Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ήρθε πήγα επωμισα κι έχασα τον ύπνο μου.τ όπλο είναι απλά από άλλο πλανήτη και δε περιγράφω άλλο
4IfzLRC.jpg
Πολυ ωραιο οπλο! Η υπερυψωμενη ειναι πολυ βολικη (για εμενα προσωπικα)
 
Καλα,γυρνα πλευρό και θα κοιμηθείς . .sarcastic.
Βλέπω υπερυψωμένη και με πιανει ρίγος .
Ρε φίλε απο περιέργεια , αυτή η υπερυψωμένη ,μπροστά χαμηλώνει πολύ ;
Μη τρελαινεσαι.δεν είναι sx3.εχει μπόλικες φλάντζες + ότι σου δίνει και αποστάτες για το μάκρος του κοντακίου.εχει πολλά καλουδια απάνω.ετσι όπως την επωμισα μου έκατσε απίστευτα καλά.κομενη και ραμμένη απάνω μου ειναι .sarcastic.
 
Eγω δεν θα αγόραζα την plus .ακομα τουλαχιστον και ακομα και αν ειχα τα χρήματα ,πρέπει να δοκιμαστεί λίγο , το 40 πόντους κωνο το φοβάμαι
αυτό ειναι για κανένα παπιο κυνήγι να βάλεις μέσα πυραύλους να το ευχαριστηθείς ή καρτέρι .. αρκετα κουραστικο λογο βαρους. να το κουβαλας .. αλλα κατα τα αλλα οπλαρα
Δεν υπάρχει λόγος να το φοβάσαι. Από την στιγμή που η στένωση καταλήγει εκεί που πρέπει, το έργο "εμπεριέχεται", χωρίς να χάνεται.
Υ.Γ. Το παπιοκυνήγι δεν θέλει πυραύλους. Την εβδομάδα που μας πέρασε έκανα ωραίες τουφεκιές με 33 και 34 γρ.
 
Απο τις φωτογραφιες που ειδα ,αυτη την αίσθηση μου δινει κι εμένα.
ειναι πονηρη αυτη η υπεριψωμενη Δημητρη εχει το μεγαλο πλατησκαλο ;)
δεν ειναι σαν την δικια μας σου παιζουν τα ματια μια εδω μια εκει.sarcastic.
 
Ήρθε πήγα επωμισα κι έχασα τον ύπνο μου.τ όπλο είναι απλά από άλλο πλανήτη και δε περιγράφω άλλο
4IfzLRC.jpg
επαθα ακριβως το ιδιο σημερα .. πολυ καλο ζυγισμα για το βαρος της, ωραια μαλακα πλαστικα στο πιασιμο, υπερυψωμένη ριγα που και μενα μ αρεσει. Aπο ντουφεκιες και μετα εσω εξω τσοκ+κωνους κτλ θα ειναι μια χαρα πιστευω... την ζαχαρωνω σε 71 ποντους. Μητσομπενελι συμφωνεις ή ουτε αυτη λεει?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top