Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παντελη στη διαδικασια μεσολαβησε κυνηγητικο μαγαζι εμπιστοσυνης στο ηρακλειο και ενας ξαδερφος μου πολλη φιλος με τον μαγαζατορα και φυσικα ο φιλος στελιος για την υπομονη του.Το οπλο πρωτα αγοραστηκε απο το μαγαζι και μετα πουληθηκε και ηρθε σε μενα με ελτα και δωρο τρια κουτια φυσιγγια .Βλεπεις οι ΚΡΗΤΙΚΟΙ ειναι γαλαντομοι στα κερασματα.!!!!.shake hands..RESPECT.
Όπως τα λέει ο φίλος έγιναν.
Χαίρομαι που έμεινες φιλε ευχαριστημένος.

Και εσύ στη συναλλαγή σου ήσουν άρχοντας!
 
Επειδή αυτη την εποχή γλυκοκοιτάζω ένα 692 , απευθύνομαι στους καθηγητές του φόρουμ αν ξέρουν να μου πουν: Στο 692 του 2010 μπαίνει κοντάκι από 686 sporting αριστερό ρυθμιζόμενο που έχω βρεί;
Δεν ανήκω στους "καθηγητές" του φόρουμ, ξέρω όμως ότι το 692 έχει πιο φαρδιά βάση απο τα οπλα της σειρας 68Χ, συνεπώς το κοντάκι από 686 δε θα ταιριάζει.
 
Δεν ανήκω στους "καθηγητές" του φόρουμ, ξέρω όμως ότι το 692 έχει πιο φαρδιά βάση απο τα οπλα της σειρας 68Χ, συνεπώς το κοντάκι από 686 δε θα ταιριάζει.
Αυτό είναι σημαντική πληροφορία!
Δεν χρειάζεται να είναι καθηγητής κάποιος για να συνεισφέρει με τις γνώσεις του :)
σε ευχαριστώ Αντώνη!
 
Επειδή αυτη την εποχή γλυκοκοιτάζω ένα 692 , απευθύνομαι στους καθηγητές του φόρουμ αν ξέρουν να μου πουν: Στο 692 του 2010 μπαίνει κοντάκι από 686 sporting αριστερό ρυθμιζόμενο που έχω βρεί;
Από εισηγητή υφηγητη θέλεις απάντηση ;
 
Επειδή αυτη την εποχή γλυκοκοιτάζω ένα 692 , απευθύνομαι στους καθηγητές του φόρουμ αν ξέρουν να μου πουν: Στο 692 του 2010 μπαίνει κοντάκι από 686 sporting αριστερό ρυθμιζόμενο που έχω βρεί;
Όταν πήρα το 692 του έβαλα πάνω το κοντάκι απο το 682 που είχα. Αν είναι τα ίδια σε διαστάσεις με το δικό σου θα κάνει.
 
Ρε φιλε καλα μου το πηγενες με τα δικαννα τωρα γιατι μου το χαλας??? .hair. .sarcastic.
Aληθινο ειναι η playmobil? .sarcastic.
.sarcastic. transformers μεταμορφωθειτε θυμασε το παιδικό?
Η πρώτη που έβγαλε νομίζω έχει πιο αγωνιστικό χαρακτήρα , ειδικά κοντάκι - πάπια . Όλα είναι όμως θέμα γούστου. Ωραίο όπλο πάντως
Οι πρωτες αν δεν κανω λαθως ηταν με ξυλινα μέρη, αν και καποτε δεν μαρεσαν τα πλαστικα πιστευω ταιριαζουν καλυτερα στα αυτογεμη απο αποψη αντοχης η σκληρης χρησης σε δυσμενείς καιρικες συνθηκες .
 
Όταν πήρα το 692 του έβαλα πάνω το κοντάκι απο το 682 που είχα. Αν είναι τα ίδια σε διαστάσεις με το δικό σου θα κάνει.

Εδώ οι απόψεις διχάζονται στο αν κοντάκια από 68Χ μπαίνουν σε 692, το ότι εσύ όμως το έκανες και δεν είναι απλά άποψη, του δίνει άλλη βαρύτητα.
Σε ευχαριστώ πολύ Πάνο και καλωσόρισες!
 
Εδώ οι απόψεις διχάζονται στο αν κοντάκια από 68Χ μπαίνουν σε 692, το ότι εσύ όμως το έκανες και δεν είναι απλά άποψη, του δίνει άλλη βαρύτητα.
Σε ευχαριστώ πολύ Πάνο και καλωσόρισες!
Παντελή ξέρω και εγώ σκοπευτή που το έχει κάνει πέρα του Παναγιώτη!
 
Εδώ οι απόψεις διχάζονται στο αν κοντάκια από 68Χ μπαίνουν σε 692, το ότι εσύ όμως το έκανες και δεν είναι απλά άποψη, του δίνει άλλη βαρύτητα.
Σε ευχαριστώ πολύ Πάνο και καλωσόρισες!
Το έκανα και το είχα ενα χρόνο έτσι μέχρι να φτιάξω καινούργιο κοντάκι χωρίς κάποιο πρόβλημα.
 
.sarcastic. transformers μεταμορφωθειτε θυμασε το παιδικό?

Οι πρωτες αν δεν κανω λαθως ηταν με ξυλινα μέρη, αν και καποτε δεν μαρεσαν τα πλαστικα πιστευω ταιριαζουν καλυτερα στα αυτογεμη απο αποψη αντοχης η σκληρης χρησης σε δυσμενείς καιρικες συνθηκες .
Κώστα την εχω την πρώτη έκδοση της 1301 , το οποίο όπλο έχει πιο αγωνιστικό κοντάκι , και και πιο άγριες οι ψάθες κοντάκι και πάπια , πρωσοπικη μου ταπεινή άποψη βέβαια .
 
Perennia iii... Ενα όπλο που απέκτησα πρόπερσι και με έχει βολέψει πολύ στα περπατητα κυνήγια!
View attachment 16661View attachment 16662
Φιλαράκι μπας και λόγω αθλητή σε χορηγεί η μερέντα και μας την προμοταρεις τόσο??? .yel.
Ενώ με τα υπόλοιπα όπλα που είχες δυσκολευοσουν δηλαδή στο περπατητο. .... :rolleyes:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top