Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μολις ειδα βιντεο παρουσιασης απο την μπερετα ελλας και λεει οτι ο αυλος ειναι 18,4. Τα τσοκ οπτιμα πλας που συνοδευεται ειναι για 18,4? Η μπελμοντε 1 εχει μομπιλε. .hair.
 
Σιγουρα Παναγιωτη. Καλυτερα να το αποφυγει καποιος. Ειχα ρε φιλε τη βιτορια και εχω ξαναπει οτι ηταν ενα οπλο που μετανιωσα που το εδωσα. Την ιδια στιγμη που το επαιρνε ο αλλος αλλα ειχαμε δωσει χερια και δεν γινοταν να αναιρεσω.
 
Σιγουρα Παναγιωτη. Καλυτερα να το αποφυγει καποιος. Ειχα ρε φιλε τη βιτορια και εχω ξαναπει οτι ηταν ενα οπλο που μετανιωσα που το εδωσα. Την ιδια στιγμη που το επαιρνε ο αλλος αλλα ειχαμε δωσει χερια και δεν γινοταν να αναιρεσω.
Πρε παλι μια φιλε και ασε τη μπελμοντε
 
Σαν ναχεις δίκιο μου φαινεται
Οπλο που σου κανει τα κεφια φιλε το καταλαβενεις οταν το χανεις και μετα οποτε παρε ενα σε τιμη λουκουμι και τα ρεστα αν θες κανε κανα κοντακι και αρνι καβατζα για το πασχα
 
Οπλο που σου κανει τα κεφια φιλε το καταλαβενεις οταν το χανεις και μετα οποτε παρε ενα σε τιμη λουκουμι και τα ρεστα αν θες κανε κανα κοντακι και αρνι καβατζα για το πασχα
Είσαι στο μυαλο μου Τολη
 
Δεν έκανε ποτέ κιχ, έριχνε τα πάντα, καθαρίζονταν σε 10 λεπτά, λεπτή πάπια, και ενσωματωμένο cut off. Ούτε κουμπάκια, λεβγιεδακια. Μου άνοιξε η όρεξη. Και με 500 ευρώ βρίσκεις πενα. Δε θυμάμαι όμως αν είχε πιστοποίηση για ατσάλινα. Κάποιος που την έχει να πει;
 
Δεν έκανε ποτέ κιχ, έριχνε τα πάντα, καθαρίζονταν σε 10 λεπτά, λεπτή πάπια, και ενσωματωμένο cut off. Ούτε κουμπάκια, λεβγιεδακια. Μου άνοιξε η όρεξη. Και με 500 ευρώ βρίσκεις πενα. Δε θυμάμαι όμως αν είχε πιστοποίηση για ατσάλινα. Κάποιος που την έχει να πει;
δε νομιζω να εχει θεμα με τα ατσαλινα εφοσον δουλεβεις τα καταληλα τσοκ 3_4_5*
 
δε νομιζω να εχει θεμα με τα ατσαλινα εφοσον δουλεβεις τα καταληλα τσοκ 3_4_5*
Λέμε τώρα. Δεν κυνηγάω υδρόβια, αλλά όπως πάει μπορεί να γίνει υποχρεωτική η χρήση ατσάλινων παντού. Ως συνήθως ότι μαλακια την εφαρμόζει και η Ελλαδα
 
Λέμε τώρα. Δεν κυνηγάω υδρόβια, αλλά όπως πάει μπορεί να γίνει υποχρεωτική η χρήση ατσάλινων παντού. Ως συνήθως ότι μαλακια την εφαρμόζει και η Ελλαδα
Πρωτα η κονομα εδω και μετα θα δουμε αν καταπινουν μολυβι τα παπια φιλε
 
Πρωτα η κονομα εδω και μετα θα δουμε αν καταπινουν μολυβι τα παπια φιλε
Που να το βρουν το μολύβι ;;;
Αφού εχουν απαγορευτεί όλοι οι υδροβιότοποι ...

Σαββατοκύριακο θα πάω κορυφή Παρνασσού για παπιά :) αχαχα
 
Δεν έκανε ποτέ κιχ, έριχνε τα πάντα, καθαρίζονταν σε 10 λεπτά, λεπτή πάπια, και ενσωματωμένο cut off. Ούτε κουμπάκια, λεβγιεδακια. Μου άνοιξε η όρεξη. Και με 500 ευρώ βρίσκεις πενα. Δε θυμάμαι όμως αν είχε πιστοποίηση για ατσάλινα. Κάποιος που την έχει να πει;
Για την es100 λες;Εχει πιστοποιηση για ατσαλινα.Πολυ καλο οπλο και ειδικα για τα λεφτα του.Μονο ελατωμα,οτι πρεπει να πατας το κουμπι για να βαλεις το πρωτο φυσιγγι στην αποθηκη,αλλα το συνηθιζεις..
 
Φιλοι μου και φιλοι της beretta, ερωτηση:
Η bellmonte ειναι καλη τελικα? Τι γινεται με τα τσοκ της? Ταιριαζουν με τον αυλο της? Ξερουμε τι αυλο εχει?
Πουλάς την Sx4 για να πάρεις Μπελμοντε ; πουλας το F16 για να πάρεις χαρταετό ;;;
 
Πουλάς την Sx4 για να πάρεις Μπελμοντε ; πουλας το F16 για να πάρεις χαρταετό ;;;
Δεν ξέρω τι θα πάρω. Μπελμοντε οχι. Βιτόρια ίσως. Και αυτό αν πουληθεί η win. Δημήτρη η win είναι άριστη αλλά δεν μου έχει ταιριάξει ακριβώς όπως θέλω να νιώθω το τουφέκι στα χέρια μου.
 
Για την es100 λες;Εχει πιστοποιηση για ατσαλινα.Πολυ καλο οπλο και ειδικα για τα λεφτα του.Μονο ελατωμα,οτι πρεπει να πατας το κουμπι για να βαλεις το πρωτο φυσιγγι στην αποθηκη,αλλα το συνηθιζεις..
Για την es100 λες;Εχει πιστοποιηση για ατσαλινα.Πολυ καλο οπλο και ειδικα για τα λεφτα του.Μονο ελατωμα,οτι πρεπει να πατας το κουμπι για να βαλεις το πρωτο φυσιγγι στην αποθηκη,αλλα το συνηθιζεις..
Την είχα αρκετό καιρό. Έχω ξαναπεί ότι ήταν το τουφέκι που μετάνιωσα που το πουλησα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top