Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φανταστικό όπλο.
Αν είχα οικονομική άνεση θα το αγόραζα χτες.

Α!!! Ρε Beretta ώρες, ωρες ανάβεις φωτιές που δεν σβήνουν.

Μετά και την εξαγορά της Holland & Holland, πιστεύω ότι θα έχει λαμπρά όπλα να παρουσιάσει στο μέλλον!
 
Ρίχναμε μαζί με τον Στέφανο στη Μαλακάσα το Σάββατο. Ιδιαίτερος τύπος.
Τον συμπαθούσα μέχρι που κανα δύο φορές μου τα χάλασε....
Παρόλα αυτά συνεχίζω να ανεβάζω βίντεο του διότι κάνει καλές παρουσιάσεις.
 
Τον συμπαθούσα μέχρι που κανα δύο φορές μου τα χάλασε....
Παρόλα αυτά συνεχίζω να ανεβάζω βίντεο του διότι κάνει καλές παρουσιάσεις.
Αυτό ακριβώς εννοώ ως "ιδιαίτερος τύπος". Κάτι σε χαλάει και ταυτόχρονα κάτι σε φτιάχνει.
 
Αυτό ακριβώς εννοώ ως "ιδιαίτερος τύπος". Κάτι σε χαλάει και ταυτόχρονα κάτι σε φτιάχνει.
Κοίτα....Επειδή ξέρω ότι ο ίδιος παρακολουθεί εδώ εγώ θα πω τι με χάλασε.
Για να βελτιωθεί σε περίπτωση που δει το σχόλιο μου.

Πρώτον πήγα να αγοράσω ένα όπλο από κει και επειδή δεν το είχε πήγε να μου πει ότι φταίω εγώ που δεν πρόλαβα ή δεν προπαραγγειλα.
Ενώ εγώ το βρήκα και το πήρα από αλλού και μάλιστα δίπλα μου και σε καλύτερη τιμή.
Ένα όπλο θα το αγοράσω εγώ οπότε θέλω αν δεν το έχει όφειλε να μου πει συγνωμη αλλά δεν μπορώ να σε εξυπηρετήσω διότι το όπλο είναι σε έλλειψη.
Τόσο απλό.

Επίσης σε ένα από τα βιντεάκια που ανεβάζει έβαλε ένα όπλο που του έδωσε ένας πελάτης για καθαρισμό.
Το όπλο αυτό μόνο ελέφαντες δεν είχε μέσα.
Και επειδή αρχίσαμε ως ήταν φυσιολογικό τα χιουμοριστικά σχόλια και εγω και αλλοι και καλά μερακλής ο πελάτης του..κτλ...κτλ...
στράβωσε και είπε ότι δε θέλει τέτοια σχόλια.

Όπως δέχεται την καλή κριτική έτσι πρέπει να δεχτεί και την κακη.
Αν δεν ήθελε τέτοια σχόλια ας μην ανέβαζε.
Δεν βρίσαμε....για να έχει το δίκιο με το μέρος του.

Αυτά...
 
Ναι αλλα δε θα χουμε λεφτα αχαχαχα
Δυστυχώς δεν είναι όλα για όλους. Πρέπει να συμβιβαστούμε με αυτό. Τις προάλλες γνώρισα στο Σχιστό έναν τύπο που έριχνε με Purdey και μας έλεγε για τα κυνήγια που έχει κάνει σε Ν. Αφρική (πολλές φορές), Ρωσία (3 φορές) και πολλές ευρωπαϊκές χώρες (δεν τις θυμάμαι όλες). Έτσι είναι η ζωή αλλά δεν σημαίνει ότι μόνον έτσι είναι απολαυστική.
 
Έτσι είναι η ζωή αλλά δεν σημαίνει ότι μόνον έτσι είναι απολαυστική.

Ακριβως οπως τα λες Λεωνιδα!!!!

2 κιλα αρνι σουβλας.....στην λαδοκολλα.....κατω απο αυτα τα πλατανια.....Και Αγιος ο Θεος!!!! :)


View attachment 28460View attachment 28461topic. Συγνωμη για το οf topic .
Μαγικό το χωριό μου! Και στα 5’ από εκεί με το αυτοκίνητο είναι το απογευματινό καρτέρι τσίχλας.. αχ…
 
Μαγικό το χωριό μου! Και στα 5’ από εκεί με το αυτοκίνητο είναι το απογευματινό καρτέρι τσίχλας.. αχ…

Μονο μαγικο..... ???!!!!!! Απο την Κονισκα ο πατερας μου....Δεν υπηρχε δρομος για το χωριο του...
Με αγογιατες απο το Θερμο πηγαιναμε.....καβαλα στα αλογα!!!!
Αξεχαστα χρονια...και μαλλον ησουν αγεννητος .....
Μιλαω για το 1956 σε ηλικια 5 χρονων πηγα για πρωτη φορα στο χωριο του πατερα μου... :)

ΥΓ. Για να μην βγουμε εκτος θεματος....Το πρωτο μου θηραμα εκει το πηρα με χαρτουτσα του πατερα
μου.....Δεν ξερω ομως εαν το ολπο ηταν Beretta .!!!!:)
 
Μονο μαγικο..... ???!!!!!! Απο την Κονισκα ο πατερας μου....Δεν υπηρχε δρομος για το χωριο του...
Με αγογιατες απο το Θερμο πηγαιναμε.....καβαλα στα αλογα!!!!
Αξεχαστα χρονια...και μαλλον ησουν αγεννητος .....
Μιλαω για το 1956 σε ηλικια 5 χρονων πηγα για πρωτη φορα στο χωριο του πατερα μου... :)

ΥΓ. Για να μην βγουμε εκτος θεματος....Το πρωτο μου θηραμα εκει το πηρα με χαρτουτσα του πατερα
μου.....Δεν ξερω ομως εαν το ολπο ηταν Beretta .!!!!:)
Πάρε και μια φωτογραφία τραβηγμένη επάνω από το χωριό σου κοιτώντας προς Ευρυτανία topic. DSC_0805.JPG
 
Δεν τον ξερω τον σκοπευτη αλλα
Εχει δουλεψει ο τυπος το γεμισμα!
Στα γουρουνια η που θα παρει ενα κοπαδι η που θα ριχνει πακετο και καντηλι( κινουνται -ισως ειναι μαθημενος σε σταθερο στοχο λογο αθληματος)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top