Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μια κ*#€@ οφαγουρα την έχω. Ζηλεύω μόνο το κοντάκι της upland. Την θέση του kick off πιο πολύ. Γιατί της unico το έφτιαξε ο Ψυλλακης και είμαι ευχαριστημένος.
Οι τουφεκιές της είναι από τα ατού του όπλου. Αν είχα και σταθερές επωμισεις.........
 
Σίγουρα η τεχνολογία προχωράει και τα μοντέλα επίσης αλλά επειδή είδα για....upland.....όπως θέλει όπλο για αυτήν την δουλειά......ας ψάξει για μεταχειρισμένη Α304....δεν θα χάσει το μόνο σίγουρο.... .hunter.
 
Τι έχει διαφορετικό από την unico Ευρύ;
Απλά πήγαινε να τη δεις από κοντά και να την επωμισεις.παρολο που τρέφω μεγάλη συμπάθεια στη Μπερέτα αυτή την upland και δώρο να μου τη κάνανε θα τη πουλούσα να πάρω κάτι αλλο.ειναι θέμα γούστου καθαρά.μου φαίνεται ποιοτικά και κατασκευαστικά τελείως ψεύτικο πραμα
 
Παιδιά να ρωτήσω και εγώ ,τι το χειροτερο ποιοτικά έχει η upland από της προηγούμενες Α400 ;,διότι εγώ που την έπιασα το όπλο είναι ίδιο με της προηγούμενες απλά έχει άλλες παραστάσεις και χρώμα ,ίδια κάννη ,πολύ καλύτερο κοντάκι αδιαμφισβήτητα ,το κουμπωμα της πάπιας πλέον εκεί που βιδωνει είναι σιδερενιο και όχι αλουμινιο,καμία έκπτωση ποιότητας δεν διέκρινα στο όπλο σε σχέση με τα προηγούμενα ,τώρα οκ εάν δεν αρέσει το χρώμα και οι παραστάσεις αυτό είναι θέμα γούστου του καθενός και όχι έκπτωση ποιότητας .Το ζύγισμα της με 71 εκ κάννη που είδα εγώ ήταν πολύ καλό για καραμπίνα, θα τολμούσα να πω ότι ήταν καλύτερο από την uniko που έχω εγώ με 66 άρα κάννη ,βέβαια σε αυτό πιθανόν να επηρέασε και το καλύτερο κοντάκι .
 
Παιδιά να ρωτήσω και εγώ ,τι το χειροτερο ποιοτικά έχει η upland από της προηγούμενες Α400 ;,διότι εγώ που την έπιασα το όπλο είναι ίδιο με της προηγούμενες απλά έχει άλλες παραστάσεις και χρώμα ,ίδια κάννη ,πολύ καλύτερο κοντάκι αδιαμφισβήτητα ,το κουμπωμα της πάπιας πλέον εκεί που βιδωνει είναι σιδερενιο και όχι αλουμινιο,καμία έκπτωση ποιότητας δεν διέκρινα στο όπλο σε σχέση με τα προηγούμενα ,τώρα οκ εάν δεν αρέσει το χρώμα και οι παραστάσεις αυτό είναι θέμα γούστου του καθενός και όχι έκπτωση ποιότητας .Το ζύγισμα της με 71 εκ κάννη που είδα εγώ ήταν πολύ καλό για καραμπίνα, θα τολμούσα να πω ότι ήταν καλύτερο από την uniko που έχω εγώ με 66 άρα κάννη ,βέβαια σε αυτό πιθανόν να επηρέασε και το καλύτερο κοντάκι .
Δυστυχώς έχω την εντύπωση ότι το όπλο αυτό το έχει κάψει η εμφάνιση του ,αυτή η υπερβολική inox όψη να το πω έτσι που έχει ,εάν την είχαν βγάλει σε μαύρη η τέλος πάντων όχι τόσο περίεργο χρώμα το όπλο θα είχε περπατήσει πολύ καλύτερα
 
Δυστυχώς έχω την εντύπωση ότι το όπλο αυτό το έχει κάψει η εμφάνιση του ,αυτή η υπερβολική inox όψη να το πω έτσι που έχει ,εάν την είχαν βγάλει σε μαύρη η τέλος πάντων όχι τόσο περίεργο χρώμα το όπλο θα είχε περπατήσει πολύ καλύτερα
Εμένα να σου πω την αλήθεια μου αρέσει έτσι γυαλιστερή που είναι, είναι θέμα γούστου καθαρά. Στα πουλιά δεν ξέρω αν θα αρέσει ή θα την κάνουν στο καρτέρι γιατί γυαλίζει...
 
Εμένα να σου πω την αλήθεια μου αρέσει έτσι γυαλιστερή που είναι, είναι θέμα γούστου καθαρά. Στα πουλιά δεν ξέρω αν θα αρέσει ή θα την κάνουν στο καρτέρι γιατί γυαλίζει...
Βρε και εμένα δεν μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει ,αλλά θα την προτιμούσα μαύρη .
 
Βρε και εμένα δεν μπορώ να πω ότι δεν μου αρέσει ,αλλά θα την προτιμούσα μαύρη .
Με τόσα μοντέλα που βγάζει μη σου φανεί περίεργο να δεις καμία καινούρια με καμιά επίστρωση κλπ στη βάση με το καινούριο κοντακι... Ή καμιά με μαύρη βάση...Εγώ το χω σχεδόν σίγουρο!
 
Με τόσα μοντέλα που βγάζει μη σου φανεί περίεργο να δεις καμία καινούρια με καμιά επίστρωση κλπ στη βάση με το καινούριο κοντακι... Ή καμιά με μαύρη βάση...Εγώ το χω σχεδόν σίγουρο!
Λογικά κάτι θα κάνει ,ειδικά μετά από αυτό που έχει γίνει στην Ιταλία είναι αδύνατον να μην έχουν πληγεί οικονομικά ,εννοείτε βέβαια ότι δεν μιλάμε για ζημιά που τίθεται ουσιαστικό πρόβλημα σε τέτοια μεγέθη εταιρειών ,αλλά όσο να' ναι μια σφαλιάρα δυνατή την έχουν φάει ,θα προσπαθήσουν να έρθουν σε κάποια ισορροπία και αυτοί ,ελπίζω εκτός από κάτι καινούργιο κάτι να γίνει και με τίποτα προσφορές
 
686s 75 cm ατσαλάκι.Mπά δε το πολυχαίρομαι τον τελευταίο καιρό και μάλλον αν και του εχω ρίξει αρκετά λ7 θα....


Μια χαρά είναι... .my man. . Και αυτό που μου την δίνει είναι οτι το έψαχνα να το βρω πάλι αλλά με αυτήν την συγκεκριμένη ρίγα δεν έχω βρει Ελλάδα...όσα έχω δει είναι με την απλή την flat. και ένα περίεργο πράγμα οι τουφεκιές που έβγαζε σε μακρινούς στόχους...ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top