέσα από την καρδιά μου και πρώτος λόγος hypersmooth

Υποστήριξη λογισμικού θα έχεις σίγουρα παραπάνω με gopro.

Μενού όλα εύκολα είναι πλέον το μαθαίνεις σε 2 μέρες

Εφαρμογή κανόνι

Εύκολη γρήγορη σύνδεση επί τόπου ακόμα και για να βρω πεσμένο θήραμα


Μπαταρία δεν τελειώνει με τον απλούστατο τρόπο πατάς μια φορά το κουμπί γράφεις την φάση με ακόμα ένα πάτημα σβήνει. Αντε έχε και την δεύτερη μπαταρία για ολοήμερο.


Κάποια στιγμή η dji είχε δυνατότητα να αλλάζει τις μοίρες αυτό είναι το μόνο πραγματικό πλεονέκτημα δεν ξέρω αν γίνετε ακόμα
Όπως τα λέει ο Νίκος . Φωνητική εντολή έχει η 12 , επίσης τι σε απασχολεί η μπαταρία ; Σου δίνει δώρο άλλες 2 , σύνολο 3 μπαταρίες.

Μην νομίζεις και οι άλλες κάμερες με μια μπαταρία θα κανείς ταινίες . Επίσης η μπαταρία εξαντλείται από πολλούς παράγοντες πχ θερμοκρασία, σε τι ανάλυση τραβάς κτλπ κτλπ . Πρώτα από όλα γράφει HDR . Άμα σου δείξω βιντεάκια θα μείνεις .


HDR γράφουν και τα iPhone αν έχεις εσυ η κανένας γνωστός από 13 Pro και πάνω δες βίντεο . Πεντακάθαρα χρώματα και ανάλυση .

Εφαρμογή πάει τάπα . Μενού εύκολο και γρήγορο . Τώρα που λες για service ισχύει όπως σε όλα τα μπιχλιμπίδια .

2 χρόνια εγγύηση , σε καμία περίπτωση δεν δίνουν πίσω καινούργια αν δεν ελεγχθεί η κάμερα . Αυτό σημαίνει ότι θα χάσεις κάποιο χρόνο . Έτσι γίνεται σε όλα τα πράγματα τεχνολογίας που θα αγοράσεις . Ο μόνος τρόπος να πάρεις καινούργια αν χαλάσει η δίκη σου είναι αν το πάθεις σε διάστημα 7 ημερών .

Ότι σου αρέσει πάρε , αλλά είπαμε go pro είναι αξία .
 
Το πακετο έφτασε. @alex09 και @Nikws7 δε σας κρυβω ότι κοντεψατε να με κάνετε να αλλάξω γνώμη και έλαβα πολυ σοβαρά τις απόψεις σας. Αλλά μέχρι και ο λυκος είδε τον πελλοπονησιο και απόρρησε με τη ξεροκεφαλια του. Ελπίζω να εκανα τη σωστή επιλογή.. Όταν βρω χρόνο θα σας πω τις εντυπώσεις μου..
 

Attachments

  • IMG_20231129_153528_compress46.jpg
    IMG_20231129_153528_compress46.jpg
    128,6 KB · Προβολές: 87
Το πακετο έφτασε. @alex09 και @Nikws7 δε σας κρυβω ότι κοντεψατε να με κάνετε να αλλάξω γνώμη και έλαβα πολυ σοβαρά τις απόψεις σας. Αλλά μέχρι και ο λυκος είδε τον πελλοπονησιο και απόρρησε με τη ξεροκεφαλια του. Ελπίζω να εκανα τη σωστή επιλογή.. Όταν βρω χρόνο θα σας πω τις εντυπώσεις μου..
Καλοριζικη , περιμενουμε κανα πλανο να δουμε .
 
Το πακετο έφτασε. @alex09 και @Nikws7 δε σας κρυβω ότι κοντεψατε να με κάνετε να αλλάξω γνώμη και έλαβα πολυ σοβαρά τις απόψεις σας. Αλλά μέχρι και ο λυκος είδε τον πελλοπονησιο και απόρρησε με τη ξεροκεφαλια του. Ελπίζω να εκανα τη σωστή επιλογή.. Όταν βρω χρόνο θα σας πω τις εντυπώσεις μου..
Μια χαρά είναι και θα τραβάει δυνατά πλάνα, κυνήγια να έχει και ας τραβάμε με κάμερα VHS
 
Το πακετο έφτασε. @alex09 και @Nikws7 δε σας κρυβω ότι κοντεψατε να με κάνετε να αλλάξω γνώμη και έλαβα πολυ σοβαρά τις απόψεις σας. Αλλά μέχρι και ο λυκος είδε τον πελλοπονησιο και απόρρησε με τη ξεροκεφαλια του. Ελπίζω να εκανα τη σωστή επιλογή.. Όταν βρω χρόνο θα σας πω τις εντυπώσεις μου..
Καλορίζικη Διονύση....να τη χαρείς!!
Τιμούλα;;;;
 
Καλορίζικη Διονύση....να τη χαρείς!!
Τιμούλα;;;;
Ευχαριστώ Κώστα, θα της πιω το αίμα μόλις βρώ χρόνο..προς το παρόν τραβάω καμιά τσίχλα στη δουλειά για να εξοικειωθω, 439€ από το επίσημο σάιτ συν κάτι έξτρα..
 
Back
Top