Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στο club και εγώ με μια ES100 .micle.
Νομίζω πως είναι το όπλο που είχα ανάγκη! Μόλις πάρω την ακκο στα χέρια μου θα κάνω τις πρώτες δοκιμές :)
Ότι πιο τίμιο μπορούσες να πάρεις Βασίλη.πολυ καλή αγορά και είμαι σίγουρος ότι θα το καταευχαριστηθεις.καλοτουφεκο λοιπόν και αναμενουμε
 
Καλορίζικη "συνάδερφε";) Πήρες όπλο αξιόπιστο, απλό, με κάνη σούπερ και θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Το μόνο μείον είναι η ποιότητα βαφής της βάσης, που όμως διορθώνεται εν καιρό με μια σερακότ.
Την απλή ή την deluxe πήρες;
Σε ευχαριστω Διαμαντή! Την απλή με ασημένια βάση! Μόλις φτιάξω το κοντάκι η επόμενη κίνηση θα είναι η βαφή της βάσης! Το έχω στο μυαλό μου :)
 
Να πω επίσης ένα τεράστιο ευχαριστω σε πολλά μέλη που με βοήθησαν. Από τον Ευριπιδη, τον Γιάννη και τον Ηλία που μου μετέφεραν την πληροφορία για το όπλο όταν ακόμα ψαχνόμουν μέχρι τον Σταύρο και τον Κώστα που με βοήθησαν με τον γιατρο αλλά και τον Άκη που μου πούλησε το όπλο και μάλιστα με εξυπηρέτησε αφάνταστα αφού πέρασε από Αθήνα για να μην χρεωθω μεταφορικά. Αν δεν ήταν το φόρουμ ακόμα θα ψαχνόμουν... :)
 
Τα απόγευμα που θα γυρίσω σπίτι θα βγάλω φωτογραφίες! 71 εκατοστά είναι η κάνη. Αυλό δεν γνωρίζω. Τσοκ 2-3-4 εργοστασιακά, ένα anaconda mid range και ένα Teague lfull. Επίσης έχει εκτός από το μαμά και ένα επιπλέον custom κοντάκι σε αρχικό στάδιο το οποίο θα φέρω στα μέτρα μου με την πρώτη ευκαιρία.
Καλοτούφεκη να είναι οτι καλύτερο πιστεύω στην κατηγορία της ....αν και καβαλάει κ καποιες παραπάνω...!!!Να την ευχαριστηθείς!!!
 
Να πω επίσης ένα τεράστιο ευχαριστω σε πολλά μέλη που με βοήθησαν. Από τον Ευριπιδη, τον Γιάννη και τον Ηλία που μου μετέφεραν την πληροφορία για το όπλο όταν ακόμα ψαχνόμουν μέχρι τον Σταύρο και τον Κώστα που με βοήθησαν με τον γιατρο αλλά και τον Άκη που μου πούλησε το όπλο και μάλιστα με εξυπηρέτησε αφάνταστα αφού πέρασε από Αθήνα για να μην χρεωθω μεταφορικά. Αν δεν ήταν το φόρουμ ακόμα θα ψαχνόμουν... :)
Άμα σου είπε ο Γιουρι να πάρεις μπερετα σώθηκες,αντικειμενικός κριτής.yel..yel..very funny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top