Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ξέχασα να δώσω αναφορά στο Beretta team ότι από την Παρασκευή είμαι κάτοχος και ενός 686..hunter..hunter..hunter.
Μωρη μουχριτσα την έκανες πάλι τη λουμπινιά σου ε?:rolleyes:καλοτουφεκο φιλαράκι τώρα που έμπλεξες κι εσύ με τη σκοπευτική ελιτ να σε δω.yelling.
 
Μωρη μουχριτσα την έκανες πάλι τη λουμπινιά σου ε?:rolleyes:καλοτουφεκο φιλαράκι τώρα που έμπλεξες κι εσύ με τη σκοπευτική ελιτ να σε δω.yelling.
.my man. Εδω κρυφοφυλας ολη μέρα μωρη σουπιά του Λιβυκού πελάγους ;

Καλοντούφεκο το εργαλείο Κώστα.
 
Ειπα να περάσω κι εγω από δω μια βόλτα να δω τι σοι παρέα είστε. Ευριπίδης κλπ φρούτα..yel.
Απο καιρο έψαχνα κατι ελαφρύ και σε 66 εκ. για τα πολύωρα περπατητά στην τσίχλα,γιατι τα 3,5 κιλα της sx3 δεν παλεύονται και μαλιστα με τις επικονδυλιτιδες . Ετσι λοιπον άρπαξα την ευκαιρία και πηρα την 391 light του Παναγιωτη και ελπίζω να μου κανει τα χατίρια.
Καλοντουφεκο Δημήτρη, να'σαι γερός να το χαρείς.
 
Μάνο το Σάββατο όπως θα είδες πήγα καλουτσικα την Κυριακή όμως με έβαλε ο διάολος και το πείραξα..... αλλού για αλλού. Δευτέρα πήγα στον Ψυλλάκη και μου έκανε αρκετές αλλαγές. Τρίτη Σχιστό μετά την δουλειά, 21-18 . Καθόλου άσχημα. Την επόμενη θα δούμε αν ήταν απο τύχη η το όπλο κάθεται σωστα
 
Ειπα να περάσω κι εγω από δω μια βόλτα να δω τι σοι παρέα είστε. Ευριπίδης κλπ φρούτα..yel.
Απο καιρο έψαχνα κατι ελαφρύ και σε 66 εκ. για τα πολύωρα περπατητά στην τσίχλα,γιατι τα 3,5 κιλα της sx3 δεν παλεύονται και μαλιστα με τις επικονδυλιτιδες . Ετσι λοιπον άρπαξα την ευκαιρία και πηρα την 391 light του Παναγιωτη και ελπίζω να μου κανει τα χατίρια.
Ήθελες να δεις το φως το αληθινό μητσο μάλλον και άσε τα υπόλοιπα!!.yel..yel..yel.
 
Ειπα να περάσω κι εγω από δω μια βόλτα να δω τι σοι παρέα είστε. Ευριπίδης κλπ φρούτα..yel.
Απο καιρο έψαχνα κατι ελαφρύ και σε 66 εκ. για τα πολύωρα περπατητά στην τσίχλα,γιατι τα 3,5 κιλα της sx3 δεν παλεύονται και μαλιστα με τις επικονδυλιτιδες . Ετσι λοιπον άρπαξα την ευκαιρία και πηρα την 391 light του Παναγιωτη και ελπίζω να μου κανει τα χατίρια.
Καλορίζικο Δημήτρη!
Σου εύχομαι να το ευχαριστηθείς!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top