Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λοιπόν όπως είπαμε έγιναν κάποιες δοκιμές σήμερα με την 350.ξεκινησα 8 και κάτι το πρωί με ελαφρύ βοριαδακι και ψιλοκρύο.μερικες έχουν φύγει λίγο αλλά ένα συμπέρασμα μπορεί να βγει.παμε λοιπόν σιγά σιγά
1ο φυσιγγι λαμπρο 24 γραμμάρια νο 9,5 τσοκ skeet beretta στα 25 μετρα

G41meMt.jpg

Ίδιο τσοκ ίδιο φυσιγγι στα 30 μέτρα
3CY3rXE.jpg

Τώρα έχουμε πάλι με τσοκ skeet φυσιγγι alfa game 31 γραμμαρια νο 9 στα 30 μέτρα

MZUXGG2.jpg

Ίδιο φυσιγγι πάλι στα 30 μέτρα με τσοκ 4 αστρα μαμά
Klgyac3.jpg

φυσιγγι super lambro το ρελιαστο στα 36 γραμμάρια νο 5 με τσοκ anaconda long range στα 50 μέτρα.προσωπικα δεν μου άρεσε
fKTIwl6.jpg

Και τέλος πάλι με anaconda long πάλι 50 μέτρα percorso caccia νο.6 σταθερή αξία όπως πάντα
vVyXpJ2.jpg

Αυτά λοιπόν για σήμερα και περιμένω τις απόψεις σας

Οι τουφεκιες με Skeet και alfa game είναι πάρα πολύ καλές..!!
Για το anaconda και στα 50 μ .. θεωρώ ότι εχει αρκετά κενά .. αλλά είναι και πολλά τα μέτρα..!! (εκτός βεληνεκούς για τα δικά μου δεδομένα ..!!)
 
Δεν έχω ασχοληθεί με τις νέες βερεττα. Απ όσο θυμάμαι η ριγα είναι ανθρακονιμα, μοχλος και μπουτον αγωνιστικα,πολυ καλύτερα ξύλα νόμιζα και μαύρη που προσωπικά μου αρέσει περισσότερο. Για κάννη δεν ξέρω. Απλά σαν όψη μου αρέσει πιο πολύ απ όλες τις α400
 
A400 ράγισμα στην ουρά της κάννης,,τις φώτο ανέβασε ο Γιώργος Ανδριανόπουλος από πελάτη που πήγε να φτιάξει κοντάκι,,,εμένα μου κάνει εντύπωση πως ο ιδιοκτήτης δεν είχε πάρει χαμπάρι για το ράγισμα,πόση άγνοια ρε παιδιά πραγματικά απορώ think

FB-IMG-1556184643856.jpg

FB-IMG-1556184656906.jpg
 
Αμέρικα η Ελλάδα ;
Ελλαδα παυλο στην αμερηκη αν γινει κατι τετοιο την βαψανε παντος ασχετα με το θεμα με εξηπξρετισαν αψωγα αλλα πανε τωρα 5 χρωνια δεν ξερω τωρα πως ειναι τα πραγματα στη beretta
 
A400 ράγισμα στην ουρά της κάννης,,τις φώτο ανέβασε ο Γιώργος Ανδριανόπουλος από πελάτη που πήγε να φτιάξει κοντάκι,,,εμένα μου κάνει εντύπωση πως ο ιδιοκτήτης δεν είχε πάρει χαμπάρι για το ράγισμα,πόση άγνοια ρε παιδιά πραγματικά απορώ think

FB-IMG-1556184643856.jpg

FB-IMG-1556184656906.jpg
ουάου καλή ζημιά τόσο καλή για τρέλλα,δυστυχώς όμως συμβαίνουν .hair.
αν μάθεις ενημέρωσε αν ψάχτηκε κι αν βρεί άκρη με την αντιπροσωπεία :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top