Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Η B80 είναι 302 στην ουσία με άλλο όνομα και το σκαλοπάτι στη βάση
αν λέω αν μπορούσε να βρεθεί κάποια 302 με S και να βλέπαμε τις χρονολογίες κατασκευής να ταιριάζουν τότε λογικά πρόκειται για κάποια παρτίδα έτσι για το γαμώτο και να μακρύνουμε την συζήτηση <<κουτσομπολιο μας>>
είχε ένας φίλος τον πήρα τηλ. αλλά την έχει πουλήσει
Αρη επειδή δεν θυμάμαι η B80 έχει σήμανση χρονολογίας με τα 2 γράμματα κάτω από την κάννη π.χ. ΑΗ η βγαίνει από τα ψηφία αριθμού όπλου όπως εφαρμόζει η browning;;;;;
Σαν της beretta είναι.Καλά λές θα το διασταυρώσω αλλα το έχω δει και σε 301 την οποια την έχει φίλος και θα δώ και αυτήν.Εντωμεταξύ έστειλα κα μνμ στον Κυπρίδημο..ΑΑρε ωραίες στενοχώριες..:).sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Παρατήρηση έτσι για την κουβέντα Αυτή η ράμπα της ρίγας που φαίνεται στην φωτό του φίλου και υπάρχει μόνο στίς κάννες των Β-80 είναι εμφανή στο μάτι-σκοπευτική γραμμή μόνο στις ατσάλινες λόγω ότι έχουν χαμηλότερο προφιλ από τις αλουμινίου.
 
Παρατήρηση έτσι για την κουβέντα Αυτή η ράμπα της ρίγας που φαίνεται στην φωτό του φίλου και υπάρχει μόνο στίς κάννες των Β-80 είναι εμφανή στο μάτι-σκοπευτική γραμμή μόνο στις ατσάλινες λόγω ότι έχουν χαμηλότερο προφιλ από τις αλουμινίου.
Αυτή είναι αλουμινίου....
 
Εχεις δικιο, την εχει ο πλαστουργος στο μαγαζι του για πουλημα τα ξυλα τησ ειναι πραγματικα εντυπωσιακα
Δεν είναι δικά της τα ξύλα αυτά και είναι και με μετατροπή η πάπια όπως έχω κάνει και εγώ στην δικιά μου.Εχω βάλει την σιδερένια βάση από 302 και πάπια από 302 γιατί η δικιά της ραγιζει και κουνάει..
Επίσης η ατσάλινη είναι αρκετά βαριά.Ηδική μου ήταν 3650+..και την έδωσα γιαυτόν τον λόγο.
Aυτή είναι με μαμα καλά ξύλα.
https://libertytreeguns.com/p-91243-browning-b-80-ducks-unlimited-central-12ga-2-75.aspx#
 
Δεν είναι δικά της τα ξύλα αυτά και είναι και με μετατροπή η πάπια όπως έχω κάνει και εγώ στην δικιά μου.Εχω βάλει την σιδερένια βάση από 302 και πάπια από 302 γιατί η δικιά της ραγιζει και κουνάει..
Επίσης η ατσάλινη είναι αρκετά βαριά.Ηδική μου ήταν 3650+..και την έδωσα γιαυτόν τον λόγο.
Aυτή είναι με μαμα καλά ξύλα.
https://libertytreeguns.com/p-91243-browning-b-80-ducks-unlimited-central-12ga-2-75.aspx#
Φυσικά και δεν είναι δικά της τα ξυλα,δεν παύει όμως να είναι πανέμορφη και να πωλείται με αυτά τα ξύλα after market.
 
Δεν είναι δικά της τα ξύλα αυτά και είναι και με μετατροπή η πάπια όπως έχω κάνει και εγώ στην δικιά μου.Εχω βάλει την σιδερένια βάση από 302 και πάπια από 302 γιατί η δικιά της ραγιζει και κουνάει..
Επίσης η ατσάλινη είναι αρκετά βαριά.Ηδική μου ήταν 3650+..και την έδωσα γιαυτόν τον λόγο.
Aυτή είναι με μαμα καλά ξύλα.
https://libertytreeguns.com/p-91243-browning-b-80-ducks-unlimited-central-12ga-2-75.aspx#
Αυτή του συγχωρεμενου είναι 3700 και ο ένας λόγος που δεν την πήρα είναι αυτός.Ο αλλος είναι το σταθερό τσοκαρισμα κάννης που έχει 2*.
 
Ήρθε πήγα επωμισα κι έχασα τον ύπνο μου.τ όπλο είναι απλά από άλλο πλανήτη και δε περιγράφω άλλο
4IfzLRC.jpg
 
Ήρθε πήγα επωμισα κι έχασα τον ύπνο μου.τ όπλο είναι απλά από άλλο πλανήτη και δε περιγράφω άλλο
4IfzLRC.jpg
Καλα,γυρνα πλευρό και θα κοιμηθείς . .sarcastic.
Βλέπω υπερυψωμένη και με πιανει ρίγος .
Ρε φίλε απο περιέργεια , αυτή η υπερυψωμένη ,μπροστά χαμηλώνει πολύ ;
 
Καλα,γυρνα πλευρό και θα κοιμηθείς . .sarcastic.
Βλέπω υπερυψωμένη και με πιανει ρίγος .
Ρε φίλε απο περιέργεια , αυτή η υπερυψωμένη ,μπροστά χαμηλώνει πολύ ;
Αυτή δεν είναι υπερυψωμένη, το γεφύρι της Άρτας είναι .sarcastic.
 
Ήρθε πήγα επωμισα κι έχασα τον ύπνο μου.τ όπλο είναι απλά από άλλο πλανήτη και δε περιγράφω άλλο
4IfzLRC.jpg


Eγω δεν θα αγόραζα την plus .ακομα τουλαχιστον και ακομα και αν ειχα τα χρήματα ,πρέπει να δοκιμαστεί λίγο , το 40 πόντους κωνο το φοβάμαι
αυτό ειναι για κανένα παπιο κυνήγι να βάλεις μέσα πυραύλους να το ευχαριστηθείς ή καρτέρι .. αρκετα κουραστικο λογο βαρους. να το κουβαλας .. αλλα κατα τα αλλα οπλαρα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top