Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Και το ντιιιιν παει
Λογω αυτου του ελατηριου ακουγεται το παρατεταμενο ντινννν?
Ναι στην 391 σηγουρα στα 400αρια δε ξερω
Σα να θελει βαψιμο η κανη σου ή κανω λαθος?:rolleyes:
Μια χαρα cerakote ειναι ματ αγριο
Νομίζω αυτό το σαγρε είναι από κατασκευής
Εγω τω ζητησα ετσι
 
Μάρκο όπλα είναι όλα σκοτώνουν οι προτιμήσεις είναι άλλο θέμα
Όλοι κάτι έχουν δει στα όπλα τους και γι'αυτό τα κρατάνε όπως πολλοί έχουν κάνει δοκιμές και μια πάει η μια μάρκα καλύτερα μια η άλλη τίποτα δεν είναι στάνταρ και είναι πολλά τα παραδείγματα
Παρεμπιπτόντως και εγώ με Browning κυνηγάω δεν τα λέω αυτά για να σου πάω κόντρα τα γούστα είναι γούστα όμως
OK συμφωνώ ορισμένα στοιχεία είναι αντικειμενικά όμως. Δε μπορώ να δεχτώ όμως κριτικές και πολλά λόγια από ορισμένους ανθρώπου που βασίζονται σε αυτά που διάβασαν ή άκουσαν κάποτε. Ναι να πουν ελεύθερα γνώμη βέβαια, άλλο να επιμένουν χωρίς να έχουν κάνει τα παραπάνω που ανέφερες.
Πιστεύω ακόμα και για τον μέσο Έλληνα κυνήγι κάποια πράματα βγάζουν μάτι χωρίς πολλά πολλά. Οι περισσότεροι ούτε κοντάκι στα μέτρα τους δεν έχουν και μένουν συνειδητό οπαδοί.

Φιλικα καλά κυνήγια
 
OK συμφωνώ ορισμένα στοιχεία είναι αντικειμενικά όμως. Δε μπορώ να δεχτώ όμως κριτικές και πολλά λόγια από ορισμένους ανθρώπου που βασίζονται σε αυτά που διάβασαν ή άκουσαν κάποτε. Ναι να πουν ελεύθερα γνώμη βέβαια, άλλο να επιμένουν χωρίς να έχουν κάνει τα παραπάνω που ανέφερες.
Πιστεύω ακόμα και για τον μέσο Έλληνα κυνήγι κάποια πράματα βγάζουν μάτι χωρίς πολλά πολλά. Οι περισσότεροι ούτε κοντάκι στα μέτρα τους δεν έχουν και μένουν συνειδητό οπαδοί.

Φιλικα καλά κυνήγια
Δυστυχώς και εγώ ανήκω σε αυτούς που δεν έχουν κοντακι στα μέτρα τους να δω πότε θα πάω
Καλά κυνηγια να έχουμε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top