Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λευτέρη γενικά να κοντάκια με έχουν ψιλοαπογοητεύσει στις καραμπίνες. Εξαίρεση αποτελεί η L4s μου που έχει φοβερό κοντάκι για μαμά πάντα μιλώντας. Εγώ πλέον το κοντάκι το βλέπω σαν κάτι που μόλις πάρω το όπλο θα αλλάξω. Αυτά που δεν μου αρέσουν είναι όταν είναι πολύ παιδικά. Και μιλάμε ότι είμαι ο πιο μέσος σωματότυπος που υπάρχει αλλά και πάλι τα περισσότερα τα βρίσκω τσιγκουνικα..
 
Beretta upland 1500€salapatas πολύ πιο λογική τιμή ,το είχα γράψει και πιο παλιά ότι ήταν θέμα χρόνου να πέσει σε αυτά τα χρήματα ,το σκέφτομαι σοβαρά να δώσω την uniko και να πάρω την upland μιας και το κοντάκι της μου τεριαξε εξαιρετικά όταν την έπιασα στα χέρια μου ,πολύ καλύτερο κοντάκι από της uniko η μέρα με την νύχτα τα δύο κοντάκια ,θεωρώ ότι η beretta αναθεώρησε το θέμα κοντάκι και το βελτίωσε πάρα πολύ
Πανέμορφο μοντέλο η UpLand...
 
Λευτέρη γενικά να κοντάκια με έχουν ψιλοαπογοητεύσει στις καραμπίνες. Εξαίρεση αποτελεί η L4s μου που έχει φοβερό κοντάκι για μαμά πάντα μιλώντας. Εγώ πλέον το κοντάκι το βλέπω σαν κάτι που μόλις πάρω το όπλο θα αλλάξω. Αυτά που δεν μου αρέσουν είναι όταν είναι πολύ παιδικά. Και μιλάμε ότι είμαι ο πιο μέσος σωματότυπος που υπάρχει αλλά και πάλι τα περισσότερα τα βρίσκω τσιγκουνικα..
Μάνο δεν διαφωνώ μαζί σου ,όμως φίλε μου πραγματικά στο λέω της upland το κοντάκι είναι εξαιρετικό ,όπως και της fabarm όντως μου άρεσε πολύ ,να υποθέσω ότι δεν έχει τύχει να την επωμισεις την upland και η άποψη σου αφορά γενικά τα κοντάκια ,εάν την επωμισεις την upland θα δεις ότι σαν κοντάκι θα το θεωρήσεις εξαιρετικό ,ξεχνά ότι έχεις δει από της μέχρι τώρα Α400 ,άλλο φρούτο το κοντάκι της upland ,είμαι από αυτούς που άμεσα κατάλαβα πόσο μάπα κοντάκι έχουν οι Α400 πολύ κακό πιάσιμο .
 
Πανέμορφο μοντέλο η UpLand...
Εντάξει Κώστα ,θα την προτιμούσα μαύρη να σου πω την αλήθεια μου ,είναι και θέμα γούστου ,μπήκα στην διαδικασία να αγοράσω μόνο το κοντάκι της και να το βάλω στην uniko που έχω ,μιας και ουσιαστικά εκεί για εμένα είναι που κερδίζει αυτό το όπλο ,όταν έμαθα την τιμή μου γύρισαν τα μάτια ,κάθεστε να σας πω τιμή 800€ μόνο το κοντάκι .
 
Εντάξει Κώστα ,θα την προτιμούσα μαύρη να σου πω την αλήθεια μου ,είναι και θέμα γούστου ,μπήκα στην διαδικασία να αγοράσω μόνο το κοντάκι της και να το βάλω στην uniko που έχω ,μιας και ουσιαστικά εκεί για εμένα είναι που κερδίζει αυτό το όπλο ,όταν έμαθα την τιμή μου γύρισαν τα μάτια ,κάθεστε να σας πω τιμή 800€ μόνο το κοντάκι .
800€ το κοντάκι;;;; .very shoked.
Αυτά τα impala plus πολύ τα γουστάρω....sarcastic.
 
Μάνο δεν διαφωνώ μαζί σου ,όμως φίλε μου πραγματικά στο λέω της upland το κοντάκι είναι εξαιρετικό ,όπως και της fabarm όντως μου άρεσε πολύ ,να υποθέσω ότι δεν έχει τύχει να την επωμισεις την upland και η άποψη σου αφορά γενικά τα κοντάκια ,εάν την επωμισεις την upland θα δεις ότι σαν κοντάκι θα το θεωρήσεις εξαιρετικό ,ξεχνά ότι έχεις δει από της μέχρι τώρα Α400 ,άλλο φρούτο το κοντάκι της upland ,είμαι από αυτούς που άμεσα κατάλαβα πόσο μάπα κοντάκι έχουν οι Α400 πολύ κακό πιάσιμο .

Όχι δεν την έχω επωμίσει την upland. Δεν την έψαξα τη συγκεκριμένη να σου πω την αλήθεια. Μόλις μπορέσω όμως να πάω σε κάποιο κατάστημα θα την πιάσω.
 
Εντάξει Κώστα ,θα την προτιμούσα μαύρη να σου πω την αλήθεια μου ,είναι και θέμα γούστου ,μπήκα στην διαδικασία να αγοράσω μόνο το κοντάκι της και να το βάλω στην uniko που έχω ,μιας και ουσιαστικά εκεί για εμένα είναι που κερδίζει αυτό το όπλο ,όταν έμαθα την τιμή μου γύρισαν τα μάτια ,κάθεστε να σας πω τιμή 800€ μόνο το κοντάκι .
Αμα πας στο valeriano θα σου μεινουνε και ρεστα αχαχαχαχαχα
 
Πολύ ωραίο όπλο η upland και στα 1500 με αυτά τα χαρακτηριστικά νομίζω ότι είναι η πιο καλή επιλογή αυτό τον καιρό. Την έχω επωμισει και ήταν πολύ καλή, ειδικά η λαβή της. Σαν ζυγισμα δε μου έκανε κλικ, αλλα εχω συνηθίσει το 690 και ειναι λιγο δυσκολο να μου κανει κλικ οποιαδήποτε καραμπίνα. Την εχω βαλει στοχο, αλλα με εχουν παει πισω καποιες υποχρεώσεις πιο σημαντικές, θα δούμε ομως!
 
Εντάξει Κώστα ,θα την προτιμούσα μαύρη να σου πω την αλήθεια μου ,είναι και θέμα γούστου ,μπήκα στην διαδικασία να αγοράσω μόνο το κοντάκι της και να το βάλω στην uniko που έχω ,μιας και ουσιαστικά εκεί για εμένα είναι που κερδίζει αυτό το όπλο ,όταν έμαθα την τιμή μου γύρισαν τα μάτια ,κάθεστε να σας πω τιμή 800€ μόνο το κοντάκι .
για πηγαινε επωμισε και την Lite!
 
για πηγαινε επωμισε και την Lite!
Ναι έχω ακούσει τα καλύτερα ,απλά δεν θα την αγόραζα ποτέ διότι δεν μου αρέσουν καθόλου τα συνθετικά μέρη στα όπλα .Για αυτό και δεν την ζήτησα ποτέ να την επωμισω οπότε πήγα στα μαγαζιά .
 
Beretta upland 1500€salapatas πολύ πιο λογική τιμή ,το είχα γράψει και πιο παλιά ότι ήταν θέμα χρόνου να πέσει σε αυτά τα χρήματα ,το σκέφτομαι σοβαρά να δώσω την uniko και να πάρω την upland μιας και το κοντάκι της μου τεριαξε εξαιρετικά όταν την έπιασα στα χέρια μου ,πολύ καλύτερο κοντάκι από της uniko η μέρα με την νύχτα τα δύο κοντάκια ,θεωρώ ότι η beretta αναθεώρησε το θέμα κοντάκι και το βελτίωσε πάρα πολύ
Απ ότι βλέπω όμως η προσφορά ισχύει μόνο για 66 εκ καννη. Όχι ότι είναι άσχημη η 66 αρα...
 
Θα τους περίσσεψαν όπλα!Εμενα δεν μαρεσει το 66εκ αλλά νομίζω πως είναι το ιδανικο για ένα all around όπλο!
Κι εγώ προτιμώ 71 αφού κάνω και καρτέρι περισσότερο, αλλά επειδή είχα και 66αρα έχω να πω ότι ήταν πολύ καλή και σε κλειστά καρτερια πιο καλή ακόμα. Άλλωστε και το δικαννο μου που είναι 71 με βολεύει πάρα πολύ και είναι ίδιο ισως και πιο κοντό από 66αρα καραμπίνα.
 
Η μια κουδουνίζει πιο πολύ από την άλλη όταν κλείνει το κλειστρο .yel. Τρώγεσαι με τα ντουφεκακια Κώστα,σαρεσει να τα αλλάζεις!
Μια κ*#€@ οφαγουρα την έχω. Ζηλεύω μόνο το κοντάκι της upland. Την θέση του kick off πιο πολύ. Γιατί της unico το έφτιαξε ο Ψυλλακης και είμαι ευχαριστημένος.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top