Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Λίγο τακτ κάνει καλό ..αγοραζει ο αλλος όπλο και αντί να του ευχηθείς ... κρίμα
Άσε μας ρε φίλε που θα μας βάλεις και χέρι στο τι θα γράψουμε ασχωλησου με τη πάρτη σου που θα μας κάνεις και παρατηρήσεις
 
Άσε μας ρε φίλε που θα μας βάλεις και χέρι στο τι θα γράψουμε ασχωλησου με τη πάρτη σου που θα μας κάνεις και παρατηρήσεις

ότι δεν συμφωνούμε δεν σημαίνει οτι δεν μπορώ να σχολιάζω γράφεις κάτι δημόσια
άπλα τα σχόλια του καθενός δείχνουν και το χαρακτήρα του
 
ότι δεν συμφωνούμε δεν σημαίνει οτι δεν μπορώ να σχολιάζω γράφεις κάτι δημόσια
άπλα τα σχόλια του καθενός δείχνουν και το χαρακτήρα του
Αν δεν σου αρέσουν τα σχόλια που γράφω μην απαντάς αλλά υποδηξεις από εσένα δεν ανέχομαι για να τελειώσει το θεμα
 
ούτε έμενα μου αρέσει ο τρόπος σου προς τον συνάδελφο που πήρε το όπλο που γούσταρε είτε λέγετε βερεττα είτε βεννελι είτε κυρα Βαγγελιώ (και δεν τον ξέρω καν) και οφείλω πω το αυτονόητο όχι να μειώσω την επιλογή του
Άλλα είπαμε οπού φτάνει κάνεις για να τελειώσει το θέμα
 
Παιζει να κοιμηθω μαζι της αποψε
View attachment 6770View attachment 6771
Μπράβο ρε πατριώτη...Καλορίζικη....Να την ευχαριστηθείς στο έπακρο.... .my man.

Αλλά ρε φίλε ντροπή σου που απατάς τη Browning.....hair.
Να αλλάξεις και avatar & ψευδόνιμο,εδώ και τώρα......yelling..sarcastic..sarcastic.
 
ούτε έμενα μου αρέσει ο τρόπος σου προς τον συνάδελφο που πήρε το όπλο που γούσταρε είτε λέγετε βερεττα είτε βεννελι είτε κυρα Βαγγελιώ (και δεν τον ξέρω καν) και οφείλω πω το αυτονόητο όχι να μειώσω την επιλογή του
Άλλα είπαμε οπού φτάνει κάνεις για να τελειώσει το θέμα
Εση το αγωρασες το όπλο και το θηχτηκες ;
Το όπου φτάνει κανείς κράτησε το για τον εαυτό σου όχι για μένα
 
κυριακη απ τις 9 θα ειμαι ασπροπυργο οποιος θελει έρχεται για δοκιμες, κωστα για μαξους πηγαινα αλλα κατι με χαλαγε στο πιασιμο, στα πλαστικα κτλ. θα κρατησω την γρια ομως
Καλορίζικο Σπύρο. Θα τα πούμε τετ α τετ εμείς
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top