Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Κάτι τέτοια βλέπω και διαολιζομαι επιτρέπετε όπλο 1600ευρω αγορασμένο τ 2015 να πολυμεριζετε και να διαλύσετε τ πέλμα σε 6 χρόνια??
Με μια ματιά π έριξα κάνει 35ευρω συν μεταφορικά τ ίδιο

Βάλε αφτερμαρκετ Παναγιώτη. Για μένα μην βάλεις το ίδιο
 
Κάτι τέτοια βλέπω και διαολιζομαι επιτρέπετε όπλο 1600ευρω αγορασμένο τ 2015 να πολυμεριζετε και να διαλύσετε τ πέλμα σε 6 χρόνια??
Με μια ματιά π έριξα κάνει 35ευρω συν μεταφορικά τ ίδιο
Φίλε καλησπέρα, για προστασία συνθετικών μερών ενός όπλου έχω βρει την υγεία μου με spray σιλικόνης χωρίς λάδι όμως μέσα, ενδεικτικά θα σου πω ένα πολύ καλό είναι της wyrth.
 
Κάτι τέτοια βλέπω και διαολιζομαι επιτρέπετε όπλο 1600ευρω αγορασμένο τ 2015 να πολυμεριζετε και να διαλύσετε τ πέλμα σε 6 χρόνια??
Με μια ματιά π έριξα κάνει 35ευρω συν μεταφορικά τ ίδιο
Αφού αντιδρά τοξικά στον ώμο σου... με τόσα μπενελλι που εχεις.
 
Κάτι τέτοια βλέπω και διαολιζομαι επιτρέπετε όπλο 1600ευρω αγορασμένο τ 2015 να πολυμεριζετε και να διαλύσετε τ πέλμα σε 6 χρόνια??
Με μια ματιά π έριξα κάνει 35ευρω συν μεταφορικά τ ίδιο

Εχω αυτό το θες 500€ δεν χαλάει..
 
Το σκέφτηκα κ γω ν βάλω ένα packmayer Αλλά θ πρεπει ν τ στείλω πάλι Αθήνα για προσαρμογή όποτε αναγκαστικά θ βάλω τ ίδιο δε νομίζω ν βρω καπιο αφτερ μάρκετ μ ταιριάζει ακριβως
Ο καλκαντζακος εχει σαν αυτο της Beretta σε διαφορα μηκη....
 
Κάτι τέτοια βλέπω και διαολιζομαι επιτρέπετε όπλο 1600ευρω αγορασμένο τ 2015 να πολυμεριζετε και να διαλύσετε τ πέλμα σε 6 χρόνια??
Με μια ματιά π έριξα κάνει 35ευρω συν μεταφορικά τ ίδιο
Και εμένα το ίδιο έκανε και ήταν λιγο κυνήγητο!, σε Α400 kick off, το αγόρασα από την Ιταλία σε συνδυασμό και με άλλα πράγματα και μου ήρθαν σχεδόν με τα μισά από ότι ζητούσαν εδώ. Το sait είναι το εκπτωτικό της beretta.!https://www.brignoliarmi.com/hunting-articles/beretta.html
 
Καλησπέρα και απο εμένα. Θα ήθελα την γνώμη σας για την A400 UltraLite. Είχα διαβάσει ποιο πίσω οτι είχε καμποια θέματα με καποια φυσίγγια, μαλλον 28γρ και κάτω.

4915.jpg
 
Καλημέρα θα ήθελα την γνώμη σας έχω βρει να αγοράσω μια urika 391 gold 1 χρυσά απάνω στην βάση αυτή πρέπει να είναι γιατί η 2 γράφει 2 πάνω η τιμή της πού την δίνει είναι ένα 1000€ είναι σε καλή κατάσταση αλλά δεν ξέρω παραπάνω μήπως είναι υπερτιμημένο επειδή δεν ξέρω από Beretta ποτέ έβγαινε αυτό το όπλο και αν άξιζει.
 
Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω νομίζω είναι πολλά .Όταν με 1000 βρίσκεις όπλα των 2000 + σε άριστη κατάσταση και όταν έχει και καινούρια σε αυτή τη τιμή εξίσου αξιόλογα.Εκτος και αν σου αρέσει το ντιζαιντ ένθετα ξύλα σκαλίσματα κτλ εκεί αλλάζει άρα πληρώνονται .Αλλά από θέμα βλητικής είναι άχρηστα + ότι σε βάζουν στη διαδικασία να προσέχεις το ντουφέκι περισσότερα για τυχόν φθορές.
 
Καλημέρα θα ήθελα την γνώμη σας έχω βρει να αγοράσω μια urika 391 gold 1 χρυσά απάνω στην βάση αυτή πρέπει να είναι γιατί η 2 γράφει 2 πάνω η τιμή της πού την δίνει είναι ένα 1000€ είναι σε καλή κατάσταση αλλά δεν ξέρω παραπάνω μήπως είναι υπερτιμημένο επειδή δεν ξέρω από Beretta ποτέ έβγαινε αυτό το όπλο και αν άξιζει.
Ότι αξίζει σαν όπλο αξίζει είναι οπλαρα αλλά όχι για μεταχειρισμένο ένα 1000 πολλά το δίνει.
 
Καλημέρα θα ήθελα την γνώμη σας έχω βρει να αγοράσω μια urika 391 gold 1 χρυσά απάνω στην βάση αυτή πρέπει να είναι γιατί η 2 γράφει 2 πάνω η τιμή της πού την δίνει είναι ένα 1000€ είναι σε καλή κατάσταση αλλά δεν ξέρω παραπάνω μήπως είναι υπερτιμημένο επειδή δεν ξέρω από Beretta ποτέ έβγαινε αυτό το όπλο και αν άξιζει.
ειναι ακριβη μην τη παρεις 750 παρτην οχι 1000 750 πηρα περσυ την στονκαουτ με 18.6 αυλο κατασταση σαν καινουργια και με λιγα φυσιγγια ριγμενα
 
Το στον κοατ ότι καλύτερο υπάρχει.
Γιατί Νικόλα;
Τι διαφορά έχει από τις υπόλοιπες urica 2 εκτός από το χρώμα της βάσης;
Επειδή το έχω το όπλο και έχω δεί και τα άλλα Beretta urica 2,δεν υπάρχει άλλη εμφανής τουλάχιστον διαφορά....
 
Απο τα τεκνις
Γιατί Νικόλα;
Τι διαφορά έχει από τις υπόλοιπες urica 2 εκτός από το χρώμα της βάσης;
Επειδή το έχω το όπλο και έχω δεί και τα άλλα Beretta urica 2,δεν υπάρχει άλλη εμφανής τουλάχιστον διαφορά....
Η μόνη διαφορά είναι λίγο ποιο σφιχτή στην τουφεκιά της 18.5 εχει εμενα, το εχω δει με 2 τεκνις. Και ένα ακόμα με τα πλαστικά δεν είχε την ίδια αίσθηση.. επίσης με της μοπιλ κάννες είναι πολύ ανωτέρω.
 
Προχώρα όλα τα ρίχνει.
Φιλε εχω την action που εχει τον ιδιο μηχανισμο,τα ριχνει ολα χωρις εμπλοκες,αν σου καθεται σαν οπλο παρτην με κλειστα ματια
Ευχαριστώ! Είχα διαβασει το post #3.688 και με αγχωσε. Γιατί σαν ὀπλο είναι πάρα πολύ ωραίο, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top