Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε παιδιά για το ultraleggero εχεο ακούσει κανείς τπτ; Έχει γίνει εισαγωγή;
Θα σου απαντήσω εγώ μιας και είχα δώσει και προκαταβολή αλλά δεν προχώρησε....ήρθαν 3 όπλα στην Ελλάδα ..όλα 61 εκ. κάννες....και πήγαν σε 3 οπλοπωλεία για δειγματισμό....ακόμα δεν έχουν έρθει άλλα αν και κυκλοφορούν στον υπόλοιπο κόσμο όπως και σε άλλα όπλα beretta τα οποία ...ακόμα να έρθουν.....το γιατί;;;;; είναι ένα θέμα μεγάλο....εύχομαι να μην κάνει μεγάλο...μπαμ ..μόνο ;)

τώρα ο καθένας έχει την δική του σεβαστή άποψη...δεκτόν γι'αυτό και κυκλοφορουν τόσα όπλα και όχι μία μάρκα μόνο και ένα μοντέλο...ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του....εγώ θα σου πω μόνο οτι θα πουλήσει και πουλάει πολύ στο εξωτερικό...και βέβαια ε΄γω θα το έπαιρνα αφού είχα δώσει και προκαταβολή αλλά....
 
Θα σου απαντήσω εγώ μιας και είχα δώσει και προκαταβολή αλλά δεν προχώρησε....ήρθαν 3 όπλα στην Ελλάδα ..όλα 61 εκ. κάννες....και πήγαν σε 3 οπλοπωλεία για δειγματισμό....ακόμα δεν έχουν έρθει άλλα αν και κυκλοφορούν στον υπόλοιπο κόσμο όπως και σε άλλα όπλα beretta τα οποία ...ακόμα να έρθουν.....το γιατί;;;;; είναι ένα θέμα μεγάλο....εύχομαι να μην κάνει μεγάλο...μπαμ ..μόνο ;)

τώρα ο καθένας έχει την δική του σεβαστή άποψη...δεκτόν γι'αυτό και κυκλοφορουν τόσα όπλα και όχι μία μάρκα μόνο και ένα μοντέλο...ο καθένας έχει τις προτιμήσεις του....εγώ θα σου πω μόνο οτι θα πουλήσει και πουλάει πολύ στο εξωτερικό...και βέβαια ε΄γω θα το έπαιρνα αφού είχα δώσει και προκαταβολή αλλά....
Ευχαριστώ για την απάντηση σου, πληροφοριακά θα σου πω σε όσα μαγαζιά και αν το αναζήτησα δεν βρήκα ούτε ένα, μόνο ο καλκατζακος μου είπε ότι ίσως έρθει ένα με το το τέλος της χρονιάς αλλά και αυτό είναι αβέβαιο
 
Ευχαριστώ για την απάντηση σου, πληροφοριακά θα σου πω σε όσα μαγαζιά και αν το αναζήτησα δεν βρήκα ούτε ένα, μόνο ο καλκατζακος μου είπε ότι ίσως έρθει ένα με το το τέλος της χρονιάς αλλά και αυτό είναι αβέβαιο
Μιχάλη υπάρχει θέμα...με την Beretta....θα δείξει ;)
 
Η πρώτη μου αγάπη!!!
Ανακρουση μηδεν.
Εμπλοκές μηδεν.
Από ομορφιά ακόμη για μένα είναι η ωραιότερη καραμπινα της beretta από τα κυνηγετικά μοντέλα.
10 χρόνια αμέτρητες αναμνήσεις και παράπονο κανένα.
View attachment 37272View attachment 37273View attachment 37274
Βάλε την βίδα από την light..(αυτή που σφίγγει την παπια). Το ζύγισμα βελτιώνεται απίστευτα!
 
Αυτό βλέπω και γώ φίλε
Τι θέμα υπάρχει ; Ξέρεις κάτι ;
Κ πάνω που ετοιμάζομαι να στείλω ένα όπλο Ιταλία για επισκευή... Για λέγε συνάδελφε τι ξέρεις?
Παίζει τπτ σοβαρό?
Δεν θέλω να πληρώνω δικηγόρους..ξερω τι λέω......απλά θα πω το εξής έχει φέρει όπλα για...δειγματισμό...άντε και πήγες στο μαγαζί και λές ναι το θέλω....τί θα γίνει;;; θα δώσεις παραγγελία και θα περιμένεις;;; αυτό είναι φυσιολογικό;;; μέχρι εκεί...
 
Καλησπερα. Ψαχνοντας για οπλο εχω δει αρκετες καραμπινες αλλα ολες αδρανειας. Εχω ξεχωρισει τις M2 και Montefeltro. Χθες καναμε μια ανταλλαγη με τον φιλο και κυνηγησα με την 302 του. Ομολογω οτι η μειωμενη αισθηση της ανακρουσης μου αρεσε παρα πολυ (κυνηγαω με s/p) και σκεφτηκα πως μια αεριων ισως να μου ταιριαζει καλυτερα. Ποια η αποψη σας για την A300 Outlander ;
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top