Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας

Μια γνώμη για unico χωρίς kick off? Εκτός από το σύστημα και τα ξύλα έχουμε κάτι άλλο?

Εμπλοκές κλπ?
Καλησπερα φιλε Δημητρη,αν σου καθεται σωστα παρτην με κλειστα ματια,εχω την action 6 χρονια,μηδεν εμπλοκες με καθαρισμα στο τελος της σεζον,ντουφεκια φαρμακι,αριστα εργοστασιακα τσοκ και beretta.
 
Όλα τα AL-391 είναι εξαιρετικά τουφέκια. Νομίζω όμως ότι με 18,3 αυλό έβγαινε το μοντέλο greystone. Κατά τη γνώμη μου δες αν σε βολεύει η διάμετρος του αυλού γιατί σύμφωνα με την Beretta το μοντέλο αυτό προορίζονταν για συγκεκριμένα κυνήγια. Η Outlander έχει αυλό 18,6.
Ιορδάνη η outlander βγαίνει με 18,3 και 18,4 αυλό η καινούργιες στην κάννη έχουν 2 τρύπες. Η Greystone (τουφεκος) είναι με 18,2 αυλό.
 
Γνωριζει καποιος πως λυνει η αποθηκη σε vitoria es100 για ελεγχο και καθαρισμο ελατηριου?
Όπως είπαν τα παιδιά ζεσταμα πρώτα και στο μονταρισμα μπλε λοκταιτ. Για να ξεβιδωσει κόντρα παξιμάδι
 
Ρε παιδιά για το ultraleggero εχεο ακούσει κανείς τπτ; Έχει γίνει εισαγωγή;
Παιζει να ειναι το μοναδικο μπερεττα που δεν θα αγόραζα ποτέ.

Να με συγχωρεί όποιος του αρέσει και θέλει να το πάρει αλλα εγώ το βλέπω σαν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Παρόλα αυτά Μπορεί να έχω λάθος ή και να αναθεώρησω τη γνώμη μου.
Για τώρα Όμως πιστεύω αυτό.
 
Παιδιά από όσα όπλα έχω δει ( και έχω καθαρίσει) και από το δίκαννο που έχω, έχω σχηματίσει την εντύπωση ότι τα Beretta δεν είναι τυχαία όπλα. Δίνουν οι άνθρωποι πολύ βάση στην ποιότητα κατασκευής. Αρκεί να είναι Beretta και όχι Μπερέτα κατασκευής εκτός Ιταλίας.
 
Δεν έχει ευαίσθητα σημεία μια 303.
Πολλα όπλα φίλων κ δικά μου έχουν στο ενεργητικό τους χιλιάδες των χιλιάδων φυσιγγια κ πυροβολούν ακόμα ασταμάτητα χωρίς πρόβλημα.
Οι μόνες ευαίσθητες 303 είναι αυτές που οι ιδιοκτήτες γέμιζαν κ χρησιμοποιούσαν φυσιγγια με Α1 Γαλλίας στα 2.20 με 40γρ σκάγια. ( το έχω δει κ αυτό)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top