Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν μου μιλάς στον πληθυντικό και με πληγώνεις. .sarcastic. Όλα καλά θέλει δουλειά και δεν το βλέπω...... Καλημέρα
Αποφάσισα να σας μιλάω σε όλους στον ενικό (σε σένα, στον Κώστα τον Κόλλια και στον Γιάννη) για να μην νιώθετε μεγάλοι .yelling.. Εξάλλου και εγώ 40 έφτασα σχεδόν, μικρή η διαφορά μας. Όποιος κάνει όμως 25/25 θα επανέλθει σε καθεστώς πληθυντικού .RESPECT.
 
Αποφάσισα να σας μιλάω σε όλους στον ενικό (σε σένα, στον Κώστα τον Κόλλια και στον Γιάννη) για να μην νιώθετε μεγάλοι .yelling.. Εξάλλου και εγώ 40 έφτασα σχεδόν, μικρή η διαφορά μας. Όποιος κάνει όμως 25/25 θα επανέλθει σε καθεστώς πληθυντικού .RESPECT.
Έχεις φτάσει 40!!!!????? Ρε τι κάνω εγώ με τους κολογερους .hair. .hair.
 
Έχεις φτάσει 40!!!!????? Ρε τι κάνω εγώ με τους κολογερους .hair. .hair.
Εσύ τώρα μετά τα ιδιαίτερα μαθήματα και τις προπονήσεις που ζωηρεψες όταν κάνεις 25/25 μονοτουφεκα να με ενημερώσεις να σου ξεκινήσω τον πληθυντικό παλι
 
Αποφάσισα να σας μιλάω σε όλους στον ενικό (σε σένα, στον Κώστα τον Κόλλια και στον Γιάννη) για να μην νιώθετε μεγάλοι .yelling.. Εξάλλου και εγώ 40 έφτασα σχεδόν, μικρή η διαφορά μας. Όποιος κάνει όμως 25/25 θα επανέλθει σε καθεστώς πληθυντικού .RESPECT.
Εγω οπως παω θα καταληξω στο δημοτικο. Να μου παρεις νεροπιστολο. .very funny.
 
Που το θυμήθηκες? Αυτό πρέπει να κυκλοφόρησε τη 10ετία του '90 ... Σαν πιο οικονομική έκδοση του 686. Απ' ότι θυμάμαι οι βασικές διαφορές από το silver pigeon ήταν, 1ον ότι δεν είχε ενδιάμεσες ρίγες, και 2ον ότι τα πλαϊνά της βάσης ήταν ίσια, δηλ. εντελώς επίπεδα, δεν είχαν το ημικυκλικό σκαλοπάτι στη μέση περίπου, που έχουν τα υπόλοιπα σ/π Beretta. Δηλαδή η βάση του είχε ίδιο πλάτος μπρος και πίσω.
Κατά τα άλλα ήταν ένα 686 ... με ασημί βάση, και τσοκάκια mobil choke.
Μου το θύμισε ένας γνωστός Στέλιο που το έκαναν δώρο κ έψαχνε πληροφορίες, κ έτυχε κ το έπιασα στα χεριά κ το επεξεργαστικά κ το εριξα στο σκοπευτήριο,πάντως δε ξέρω αν ήταν μια οικονομική εκδοσή του 686 για την εποχή του άλλα τώρα σε αυτή την εποχή δε βρίσκεις τετεια οπλα σαν ποιότητα
Για κάποιον που θέλει ένα δίκαννο για περπατητα κυνήγια είναι οτι καλύτερο παρα πολυ ευέλικτο στις κινήσεις,λιγο το ζύγισμα αν φτιάξει απο θέμα ξύλων είναι top
 
Last edited:
Θα ηθελα την αντικειμενικη αποψη απο κατοχους η προηγουμενους κατοχους του πλαγιοκαννου 471 σικβερχαωκ

Εαν ειναι/ηταν ευχαριστημενοι
Εαν ειχαν προβληματα
Εαν το εδωσαν ποιος ηταν ο λογος
Εαν εκαναν περιστασιακη χρηση σκοπευτηριου και αντιμετωπισαν η οχι προβληματα

Επισης εαν ειχαν με μονη η διπλη σκανδαλη

Ευχαριστω πολυ

Εαν καποιο μελος δεν θελει να πει δημοσια τον παρακαλω πολυ να μου πει εαν θελει φυσικα σε προσωπικο μυνημα
 
Θα ηθελα την αντικειμενικη αποψη απο κατοχους η προηγουμενους κατοχους του πλαγιοκαννου 471 σικβερχαωκ

Εαν ειναι/ηταν ευχαριστημενοι
Εαν ειχαν προβληματα
Εαν το εδωσαν ποιος ηταν ο λογος
Εαν εκαναν περιστασιακη χρηση σκοπευτηριου και αντιμετωπισαν η οχι προβληματα

Επισης εαν ειχαν με μονη η διπλη σκανδαλη

Ευχαριστω πολυ

Εαν καποιο μελος δεν θελει να πει δημοσια τον παρακαλω πολυ να μου πει εαν θελει φυσικα σε προσωπικο μυνημα
Να λείπουν τα προσωπικά μυνήματα.Αναλυτικη αξιολόγηση και φωτογραφίες , εμείς στο πηγάδι έχουμε κατουρήσει;
 
Να λείπουν τα προσωπικά μυνήματα.Αναλυτικη αξιολόγηση και φωτογραφίες , εμείς στο πηγάδι έχουμε κατουρήσει;
Μπορει να ειχε καποιο προβλημα που να μην θελει να μοιραστει καποιος
Γιαυτο το ειπα φιλε
Θελω ωμα την αληθεια
Αν κανω την κινηση θα πουλησω τα δυο οπλα που εχω για να το παρω
Θελω να χω σωστη εικονα οσο ειναι εφικτο
 
Μπορει να ειχε καποιο προβλημα που να μην θελει να μοιραστει καποιος
Γιαυτο το ειπα φιλε
Θελω ωμα την αληθεια
Αν κανω την κινηση θα πουλησω τα δυο οπλα που εχω για να το παρω
Θελω να χω σωστη εικονα οσο ειναι εφικτο
Κι εμείς ωμές αλήθειες θελουμε να διαβαζουμε!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top