Black Friday 2019

6734
Τίμια προσφορά από GoPro για κάμερα που στην ουσία τώρα βγήκε στην αγορά και είναι κορυφή. 380 με τα εξτραδακια αρκετών ευρώ (λαβή , δεύτερη μπαταρία, ιμάντας κεφαλής, και κάρτα μνήμης και δωρεάν μεταφορικά ( από Ολλανδία στέλνει Ελλάδα άρα δεν τίθεται θέμα τελωνείο)

Και εδώ το "καρτέλ" κουτσοβολος μιντιαμαρκτ πλαίσιο παμπλικ την έχουν 440 σκέτη

Σίγουρα ακριβή αλλά τουλάχιστον υπάρχει πραγματική έκπτωση που αν βάλεις τα αξεσουάρ βγαίνει πάνω από 150 ευρώ
 
βρε Παυλο που υστερει η Aquila ? Γιατι η παρεα μου αυτα ριχνει κ ειναι πολυ ευχαριστημενοι
αλλο τα tsixla που τα ειχε με g3000 και αλλο τωρα ,τοτε τα εριχνες με ολους τους καιρους και τωρα με την παραμικρη αλλαγη σου κανει νουμερα .δεν φταιει η μπαρουτη ,για να φτασει στα επιπεδα οπως ηταν το φυσιιγγι με την g3000 πρεπει να ανεβασει την ακουιλα 5 gr πανω μπαρουτι.
 
Μάγκες για αφυγραντήρα τι έχετε να προτείνετε;
Αν εχεις καινουργιο σχετικα κλιματιστικο βαλτο σε λειτουργια dry κ εχεις τσαμπα αφυγρανση,δεν το ηξερα πηγα πηρα κ οταν μου το ειπαν κ το δοκιμασα κανει την ιδια δουλεια.Τελικα το εδωσα στη μανα μου
 
Βρε Τόλη είδες να λέω κάπου ότι υστερεί ; :) απλά για τα δικά μου γούστα και τις περιοχές που κυνηγάω την τσίχλα από τους επόμενους μήνες με τις πρωινές παγωνιές και υγρασίες δεν τραβάνε φυσίγγια με Aquila,,,σε καλοκαιρινό και μέτριο καιρό από κρύο καλά πάνε
Και εγω την ιδια γνωμη εχω για αυτη την μπαρουτη.Ασε που την εβαλε καποιοs σε ενα καλο του φυσιγγι και το μαγαρισε δεν τη χωνευω με τιποτα αυτη τη μπαρουτη
 
Το black friday το Ελληνικό είναι μία απάτη υποτιθετε ότι στιs xωρεs που γίνετε πέφτουν κατά πολύ οι τιμεs εδώ αν παρακολουθησει καποιοs τι γίνεται είναι πολύ μικρεs οι προσφορεs εωs ψευτικεs και μόνο σε ότι προβλέπουν ότι θα μείνει
 
Αν εχεις καινουργιο σχετικα κλιματιστικο βαλτο σε λειτουργια dry κ εχεις τσαμπα αφυγρανση,δεν το ηξερα πηγα πηρα κ οταν μου το ειπαν κ το δοκιμασα κανει την ιδια δουλεια.Τελικα το εδωσα στη μανα μου
Έχω απλά είναι μακρόστενο το σπίτι και δεν πιάνει μέχρι μέσα, θέλω έναν μικρό για δωμάτιο
 
Αν εχεις καινουργιο σχετικα κλιματιστικο βαλτο σε λειτουργια dry κ εχεις τσαμπα αφυγρανση,δεν το ηξερα πηγα πηρα κ οταν μου το ειπαν κ το δοκιμασα κανει την ιδια δουλεια.Τελικα το εδωσα στη μανα μου
Βάλτε κ στην ψύξη άμα θέλεις.το νερό που τρέχει το καλοκαίρι έξω είναι η αφυγρανση που κάνει.
Το πρόβλημα είναι ότι κ στο dry που είναι η χαμηλότερη ψυκτικη λειτουργία εκείνη την στιγμή φυσάει παγωμένο αέρα ενο ο αφυγραντηρας έχει στην εξωδο του αέρα την αντίστοιχη εξωτερική μονάδα του κλιματιστικού.
Έτσι ενώ μπροστά παγώνει για να υγροποιηθουν οι υδρατμοί μετά τον ζεστάνει κ βγάινει κοντά στους 24 βαθμούς συμβάλλοντας στην θέρμανση του χορού. Το κλιματιστικό αντίστοιχα στον παγώνει γιατί βγάζει παγωμένο αέρα μόνο, στην αφυγρανση.
Αφυγραντηρας να πάρεις Meaco αν πάρεις, γιατί όλοι πιγεναν ενώ αυτή γυρνούσαν δεύτερη φορά στο θέμα αφυγρανση κ έχει την χαμηλότερη κατανάλωση. Σε 12λιτρο έχει 144w ενο οι άλλοι από 250 κ πάνω
 
τα rochet 33gr συμφερουν ,πολυ καλη τιμη και απο οτι θυμαμαι πρεπει να ειναι με σιπε γεμισμενα!!!τασοοοοοοοοο!!!!
Νομίζω Κωστή.. δεν ξέρω σίγουρα φίλε.. πάντως ξέρω ότι πάνω Ηγουμενίτσα που είναι το κατάστημα ρίχνουν πολύ πραμα γιατί φέρνει συνέχεια σε μεγάλες ποσότητες..
———— τώρα βρήκα μια φωτογραφία από τον κατάλογο
free image upload and share
 
Last edited:
Νομίζω Κωστή.. δεν ξέρω σίγουρα φίλε.. πάντως ξέρω ότι πάνω Ηγουμενίτσα που είναι το κατάστημα ρίχνουν πολύ πραμα γιατί φέρνει συνέχεια σε μεγάλες ποσότητες..
———— τώρα βρήκα μια φωτογραφία από τον κατάλογο
free image upload and share
μπραβο ,τελικα καλα το θυμαμαι ,αυτο συμφερει σαν τιμη.
 
Back
Top