Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ποιος θα μας πει τις διαφορές του 690 με το 692? .xm.
 
Ωραία τα μαυρακια. Και η χειρολαβη φαίνεται χορταστική.

Καπως με χαλανε τα κοκκινα ενθετα. Εχω ενα θεματακι με τα ενθετα γενικοτερα, ειτε ειναι χρυσα, ειτε αλλου χρωματος οπως αυτο εδω, ή στο νεο DT11. Θεωρω οτι δεν προσθετουν κατι χρηστικο, και αργοτερα ειναι μια πηγη προβληματος αν ξεφλουδισουν.

Περαν τουτου, πανεμορφο οπλο-ειναι γνωστη η προτιμηση μου στην εταιρια αλλωστε. Λογικα και εξισου ποιοτικο
 
Μου αρεσει πολυ η μαυρη βαση... Κριμα να μην ειχε βγει νωριτερα το μαυρο 725...
Τωρα για τις διαφορες στα 690-692 δεν το εχω ψαξει καθολου αλλα πιστευω οτι θα ειναι περισσοερο αποτελεσμα marketing...
 
Το ξαναείδα προσεκτικά και φαίνεται ότι υπάρχει ελαφριά ριγα.
Αν αφορά το σπορτινγκ μοντελο το θεωρώ πολύ θετικο.
Άνετα κάποιος ανεβαίνει από τα 76 στα 81-82 εκατ καννη.
Αν αφαιρουσαν και την ενδιάμεση ριγα φθανεις άνετα τα 85 εκατ.!!!
Εγώ έτσι θα το παραγγελνα αν μπορούσα.
 
καλησπερα κυριοι.θα ηθελα την βοηθεια σας.ενα φιλαρακι σκεφτεται ν αγορασει την α300 αν και ειναι ηδη κατοχος της a400 light.απλα θελει να δωσει μια παλια breda που εχει και να παρει τη 300.αν καποιος την εχει θα ηθελα τις εντυπωσεις του
 
Eυριπιδη θελει ξυλινη η πλαστικη ο φιλος σου? Αν τον ενδιαφερει η πλαστικη πολυ καλη επιλογη ειναι η A300 wildboar... Ειναι η εκδοση που βγαινει με τη μακρια αποθηκη, υποτιθεται για τον αγριοχοιρο, αλλα ειναι πολυ ωραιο οπλο, μπορει να την παρει με κανονικη αποθηκη, εχει κανει Optima 18,6 και ειναι καλο για τα λεφτα του...
 
Eυριπιδη θελει ξυλινη η πλαστικη ο φιλος σου? Αν τον ενδιαφερει η πλαστικη πολυ καλη επιλογη ειναι η A300 wildboar... Ειναι η εκδοση που βγαινει με τη μακρια αποθηκη, υποτιθεται για τον αγριοχοιρο, αλλα ειναι πολυ ωραιο οπλο, μπορει να την παρει με κανονικη αποθηκη, εχει κανει Optima 18,6 και ειναι καλο για τα λεφτα του...

Ρε φιλαράκι που ξέρεις εσυ απο Beretta? .buy.
 
αρη ναι για την πλαστικη ενδιαφερετε.ευχαριστω πολυ και μη τους ακους αυτους μονο απο δικανα ξερουνε
 
Mε εχετε παρεξηγησει μου φαινεται... .xm. Επειδη κυνηγαω με Benelli δεν σημαινει πως θεωρω οτι ειναι κ τα καλυτερα οπλα... Καθε εταιρια εχει τα θετικα κ τα αρνητικα της, τα ζυγιζεις κ επιλεγεις... Εγω βολευτικα με την Benelli, ειμαι κ τυχερος κ εχει κ ωραιες τουφεκιες, τα εχω βρει κ ακομα καλυτερα μαζι της με την ιδιογομωση αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ζηλευω καννες αλλων εταιριων ας πουμε...
Για να μην ξεφυεγουμε απο το θεμα η A300 wildboar διαφερει απο τις υπολοιπες Α300 κ ειναι εξαιρετικη επιλογη για την τιμη στην οποια προσφερεται... Ασε που εχει ωραιοτερο Grip κ απο οποιαδηποτε αλλη Beretta εχω πιασει μεχρι τωρα...
 
Mε εχετε παρεξηγησει μου φαινεται... .xm. Επειδη κυνηγαω με Benelli δεν σημαινει πως θεωρω οτι ειναι κ τα καλυτερα οπλα... Καθε εταιρια εχει τα θετικα κ τα αρνητικα της, τα ζυγιζεις κ επιλεγεις... Εγω βολευτικα με την Benelli, ειμαι κ τυχερος κ εχει κ ωραιες τουφεκιες, τα εχω βρει κ ακομα καλυτερα μαζι της με την ιδιογομωση αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν ζηλευω καννες αλλων εταιριων ας πουμε...
Για να μην ξεφυεγουμε απο το θεμα η A300 wildboar διαφερει απο τις υπολοιπες Α300 κ ειναι εξαιρετικη επιλογη για την τιμη στην οποια προσφερεται... Ασε που εχει ωραιοτερο Grip κ απο οποιαδηποτε αλλη Beretta εχω πιασει μεχρι τωρα...
Είναι λιγο βαριά όμως ρε Άρη ....ειδικα για περπατητα δεν θα πολυβολευει ασε που πρέπει να είναι κ εμπροσθοβαρη με την κουμουτσα :)
.... Για πες ποιες κάννες έχεις ζηλέψει στις δοκιμές σου;;;
 
όπως λέει ο Άρις η κάννη της Α300 wildboar είναι πολύ καλή
η ποιότητα της όλης κατασκευής προσωπικά δεν με πείθει αλλά αυτό είναι τελείως υποκειμενικό για τον καθένα
η προσθήκη είναι πανάλαφρη αλλά αφαιρείται και μέσα στην συσκευασία του όπλου είναι και η απλή βίδα της πάπιας
 
Τόλη τα Beretta είναι καλώς ή κακώς γκουμουτσοειδή λόγω συστήματος αλλά και σχεδίασης...
Aν έψαχνα να αγοράσω μια καραμπίνα τώρα σίγουρα θα ήταν μια από τις επιλογές μου.. 18,6 αυλός , στίλιουμ κάννη, κικ όφ πρώτη γενιάς με 1.100 € δεν είναι και άσχημα..
 
Είναι εξαιρετικό όπλο και καθόλου γκουμουτσοιδές. Είναι πολύ πιο λεπτή από όλες τις Beretes.
 
Το οπλο ειναι πιο λεπτεπιλεπτο απο ολες τις Beretta Που εχω πιασει μεχρι τωρα... Κ δεν θα την χαρακτηριζα καθολου βαρια, τουλαχιστον χωρις την προσθηκη της αποθηκηες που εχω δει εγω... Η ποιοτητα κατασκευης ειναι αλλο θεμα, ειπαμε το καθε οπλο εχει τα καλα κ τα κακα του, ο καθενας αποφασιζει...
Τολη εχω βλεπω στις δοκιμες οτι γενικα οι καννες με λιγο πιο ανοιχτους αυλους, μακρυτερους κωνους κ σωστα τσοκ ειναι λιγοετρο επιλεκτικες στα φυσιγγια, δηλαδη θα αποδωσουν κοντα στα αναμενομενα τοσο με ενα καλο οσο κ με ενα πιο μετριο φυσιγγι...Φυσικα παντου κ παντα υπαρχουν κ εξαιρεσεις...
 
αν και θανατικοσ τησ browning.εχω και την α400 unico kick off.τρομερη κανη με το kick of να κανει τελεια την δουλεια του. προπαντοσ στα μπασιματα τησ τσιχλα που ολοι η αλλοι φευγουν με πρησμενουσ ωμουσ μετα απο δυο κουτια φυσηγγια.εγω δεν ειχα καταλαβη τιποτα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top