Beretta Team

Ένα beretta που baikalοφερνει.
Νομίζω όλα είναι έτσι. Ο τύπος δεν έχει και άδικο εδώ που τα λέμε.
Πριν πάρω το 525 είχα πάει στη beretta και κοίταξα το 686 το sporting και το silver pigeon 1 το κυνηγετικό το καινούριο με τον 18,6 αυλό αλλά με απογοήτευσε η ποιότητα των ξύλων αλλά και οι εφαρμογές γενικά και η αίσθηση στα χέρια μου μου φαινότανε σαν παιχνιδάκι σε σχέση με το 525!!!
 
Πριν πάρω το 525 είχα πάει στη beretta και κοίταξα το 686 το sporting και το silver pigeon 1 το κυνηγετικό το καινούριο με τον 18,6 αυλό αλλά με απογοήτευσε η ποιότητα των ξύλων αλλά και οι εφαρμογές γενικά και η αίσθηση στα χέρια μου μου φαινότανε σαν παιχνιδάκι σε σχέση με το 525!!!
Ο τουρκικος κλωνος του 686 εχει εξαιρετικες εφαρμογες ξυλο μεταλλο. Το 686 εχει καβαλησει το 2χιλιαρο. Αν ειχε καλυτερες εφαρμογες ποσο θα εκανε?
Επειδη ψαχνομαι τωρα, εχω δει στο καρ καποια breda vega που ειναι ιδια με το 686 και οι εφαρμογες κοντακιου μπασκουλας ειναι χαλια και σε αυτα. Φαινεται στις φωτο.
Τι γινεται, ειναι απο τα καλυτερα δικανα ρε παιδι μου, επρεπε να το ειχαν προσεξει
 
Ο τουρκικος κλωνος του 686 εχει εξαιρετικες εφαρμογες ξυλο μεταλλο. Το 686 εχει καβαλησει το 2χιλιαρο. Αν ειχε καλυτερες εφαρμογες ποσο θα εκανε?
Επειδη ψαχνομαι τωρα, εχω δει στο καρ καποια breda vega που ειναι ιδια με το 686 και οι εφαρμογες κοντακιου μπασκουλας ειναι χαλια και σε αυτα. Φαινεται στις φωτο.
Τι γινεται, ειναι απο τα καλυτερα δικανα ρε παιδι μου, επρεπε να το ειχαν προσεξει
Αντε βρε αχαριστοι σας βαζει μπολικο ξυλο να χετε και κανετε και παραπονα αχαχαχαχαχχααχ
 
Ο τουρκικος κλωνος του 686 εχει εξαιρετικες εφαρμογες ξυλο μεταλλο. Το 686 εχει καβαλησει το 2χιλιαρο. Αν ειχε καλυτερες εφαρμογες ποσο θα εκανε?
Επειδη ψαχνομαι τωρα, εχω δει στο καρ καποια breda vega που ειναι ιδια με το 686 και οι εφαρμογες κοντακιου μπασκουλας ειναι χαλια και σε αυτα. Φαινεται στις φωτο.
Τι γινεται, ειναι απο τα καλυτερα δικανα ρε παιδι μου, επρεπε να το ειχαν προσεξει
Σε αλληλεπίθετο Browning-Miroku αξίζουν τα λεφτά τους μέχρι τελευταίο ευρώ στην μεσαία κατηγορία
 
Ο τουρκικος κλωνος του 686 εχει εξαιρετικες εφαρμογες ξυλο μεταλλο. Το 686 εχει καβαλησει το 2χιλιαρο. Αν ειχε καλυτερες εφαρμογες ποσο θα εκανε?
Επειδη ψαχνομαι τωρα, εχω δει στο καρ καποια breda vega που ειναι ιδια με το 686 και οι εφαρμογες κοντακιου μπασκουλας ειναι χαλια και σε αυτα. Φαινεται στις φωτο.
Τι γινεται, ειναι απο τα καλυτερα δικανα ρε παιδι μου, επρεπε να το ειχαν προσεξει
Εδώ έχουν φτάσει οι καραμπίνες στο 2χίλιαρο δε θα έχουν τα ποζέ της beretta και της bro;
Τα 525 για πρώτη φορά ξεπέρασαν σε τιμές τα beretta που πάντα είχαν ένα 200αευρο κάτω!!!
 
Εδώ έχουν φτάσει οι καραμπίνες στο 2χίλιαρο δε θα έχουν τα ποζέ της beretta και της bro;
Τα 525 για πρώτη φορά ξεπέρασαν σε τιμές τα beretta που πάντα είχαν ένα 200αευρο κάτω!!!
Γενικά η browning τώρα τελευταία από ότι βλέπω έχει ανέβει αρκετά και στις καραμπίνες
Και τα beretta τα αξίζουν κι ας έχουν ρίξει την ποιότητα στα ξύλα!!!
Εννοείται ότι αξίζουν,αλλά πληρώνεις περισσότερα λεφτά για το όνομα σε σχέση με την browning, τουλάχιστον μέχρι πρόσφατα
 
Μάλλον είναι πρόβλεψη για τα μελλοντικά φινιρίσματα του κοντακιου. Να υπάρχει ψωμί να τρίψεις. Χαχαχα
Ο παίκτης λέει θα το γυρίσει πίσω.
Η Beretta σε αυτή τη κατηγορία και στις καραμπίνες έβαζε απλά ξύλα η με ψεύτικα νερά (φιλμ),ενώ benelli , browning ακόμα και αν το φινίρισμα είναι βερνίκι έβαζαν πιο όμορφα.
 
Back
Top