Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλημέρα Ευριπίδη, σε ευχαριστώ πολύ για την εμπεριστατωμένη απάντηση!
Φυσικά και ο Κωνσταντίνος σωστός!
Καλά έκανα και ζήτησα τη βοήθεια του κοινού... :cool:
Θα μπορουσε να κοιταξει τα τσοκ που εχει το γραφουν πανω τι ειναι optima plus
 
Επειδή έχω την 350 βλητικα είναι σούπερ,την έχω σε 66 εάν δεν ενοχλεί το βάρος και υποδυεστερηη ποιότητα των επιμέρους μερών της(Βαφή),αυτή την στιγμή μαζί με την Μ1 βρίσκονται στην κορυφή σε σχέση με τον ανταγωνισμό ως προς την τιμη
 
Last edited:
Συγνωμη αλλα εγω αν ειχα την 391 με το μπλε δακρυ αρα μιλαμε για την sporting δεν θα την εδινα για να παρω Α300 outlander και το λεω εγω που αγορασα πρωτα την Α300 και μετα την stonecoat γιατι βλεπεις δεν ειχα ανακαλυψη αυτο το forum και τα παιδια εδω με της πολυ καλες συμβουλες ;) :).RESPECT.
 
Συγνωμη αλλα εγω αν ειχα την 391 με το μπλε δακρυ αρα μιλαμε για την sporting δεν θα την εδινα για να παρω Α300 outlander και το λεω εγω που αγορασα πρωτα την Α300 και μετα την stonecoat γιατι βλεπεις δεν ειχα ανακαλυψη αυτο το forum και τα παιδια εδω με της πολυ καλες συμβουλες ;) :).RESPECT.
Όντως η sporting πάνω από 3,7 κιλά.Στο καρτέρι τσιχλας ναι,στις φασες αν τις κυνηγάς ναι,αλλά έτσι όπως έχει γίνει το κυνήγι στους γύρω νομούς από την Αττική ,με 15 χιλιόμετρα περπατητο δεν.
 
παρτε αυτά τα δύο και τέλος!View attachment 16436
Το οπλο θα το επερνα..την τσουπρα αν και κολαζει και αγιο θα χουμε θεμα γιατι ειναι ανηλικο..δεν λεει να χω οπλο και να μαι φυλακη να μην μπορω να το χαρω..γραψτε λαθος στην φωτο ηταν ανηλικο τωρα ειναι 23 οποτε τσιμπαμε ανετα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top