Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν ξέρω αν είχες διαβάσει αυτό, αλλά ένας φίλος είχε βάλει κομμένο κάλυκα στο ελατήριο μέσα στην πάπια. Το δοκίμασε μπροστά μου, οκ κάποια αλλαγή υπήρχε αλλά ρε φίλε πραγματικά δεν το ακούς αυτό το ντιν όταν κυνηγάς... Εγώ εδώ δεν καταλαβαίνω κλώτσημα με τη μπενέλι όταν ρίχνω. Προχτές έριξα 36 γραμ 3άρια, και αν με ρωτήσεις θα σου πω ότι έριχνα με αεροβόλο. Στο λέω γτ θεωρώ ότι τέτοιες πατέντες προσφέρουν μόνο κίνδυνο.
Μάνο με ωτασπιδες εγώ, μπροστά μου ένας φίλος με Α400, μπαμ ντιιιιιννννννννν μιλάμε μου τρυπησε το τυμπανο, μετά τον έβλεπα κ εστριβα με τρόπο, μακριά κ αγαπημένοι
 
ειναι ακριβη μην τη παρεις 750 παρτην οχι 1000 750 πηρα περσυ την στονκαουτ με 18.6 αυλο κατασταση σαν καινουργια και με λιγα φυσιγγια ριγμενα
Το ξέρω και δεν κατεβαίνει ούτε ευρώ το ότι είναι σε πολύ καλή κατάσταση δεν λέει κάτι αλλά η απάντηση του είναι "φίλε δεν έχω ανάγκη" τόσο το δίνω.
 
Εάν δεν είσαι κολλημένος με Μπερέτα κοίτα
2 τέτοιες είχε η παρέα 76άρες..τις είχα ρίξει κ τις 2 .
Η μία από τις 2 δεν σκότωνε...ανατίναζε σε όποια χέρια και αν ήταν..δεν το έχω ξαναδεί αυτό.Ο δε κώνος όργωμα..τι γυαλίσματα και μ@λακίες.
Με muller U3.
Ποιότητα κατασκευής..γιά πέταμα.στραβοκολημένη ρίγα και είχε ξεκολήσει 2 φορές.
ΑΛΛΑ τις τουφεκιές δεν πρόκειται να τις ξεχάσω.
Η άλλη αδιαφορη...
 
Μάνο με ωτασπιδες εγώ, μπροστά μου ένας φίλος με Α400, μπαμ ντιιιιιννννννννν μιλάμε μου τρυπησε το τυμπανο, μετά τον έβλεπα κ εστριβα με τρόπο, μακριά κ αγαπημένοι

Σε κουφανε η κουδουνιστρα μητσαρα ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top