Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μπορεί κάποιος να αναφέρει άλλα πλεονεκτήματα πέραν της φλομπερίσιας τουφεκιάς?

Μα το kick off για τον λόγο αυτό προορίζεται με όλα τα πλεονεκτήματα που συνεπάγονται της χαμηλής ανάκρουσης. Τι άλλο πλεονέκτημα θες; :rolleyes:
Γεράσιμε δεν σου κρύβω, ότι παρότι έχω πάρει ένα δίκαννο που κατά γενική ομολογία δεν κλωτσάει, έχω φέρει το κοντάκι στα μέτρα μου, οι αυλοί του είναι 18,86 και πολλες φορές το λάκτισμα του μου κακοφαίνεται. Αν μάθεις στο καθόλου και το λίγο σε ενοχλεί.
 
Μα το kick off για τον λόγο αυτό προορίζεται με όλα τα πλεονεκτήματα που συνεπάγονται της χαμηλής ανάκρουσης. Τι άλλο πλεονέκτημα θες; :rolleyes:
Γεράσιμε δεν σου κρύβω, ότι παρότι έχω πάρει ένα δίκαννο που κατά γενική ομολογία δεν κλωτσάει, έχω φέρει το κοντάκι στα μέτρα μου, οι αυλοί του είναι 18,86 και πολλες φορές το λάκτισμα του μου κακοφαίνεται. Αν μάθεις στο καθόλου και το λίγο σε ενοχλεί.

Εντάξει τότε όπως μάθει κανείς..Εμένα να μην υπάρχει και καθόλου ανάκρουση με ενοχλεί..Όπλο κρατάμε οχι μπιμπερό..Όταν είχα τουφεκίσει το όπλο του Αντώνη στο σκοπευτήριο μου φάνηκε αρκετά ενοχλητικό..Το χα παρομοιάσει αν θυμάσαι σαν μια γλώσσα αγελάδας που σου γλύφει το μάγουλο και φτάνει στο ώμο..Πέρα από αυτό σε ένα παπιοκυνήγι πόσα φυσίγγια θα ρίξεις 36gr και άνω? Τεσπα ο καθένας όπως έχει συνηθίσει και οτι του αρέσει..Εγω πάντως συνεχίζω να υποστηρίζω όπλο χωρίς Kick off
 
Μα το kick off για τον λόγο αυτό προορίζεται με όλα τα πλεονεκτήματα που συνεπάγονται της χαμηλής ανάκρουσης. Τι άλλο πλεονέκτημα θες; :rolleyes:
Γεράσιμε δεν σου κρύβω, ότι παρότι έχω πάρει ένα δίκαννο που κατά γενική ομολογία δεν κλωτσάει, έχω φέρει το κοντάκι στα μέτρα μου, οι αυλοί του είναι 18,86 και πολλες φορές το λάκτισμα του μου κακοφαίνεται. Αν μάθεις στο καθόλου και το λίγο σε ενοχλεί.
Αν μάθεις στο καθόλου και το λίγο σε ενοχλεί
Πολυ σωστο αυτο που γραφεις,ειμαι της ιδιας φιλοσοφιας!!.shake hands.
 
Καλα αυτο. Αλλα το να ξερεις πως ειναι μια γλωσσα αγελαδας να σου γλυφει το μαγουλο και να φτανει στον ωμο, ειναι ακομα πιο ανησυχητικο.sarcastic.
 
  • Like
Reactions: DrV
Αντώνη να σε ρωτήσω και εγώ κάτι για το όπλο σχετικά με το kickoff.
Στο σημείο που είναι το kickoff δεν ενοχλεί στο να φύγεις εκτός σκοπευτικής γραμμής ; Για παράδειγμα να ρίξεις το πρώτο φυσίγγι και στο δεύτερο να φύγεις λίγο, λόγω της κίνησης που κάνει το kickoff ή δεν ισχύει αυτό;
Θεωρω οτι ειναι τοση γρηγορη η αποκριση του kick off που δεν με επηρεαζει... Περισσοτερο να σου πω την αληθεια εχανα μερικες φορες την σκοπευτικη γραμμη με το benelli παρα με το beretta... Τωρα παιζουν πολλα ρολο... παντως οτι και αν εχω ριξει, στον ωμο μου δεν εχω νιωσει "κλωτσημα"...
Η benella σε κατι 36-38... επαιρνες δωρο το φρονιμιτη....big smile..big smile..big smile.
 
beretta a304 κάννη 66 πόντους με τσοκ έχει γίνει επιμύκηνση κώνου στο Γιώργο και είναι πολύ καλή δουλειά οπτικά τουλάχιστον
ωραίο όπλο σε λάθος χέρια
δεν είναι πολύ τουφεκισμένο αλλά είναι απεριποίητο
από τα τσοκάκια και το τμήμα της κάννης πριν το σπείρωμα των τσοκ βγάζω υπολείματα πυρίτιδας με το μαχαίρι .kkk.
αύριο θα την δοκιμάσω και ίιιιιιιισως την αγοράσω

screenshot tool

image url upload

20mb image hosting


upload pics



 
beretta a304 κάννη 66 πόντους με τσοκ έχει γίνει επιμύκηνση κώνου στο Γιώργο και είναι πολύ καλή δουλειά οπτικά τουλάχιστον
ωραίο όπλο σε λάθος χέρια
δεν είναι πολύ τουφεκισμένο αλλά είναι απεριποίητο
από τα τσοκάκια και το τμήμα της κάννης πριν το σπείρωμα των τσοκ βγάζω υπολείματα πυρίτιδας με το μαχαίρι .kkk.
αύριο θα την δοκιμάσω και ίιιιιιιισως την αγοράσω

screenshot tool

image url upload

20mb image hosting


upload pics


απορρίπτεται
22 φυσίγγια 5 εμπλοκές
δεν ανέβαζε φυσίγγι
δεν το ψάχνω την επιστρέφω και άντε γειά
 
απορρίπτεται
22 φυσίγγια 5 εμπλοκές
δεν ανέβαζε φυσίγγι
δεν το ψάχνω την επιστρέφω και άντε γειά
Την ζαχάρωνα κι εγώ τη συγκεκριμένη, οπότε ευχαριστώ για την ενημέρωση. Με έσωσες από μπελάδες..shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top