Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Που να το βρουν το μολύβι ;;;
Αφού εχουν απαγορευτεί όλοι οι υδροβιότοποι ...

Σαββατοκύριακο θα πάω κορυφή Παρνασσού για παπιά :) αχαχα
Περνανε κι απο κει μη νομιζεις αλλα αν τα τυχεις παιξε και ενα τζοκερ μετα
 
Θέλω να πάρω αδράνειας. Οι σκέψεις μου είναι brow A5 (μεταχ άμα βρω), ata neo, ίσως Βιτόρια, breda ermes όχι με τα εξωτερικά τσοκ (άμα βρω) ραφαελο (μεταχ) και ψαχνωντας. Και πάλι μόνο αν πουληθεί η win
Καλα αμα πουλισεις τη σχ4 και παρεις μπενελλι εχεις να φας πολυ ξυλο αχαχαχχαα χιουμορ κανω ετσι
 
Καλα αμα πουλισεις τη σχ4 και παρεις μπενελλι εχεις να φας πολυ ξυλο αχαχαχχαα χιουμορ κανω ετσι
Τολη Μ2 οχι, ραφαελο ομως? απο την αλλη μια Μ2 ακουγεται καλα, ή μήπως μια βιντσι για καρτερι και μια μπεκατσα σουπριμ για περπατητο? Αλλα η μοντι ειναι θρυλος και η SBE ερωτας.yel..yel..yel.
 
Αν θες αδράνεια οπωσδήποτε απ αυτά που ανέφερες μτχ ειδικά θα έπαιρνα την ραφαέλλο ή ερμης Αλλα ότι σου αρέσει-κάθεται καλύτερα.
ermes βρισκω μονο καινουργια πανω απο 1000 (στα σαιτ καταστηματων)
η ραφαελο μου αρεσει πολυ
 
Δεν ξέρω τι θα πάρω. Μπελμοντε οχι. Βιτόρια ίσως. Και αυτό αν πουληθεί η win. Δημήτρη η win είναι άριστη αλλά δεν μου έχει ταιριάξει ακριβώς όπως θέλω να νιώθω το τουφέκι στα χέρια μου.
Να φτιάξεις το όπλο στα χέρια σου τότε κ να το κρατήσεις, θα έχεις ένα άπαιχτο όπλο φτιαγμένο πανω σου
 
Να φτιάξεις το όπλο στα χέρια σου τότε κ να το κρατήσεις, θα έχεις ένα άπαιχτο όπλο φτιαγμένο πανω σου
Εννοεις την sx4. Δημητρη το εχω σκεφτει να σου πω την αληθεια. Εχω μιλησει και με τον Γιάννη και αναλαμβανει να μου φτιάξει και κοντάκι εξ αρχής.
 
Εννοεις την sx4. Δημητρη το εχω σκεφτει να σου πω την αληθεια. Εχω μιλησει και με τον Γιάννη και αναλαμβανει να μου φτιάξει και κοντάκι εξ αρχής.
Άκου με κ δεν θα χάσεις, αντίθετα πολλα θα κερδίσεις, προς αποφυγή παρεξηγησεων για τους γνωστους πονηρους , δεν έχω προτείνει ποτε κάποιον συγκεκριμένο μάστορα κ ουτε προκειται
 
Τη βρισκω εδω μεσα γιατι ειστε οι μονοι που καταλαβαινετε την μαλακια μου
Περιμένω μια a400 ultralite και λέω να την κρύψω τελείως από την γυναίκα μου

Πιστεύω χαμπάρι δεν θα πάρει θα την εμφανισω καλοκαίρι που είναι παχιες οι μύγες .yelling.
 
Περιμένω μια a400 ultralite και λέω να την κρύψω τελείως από την γυναίκα μου

Πιστεύω χαμπάρι δεν θα πάρει θα την εμφανισω καλοκαίρι που είναι παχιες οι μύγες .yelling.
Η δικια μου εχει χασει τη μπαλα. Δε ξερει τι οπλα εχω, ολα ιδια της φαινονται. Οταν εμφανιζω κατι λεω παω στον οπλουργο που εχω δωσει ενα οπλο για φτιαξιμο πριν 20 μερες και το χει ετοιμο. Ολα ειναι καραμπινες.yel.
.yel.
 
Σας έχει τύχει σε beretta a400 κάποια τσοκ να μπαινουν κάπως σφηνωτά??? απο τα μαμα το παρατήρησα μονο στον κύλινδρο.

Χθές αγόρασα ενα εσω εξω βελτιωμένο κύλινδρο black edition και παρατηρησα το ίδιο, αφου το εβαλα και το εβγαλα δυο τρεις φορες και παρατήρησα στο κάτω μέρος αρχισε να φεύγει το μαύρο χρώμα. Ελπίζω βλητικά τουλάχιστον να είναι οκ.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top