Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν το παρατήρησα αυτό που λες εάν ισχύει οπότε δεν μπορώ να σου πω ,αυτό που είδα είναι ότι έχει πιο κλειστό πιστολε grip και σε εμένα μου έδωσε την αίσθηση ότι είχε και πιο πολύ cast ,ίσως και λόγο του grip να μου έδωσε την αίσθηση ότι είχε παραπάνω κλίση από της uniko ,άσε που πιστεύω ότι η urika είχε πιο καλό κοντάκι από την Α400 ,πιστεύω ότι το μεγαλύτερο μειονέκτημα στην Α400 είναι το κοντάκι της ,πιθανολογο ότι για αυτό και στην upland το διόρθωσαν .
Κάποια στιγμή θα περάσω απ'το γνωστό κατάστημα στο κέντρο να δω πως κάθεται στην επωμιση. Αν ήταν λίγο πιο όμορφη θα το είχα κάνει ήδη
 
Κάποια στιγμή θα περάσω απ'το γνωστό κατάστημα στο κέντρο να δω πως κάθεται στην επωμιση. Αν ήταν λίγο πιο όμορφη θα το είχα κάνει ήδη
Μετά της 15 του μήνα θα έχει όπλα ,αυτή την στιγμή έχει μια με 71 κάννη χωρίς kickoff .
 
Είχα την 391 Σπόρτινγκ και ήρθε ο άλλος από την Κρήτη και την αγόρασε όσο έιχε καινούργιο γιατι σταμάτησε να βγαίνει και ήθελε το συγκεκριμένο. Εάν γνώριζα τι είχα ίσως και να μην το έδινα αλλά υποβοσκε έρωτας με το 686 e sporting.
 
Γνώμες για την Al 391 urika
Την έχω από το 1999 που πρωτοβγήκε. Μια λέξη θα πω. Άριστη. Καλοζυγισμενο για τα όπλα της εποχής. Καλή ποιότητα κατασκευής. Τεχνολογία. Ανάκρουση αεροβόλου ακόμα και με βαριές γομωσεις. Και για το τέλος αφήνω την απόδοση της κάνης. 18.3 αυλό και τσοκ απλά. Είναι το μόνο όπλο που έχω. (και έχω αρκετά), που 8 στα 10 θηράματα τα χτυπάει κεραυνός. Τα σκότωματα της δεν τα έχω δει σε άλλο όπλο μου.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top