Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ειπα να περάσω κι εγω από δω μια βόλτα να δω τι σοι παρέα είστε. Ευριπίδης κλπ φρούτα..yel.
Απο καιρο έψαχνα κατι ελαφρύ και σε 66 εκ. για τα πολύωρα περπατητά στην τσίχλα,γιατι τα 3,5 κιλα της sx3 δεν παλεύονται και μαλιστα με τις επικονδυλιτιδες . Ετσι λοιπον άρπαξα την ευκαιρία και πηρα την 391 light του Παναγιωτη και ελπίζω να μου κανει τα χατίρια.
Καλορίζικο το νέο μωρό Δημήτρη!! Εύχομαι να σου βγάλει τρελα γούστα. Άντε σειρά μου να πάρω μια a400 upland:cool::p να με φακελώσει και ο @evripidis302.sarcastic..my man..sarcastic..yelling.
 
Ειπα να περάσω κι εγω από δω μια βόλτα να δω τι σοι παρέα είστε. Ευριπίδης κλπ φρούτα..yel.
Απο καιρο έψαχνα κατι ελαφρύ και σε 66 εκ. για τα πολύωρα περπατητά στην τσίχλα,γιατι τα 3,5 κιλα της sx3 δεν παλεύονται και μαλιστα με τις επικονδυλιτιδες . Ετσι λοιπον άρπαξα την ευκαιρία και πηρα την 391 light του Παναγιωτη και ελπίζω να μου κανει τα χατίρια.
Καλοτουφεκο το οπλο Δημητρη ευχομαι να το χαρεις και να το λιωσεις στο τουφεκιδι
 
Ειπα να περάσω κι εγω από δω μια βόλτα να δω τι σοι παρέα είστε. Ευριπίδης κλπ φρούτα..yel.
Απο καιρο έψαχνα κατι ελαφρύ και σε 66 εκ. για τα πολύωρα περπατητά στην τσίχλα,γιατι τα 3,5 κιλα της sx3 δεν παλεύονται και μαλιστα με τις επικονδυλιτιδες . Ετσι λοιπον άρπαξα την ευκαιρία και πηρα την 391 light του Παναγιωτη και ελπίζω να μου κανει τα χατίρια.
Πατριωτη σε καμακοσε κ εσενα η τριενα???.yel.
καλοντουφεκη να την χαρεις!!! ααα αυτες η τριενες ερχοντα καλυτερα στα μετρα;)
 
Ειπα να περάσω κι εγω από δω μια βόλτα να δω τι σοι παρέα είστε. Ευριπίδης κλπ φρούτα..yel.
Απο καιρο έψαχνα κατι ελαφρύ και σε 66 εκ. για τα πολύωρα περπατητά στην τσίχλα,γιατι τα 3,5 κιλα της sx3 δεν παλεύονται και μαλιστα με τις επικονδυλιτιδες . Ετσι λοιπον άρπαξα την ευκαιρία και πηρα την 391 light του Παναγιωτη και ελπίζω να μου κανει τα χατίρια.
Καλοριζικο το νεο οπλο Δημητρη!!!
Ασε τις τσιχλες και δωσε πονο στις κ....λες τις φασες......terror..hair.
 
Πατριωτη σε καμακοσε κ εσενα η τριενα???.yel.
καλοντουφεκη να την χαρεις!!! ααα αυτες η τριενες ερχοντα καλυτερα στα μετρα;)
Νίκο αν θες εξήγησε τι εννοείς με το μέτρα έρχονται καλυτερα, εχω κ εγώ τριαινα
 
Λευτέρη κανόνισε να βρεθούμε για μαθήματα
Το απόγευμα σκέφτομαι να πάω Ασπρόπυργο να ρίξω skeet ,εάν βρεθεί παρέα είμαι μέσα σίγουρα ,για μόνος μου το σκέφτομαι,δεν μου αρέσει να ρίχνω μόνος μου η παρεούλα αλλάζει την φάση προς το καλύτερο .
 
Το απόγευμα σκέφτομαι να πάω Ασπρόπυργο να ρίξω skeet ,εάν βρεθεί παρέα είμαι μέσα σίγουρα ,για μόνος μου το σκέφτομαι,δεν μου αρέσει να ρίχνω μόνος μου η παρεούλα αλλάζει την φάση προς το καλύτερο .
Λευτέρη εγώ μόνο Σ/Κ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top