Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν ειναι 17.44, τότε είναι full και δεν πρέπει να ρίξεις ατσάλινα. Κάτι δε στέκει. Δε θυμάμαι να έχω δει beretta full choke steel proof. Πήγα και έλεγξα τα δικά μου που είναι ΗΡ και γραφει "no steel" στο full.
Γιαυτο ρωτησα..και εχω 2 Full με αναγραφη SP και την προαναφερομενη διαμετρο.
 
Βρήκα σε ξένο φόρουμ κάποιον να γράφει ότι ρώτησε τη berettausa και του είπαν να μη ρίξει ατσάλινα με σφικτοτερο τσοκ απο "Μ".
Τώρα πρέπει να στείλει και ο Berben ένα mail στην beretta και να τους πεί ότι με το τσοκ που μου δώσατε (με φωτό) ρίχνω 25 χρόνια ατσάλινα και όλα μια χαρά.....?
Να δούμε απάντηση...χα αχαα χαχα.
 
Τώρα πρέπει να στείλει και ο Berben ένα mail στην beretta και να τους πεί ότι με το τσοκ που μου δώσατε (με φωτό) ρίχνω 25 χρόνια ατσάλινα και όλα μια χαρά.....?
Να δούμε απάντηση...χα αχαα χαχα.
Σας ευχαριστω ολους! Μολις απαντησουν θα σας ενημερωσω!
 
Καλησπέρα.εχω μια Α400 και σημερα,μολις έβαζα τα φυσιγγια στην αποθήκη μου το πετούσε έξω.εχει τύχει σε κανέναν η γνωρίζει καποιος τι μπορει να ειναι.και δεν το έκανε συνέχεια.και οταν τραβούσα το κλείστρο να βγει το φυσιγγι απο την Θαλάμη,το 2 φυσιγγι έβγαινε απο την αποθήκη.
 
Καλησπέρα.εχω μια Α400 και σημερα,μολις έβαζα τα φυσιγγια στην αποθήκη μου το πετούσε έξω.εχει τύχει σε κανέναν η γνωρίζει καποιος τι μπορει να ειναι.και δεν το έκανε συνέχεια.και οταν τραβούσα το κλείστρο να βγει το φυσιγγι απο την Θαλάμη,το 2 φυσιγγι έβγαινε απο την αποθήκη.
To στοπ (λαμακι που κραταει τον πυθμενα των φυσιγγιων) της αποθηκης μην εχει πιασει κανα σκουπιδι.....
 
Παιδιά είχα πάει για φασσες με την 303 .Όταν έριχνα κάθετες τουφεκιές μου έκανε εμπλοκή. Έριχνε την πρώτη και στην δεύτερη δεν πήγαινε το κλειστρο μπροστά, πολλές φορές το εσπρωχνα με το χέρι. Στις οριζόντιες τουφεκιές δεν ειχε πρόβλημα. Τι μπορεί να φταίει.?Υ.Γ.Πριν 4 χρόνια το είχα δώσει για συντήρηση σε γνωστό οπλουργο στο περιστέρι και μου είπε ότι άλλαξε το ελατήριο στο κοντακι, αλλά το όπλο δεν έχει ρίξει ούτε 200 φυσίγγια μετά από την?"αλλαγη ".
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top