Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Μια χαρά συγκεντρώσεις έχει το όπλο που έχεις ,με κοντάκι έξω από εσένα και που είχες σπασίματα να λες καλά ,όσο για τα καπνισματα εάν δεν είσαι κέντρο δεν θα τα δεις εύκολα.Βλητικα οι κάννη του όπλου που έχεις είναι από τις καλύτερες της αγοράς .
Δεν ξέρω γιατί έχεις ανάμεικτα συμπεράσματα ,έριξες με ένα όπλο πρώτη φορά με ένα κοντάκι που θέλει φτιαξιμο ,το ζύγισμα σου φάνηκε πολύ καλό ,έριξες πολλά χωρίς μια εμπλοκή ,έσπασες πιάτα με κοντάκι εκτός από εσένα ,εγώ θα είχα μόνον θετικά συμπεράσματα ,εκτός και εάν κάτι σε χάλασε και απλά δεν το αναφέρεις
 
Δεν ξέρω γιατί έχεις ανάμεικτα συμπεράσματα ,έριξες με ένα όπλο πρώτη φορά με ένα κοντάκι που θέλει φτιαξιμο ,το ζύγισμα σου φάνηκε πολύ καλό ,έριξες πολλά χωρίς μια εμπλοκή ,έσπασες πιάτα με κοντάκι εκτός από εσένα ,εγώ θα είχα μόνον θετικά συμπεράσματα ,εκτός και εάν κάτι σε χάλασε και απλά δεν το αναφέρεις
γι αυτο ειπα οτι χρειάζεται περισσοτερες δοκιμες και φτιαξιμο το κοντακι για να μπορεσω να εκφερω καλυτερα γνωμη για την ντουφεκια, δεν με χαλασε κάτι άλλο πέρα απ την ελλειψη καπνισματος
 
γι αυτο ειπα οτι χρειάζεται περισσοτερες δοκιμες και φτιαξιμο το κοντακι για να μπορεσω να εκφερω καλυτερα γνωμη για την ντουφεκια, δεν με χαλασε κάτι άλλο πέρα απ την ελλειψη καπνισματος
Σπύρο να θυμάσαι πάντα ότι τα όπλα με 89 χιλ θαλαμη για να αποδώσουν τα μέγιστα θέλουν κ φυσίγγι 89 χιλιοστων. Σε βλέπω να ρίχνεις κόμπακ με 67 γρ 7 1/2 ν
 
Σπύρο να θυμάσαι πάντα ότι τα όπλα με 89 χιλ θαλαμη για να αποδώσουν τα μέγιστα θέλουν κ φυσίγγι 89 χιλιοστων. Σε βλέπω να ρίχνεις κόμπακ με 67 γρ 7 1/2 ν
κατι θα πετυχαινω και με λιγοτερα γραμμαρια ρε φιλε
 
Τόσο ελαφριές γομώσεις δεν έχω δοκιμάσει να σου πω την αλήθεια
Δοκίμασε 28 gr στα μπασιματα στις τσίχλες και θα τρίβεις τα μάτια σου ,ταχύτητες και συγκεντρώσεις πολύ καλύτερες από πολλά 32 άρια της αγοράς μην σου πω από τα περισσότερα
Τόσο ελαφριές γομώσεις δεν έχω δοκιμάσει να σου πω την αλήθεια
Δοκίμασε και 28gr και θα εκπλαγης ευχάριστα ,η αλήθεια βέβαια είναι πως ούτε δικιά μου επιλογή ήταν μέχρι που ασχολήθηκα με το σκοπευτήριο ,το σκοπευτήριο είναι πολύ μεγάλο σχολείο και μόνον κέρδος έχει ένας κυνηγός.
 
Επιστροφή απο ασπροπυργο πριν λιγο και πλεον χαμογελάω. Με ic και τα κενταυρος sporting στο μεσαιο stand ειδα και κάπνισμα στα κοντινα και καλο σπασιμο σε μερικα E που αφησα να απομακρυνθουν. 21/25 και 22/25 οι καλυτερες πουλες με το σπαστικο D και την εμμονή να το σπασω πριν στριψει να μου χαλανε το σκορ. Μετα απο 150 φυσιγγια νιωθω σαν να μην εχω ριξει καθολου, το μονο κακο είναι η μπιχλα σε κανη και πιστονια
 
Επιστροφή απο ασπροπυργο πριν λιγο και πλεον χαμογελάω. Με ic και τα κενταυρος sporting στο μεσαιο stand ειδα και κάπνισμα στα κοντινα και καλο σπασιμο σε μερικα E που αφησα να απομακρυνθουν. 21/25 και 22/25 οι καλυτερες πουλες με το σπαστικο D και την εμμονή να το σπασω πριν στριψει να μου χαλανε το σκορ. Μετα απο 150 φυσιγγια νιωθω σαν να μην εχω ριξει καθολου, το μονο κακο είναι η μπιχλα σε κανη και πιστονια
Έχω παρατηρήσει την ίδια μπίχλα με φυσίγγια που είχαν μπαρούτι gm3, απίστευτα πολλά κατάλοιπα στην κάνη
 
Ναι αλλά να ταιριάζει βρήκα αυτόν αλλα δεν ξέρω αν ταιριαζει
https://airgunshop.gr/27.-antallakt...-a304-a390-al391-a300-outlander-breda-altair/
Ο δικος σου πειρος πρεπει να μπαινει σφηνωτα αν θυμαμαι καλα......ο πειρος που δειχνεις στο link ειναι πειρος του οποιου οι εγκοπες ασφαλιζουν σε ελατηριακια που βρισκονται συνηθως στην σκανδαλοθηκη και πιστευω οτι δεν θα κανει στην bellmonte...ειναι για τυπου montefeltro, beretta a300 κλπ....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top