Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Θα μπορούσα να κοιτάω ώρες μέσα στις κάννες το χάσιμο των κονων προσαρμογής στο υπερπέραν
Τσάμπα το χρόνο σου θα χαλούσες..
Δέν φαίνεται τπτ σε κανένα dt.
Εχει μια εικόνα συνηθισμένη όπως οι περισότερες κάννες.Και το 692.
 
Αγόρασα καινούργιο και καθάρισα τον σωλήνα. Είχε σκουριά και τον καθάρισα όσο μπορούσα. Μέτρησα τα ελατήρια και το καινούργιο ήταν γύρω στο 1,5 δάκτυλο πιο μακρύ. Συγνωμη που ρωτάω, αλλά θέλει λάδωμα το ελατήριο πριν τοποθετηθεί?
αφου εχει σκουρια ο σωληνας υποδοχης, θα εχεις ενα μονιμο προβλημα. μια φορα το χρονο με το τελος της σεζον θα τον καθαριζεις καλα και θα τον λαδωνεις. εγω θα το αφηνα λυμενο χωρις το ελατηριο μεσα και στην εναρξη καλη αφαιρεση των λαδιων (μαζι με αρχες νεας σκουριας) ξαναλαδωμα και ετοιμο. ειναι παλιο οπλο που αξιζει να το συντηρεις σχολαστικα. το εχω απο το'85 μεχρι σημερα σαν βασικο μου οπλο.
 
αφου εχει σκουρια ο σωληνας υποδοχης, θα εχεις ενα μονιμο προβλημα. μια φορα το χρονο με το τελος της σεζον θα τον καθαριζεις καλα και θα τον λαδωνεις. εγω θα το αφηνα λυμενο χωρις το ελατηριο μεσα και στην εναρξη καλη αφαιρεση των λαδιων (μαζι με αρχες νεας σκουριας) ξαναλαδωμα και ετοιμο. ειναι παλιο οπλο που αξιζει να το συντηρεις σχολαστικα. το εχω απο το'85 μεχρι σημερα σαν βασικο μου οπλο.
Να βαζε νέο σωλήνα;
Ο "μαμά" έχει κάνα 40€
Δεν ξέρω άμα μπορεί να φτιαχτεί με λιγότερα χρήματα ιδιοκατασκευη από ντιζα αλουμινίου.
 
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις ευχές. Λευτέρη θα το πιάσεις στα χέρια σου και θα καταλάβεις γτ 81. Μεταχειρισμένο σε κατάσταση καινούριου θα το χαρακτήριζα.
Μπράβο ρε Μάνο χαίρομαι γιατί ξέρω ότι έψαχνες ένα ποιοτικό όπλο και θεωρώ ότι η επιλογή σου είναι η καλύτερη .Τώρα τι να σου ευχηθώ να το λιώσεις τσάμπα ευχή τέτοια όπλα δύσκολα λιώνουν ,οπότε καλά καπνισματα.Εννοειται πως θα βρεθούμε να το δω και ελπίζω να με αφήσεις να το ρίξω χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!
 
Τσάμπα το χρόνο σου θα χαλούσες..
Δέν φαίνεται τπτ σε κανένα dt.
Εχει μια εικόνα συνηθισμένη όπως οι περισότερες κάννες.Και το 692.
Εχω δει μέσα από κάννη dt11. Αν ξέρεις τι να δεις το καταλαβαίνεις. Την επέστρεψα αμεσος στον ιδιοκτήτη μην μου μπουν ιδέες
 
Εχω δει μέσα από κάννη dt11. Αν ξέρεις τι να δεις το καταλαβαίνεις. Την επέστρεψα αμεσος στον ιδιοκτήτη μην μου μπουν ιδέες
Για πές αν θέλεις.
Γιατί εγώ δεν μπορώ με γυμνό μάτι να καταλάβω τον κώνο.
Το ξεκίνημα το άγριο το βλέπω όπως στα άλλα όπλα αλλά μετά πιστεύω μόνο με αυλόμετρο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top