Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα στη παρέα.απέκτησα μια κάννη berreta a302 76cm Magnum με σταθερό τσοκαρισμα. Που το αναγράφει το τσοκαρισμα γνωρίζει κάποιος να μου πει; Μήπως είναι το 1 που γράφει στην αρχή της θαλάμης;
Συνήθως έχει κυκλους και ο αριθμός τους είναι το στοκαρισμα, αν δε κάνω λάθος...
 
αν αποκτησει καποια στιγμη καποια winchester η browning με συνθετικα μερη θα βρεις τις εξηγησεις μονο σου
Είχα κ θα ξαναπαρω τα όπλα που γράφεις, τα εργοστασιακα κοντακια τους μπαίνουν για προσανναμα στο τζάκι , κ κοντακια στα μέτρα μου κουμπώνουν άμεσα στα όπλα μου φίλε, τι σχέση μπορεί να έχει το κοντακι της κάθε εταιρίας με το προσωπο , τον ώμο μου κ την παλαμη μου ;;;;;;
 
Είχα κ θα ξαναπαρω τα όπλα που γράφεις, τα εργοστασιακα κοντακια τους μπαίνουν για προσανναμα στο τζάκι , κ κοντακια στα μέτρα μου κουμπώνουν άμεσα στα όπλα μου φίλε, τι σχέση μπορεί να έχει το κοντακι της κάθε εταιρίας με το προσωπο , τον ώμο μου κ την παλαμη μου ;;;;;;
αν το πάρεις συγκριτικά τωρα απ τις τρεις εταιρίες που αναφέραμε θα το κρατούσες λιγο παραπανω κ δεν θα το πεταγες αμεσα στο τζάκι?
 
αν το πάρεις συγκριτικά τωρα απ τις τρεις εταιρίες που αναφέραμε θα το κρατούσες λιγο παραπανω κ δεν θα το πεταγες αμεσα στο τζάκι?
Εγώ ο George Digweed και κάνα δυο ακόμα τα πετάμε τζάκι οι υπόλοιποι τα τροποποιούν κατά το δοκούν!!!!!!!!!! .terror.
 
αν το πάρεις συγκριτικά τωρα απ τις τρεις εταιρίες που αναφέραμε θα το κρατούσες λιγο παραπανω κ δεν θα το πεταγες αμεσα στο τζάκι?
Για να πω την αλήθεια μόνο σε μερικά δικαννα Beretta κάπως αντεχονται τα κοντακια, τώρα σχόλια τυπου Dig κλπ τι να απαντήσω, ο γαμπρός όταν παει στην εκκλησία τροποποιεί το κουστουμι του γείτονα κ παει γαμπρος , η ράβει καινουργιο ;;;;
 
ο γαμπρός όταν παει στην εκκλησία τροποποιεί το κουστουμι του γείτονα κ παει γαμπρος , η ράβει καινουργιο ;;;;
δυστηχος παει σε πολυκαταστημα αγοραζει το ναηλον με καλο brad name παει στην κ Κουλα ,Σουλα που κανει επιδιορθομες στην γειτονια να κανει τα μερεμετια κ παει κ καμαρωσει στα σκαλια με γυαλιστερο σκαρπηνη σαν γυφτικο σκερπανη
 
δυστηχος παει σε πολυκαταστημα αγοραζει το ναηλον με καλο brad name παει στην κ Κουλα ,Σουλα που κανει επιδιορθομες στην γειτονια να κανει τα μερεμετια κ παει κ καμαρωσει στα σκαλια με γυαλιστερο σκαρπηνη σαν γυφτικο σκερπανη
Το ίδιο ακριβώς κάνουν οι πιο πολλοι κυνηγοί φίλε, ακριβώς το ίδιο, καμαρώνουν με τα ναυλον
 
Το βρηκα παιδες...βοηθησε κ ο φιλος Γιαννης.....πατας μεσα το μικρο εμβολο κ σπρωχνεις απο την αλλη.....ο φιλος μου ειχε βαλει λαδι αυτοκινητου στην καραμπινα κ ειχαν κολλησει τα παντα ... εσπρωχνα αλλα δεν εβγαινε με τπτ....ηθελε ζουμπα κ σφυρι
 
Το βρηκα παιδες...βοηθησε κ ο φιλος Γιαννης.....πατας μεσα το μικρο εμβολο κ σπρωχνεις απο την αλλη.....ο φιλος μου ειχε βαλει λαδι αυτοκινητου στην καραμπινα κ ειχαν κολλησει τα παντα ... εσπρωχνα αλλα δεν εβγαινε με τπτ....ηθελε ζουμπα κ σφυρι
.very funny.Το εργαλείο του Ελληνα
 
Beretta 687 EELL

7:30.. Ολόκληρες διακοσμητικές πλάκες που συγκρατούνται με ειδικές βίδες...
Εγώ θα έλεγα με τις ποιό κακόγουστες βίδες που θα μπορούσε να βάλει κάποιος για να χαλάσει αυτήν την ωραία εικόνα του όπλου!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top