Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ήρθε η κούκλα μου! Κάννη 71cm με αυλό 18,3 και mobile choke! Κυριολεκτικά έχει ρίξει 4 φυσίγγια. Ο κάτοχός της μετά το πρώτο κυνήγι αγόρασε 61cm λόγω πυκνού. Επιτέλους θα πραγματοποιήσω το απωθημένο μου!
Εφαρμογή τέλεια με το όπλο απλά ένα μικρό αραλίκι με την πάπια λόγω της Optima μαμα.
Ευχαριστώ τον Μάκη που είδε την αγγελία με τα αετίσια τσακίρικα μάτια του, έκανε την πρώτη επαφή και μετά με ενημέρωσε.
Ευχαριστώ και τον κάτοχο της κάννης τον Μιχάλη από την Σκόπελο για την ειλικρίνειά του και την εμπιστοσύνη που μου έδειξε η οποία ήταν αμοιβαία. Τέτοιοι άνθρωποι αν ήμασταν όλοι θα είχαμε μια καλύτερη κοινωνία.
Μέχρι το Σάββατο ελπίζω να τη δοκιμάσω καιρού θέλοντος. Βέβαια να είμαστε γεροί, θα περιμένω για εντυπώσεις του χρόνου σε θηράματα...DSC04731.JPG
DSC04733.JPG
DSC04734.JPG
DSC04745.JPG
DSC04748.JPG
 
Ήρθε η κούκλα μου! Κάννη 71cm με αυλό 18,3 και mobile choke! Κυριολεκτικά έχει ρίξει 4 φυσίγγια. Ο κάτοχός της μετά το πρώτο κυνήγι αγόρασε 61cm λόγω πυκνού. Επιτέλους θα πραγματοποιήσω το απωθημένο μου!
Εφαρμογή τέλεια με το όπλο απλά ένα μικρό αραλίκι με την πάπια λόγω της Optima μαμα.
Ευχαριστώ τον Μάκη που είδε την αγγελία με τα αετίσια τσακίρικα μάτια του, έκανε την πρώτη επαφή και μετά με ενημέρωσε.
Ευχαριστώ και τον κάτοχο της κάννης τον Μιχάλη από την Σκόπελο για την ειλικρίνειά του και την εμπιστοσύνη που μου έδειξε η οποία ήταν αμοιβαία. Τέτοιοι άνθρωποι αν ήμασταν όλοι θα είχαμε μια καλύτερη κοινωνία.
Μέχρι το Σάββατο ελπίζω να τη δοκιμάσω καιρού θέλοντος. Βέβαια να είμαστε γεροί, θα περιμένω για εντυπώσεις του χρόνου σε θηράματα...View attachment 226
View attachment 227
View attachment 228
View attachment 229
View attachment 230

Χρηστο, καννη απο Χρωμιονολυβδενουχο ατσαλι βλεπω, απο τις καλυτερες που εχει βγαλει η Beretta!! Σου ευχομαι να το λοιωσεις στο κυνηγι.
 
Εύχομαι να τη χαρείς Χρήστο! Καλοντούφεκη να είναι και καλότυχη!!!:)

Χρηστο, καννη απο Χρωμιονολυβδενουχο ατσαλι βλεπω, απο τις καλυτερες που εχει βγαλει η Beretta!! Σου ευχομαι να το λοιωσεις στο κυνηγι.

Μάνο και Παύλε σας ευχαριστώ πολύ. Το είχα απωθημένο πολλά χρόνια να δοκιμάσω το όπλο μου με αυλό 18,3. Παύλε δεν γνωρίζω για το Χρωμιονολυβδενουχο ατσάλι... Μπορείς να γράψεις 2 λόγια; Φαντάζομαι δεν έχω πρόβλημα με τα ατσάλινα. Έτσι;
 
Σας ευχαριστώ όλους!
Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω ξεχωριστά τον Μάκη που έκανε δοκιμή από 2 άλλα όπλα για να δούμε αν ταιριάζει στο όπλο μου. Όπως επίσης ευχαριστώ τον Πανούτσο και τον Γεράσιμο που προθυμοποιήθηκαν να κάνουν και αυτοί την δοκιμή.
 
Σας ευχαριστώ όλους!
Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω ξεχωριστά τον Μάκη που έκανε δοκιμή από 2 άλλα όπλα για να δούμε αν ταιριάζει στο όπλο μου. Όπως επίσης ευχαριστώ τον Πανούτσο και τον Γεράσιμο που προθυμοποιήθηκαν να κάνουν και αυτοί την δοκιμή.
να σαι καλά ρε φίλε .love.
 
Νεα A400 Shadow με 76αρα θαλάμη , βαρος κοντα στα 3 κιλα κ λιγο πιο "μαζεμενη"... Δεν ειναι κακη επιλογη για μια πολυ καλη κανη, στο στησιμο της A400 xtreme που μπορει να εχει πολυ βελτιωμενη εργονομια αλλα παραμενει λιγο βαρια κ δυσκινητη...
http://www.all4shooters.com/it/cacc...tta-A400-Shadow-il-nuovo-predatore-in-arrivo/
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top