Berreta 302

Status
Not open for further replies.
Πωλείται 302 με 64 πόντους κάνη με εξωτερικά τσοκ από τον Ήφαιστο..κωνο στην κάννη 6cm.... και καιραμηκι βαφή βάση κάνη τα ξύλα είναι καινούργια Κοντάκι(αρηστερο)... παπια. ..το όπλο έχει μια μικρή γρατζουνιά στην βάση... .....φωτο...μονο με mail..γιατι δεν μου λειτουργη η κάμερα προς το παρον.....mail e.vlachos18@gmail.com .τηλ.6979848962..........τιμη 500€ αδιαπραγμάτευτη
 
Last edited:
Πωλείται 302 με 64 πόντους κάνη με εξωτερικά τσοκ από τον Ήφαιστο..κωνο στην κάννη 6cm.... και καιραμηκι βαφή βάση κάνη.....φωτο...μονο με mail..γιατι δεν μου λειτουργη η κάμερα προς το παρον.....mail e.vlachos18@gmail.com .τηλ.6979848962..........τιμη 500€ αδιαπραγμάτευτη
Γιατί ρε εγκληματία?:mad:
Καλοπουλητη πάντως ευχομαι
 
Πωλείται 302 με 64 πόντους κάνη με εξωτερικά τσοκ από τον Ήφαιστο..κωνο στην κάννη 6cm.... και καιραμηκι βαφή βάση κάνη τα ξύλα είναι καινούργια Κοντάκι(αρηστερο)... παπια. ..το όπλο έχει μια μικρή γρατζουνιά στην βάση... .....φωτο...μονο με mail..γιατι δεν μου λειτουργη η κάμερα προς το παρον.....mail e.vlachos18@gmail.com .τηλ.6979848962..........τιμη 500€ αδιαπραγμάτευτη
Η κάννη από breda είναι; Και τι εννοείς τα ξύλα είναι καινούργια;
 
Η κάννη από breda είναι; Και τι εννοείς τα ξύλα είναι καινούργια;
Όχι είναι μπερεττα.. ......κοντακι παπ Ια φτιαγμένα σε μάστορα η παπ Ια πιο λεπτ ή από την μαμά και το Κοντάκι με μεγαλη τερη λαβή από το μαμά.. αν εχ εις mail.. Σου στελνο φωτο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top