Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν θες τη γνώμη μου μην πάρεις after market για την 400.το τσοκ που ψάχνεις για τη δουλειά που το ψάχνεις είναι το skeet μαμά της beretta και σε καλύπτει απολυτα.μιλαω για το παρακάτω
RoYWfNQ.jpg
Καλησπέρα φιλε το ειχαι ένας φίλος αλλά νομίζω ότι δεν είναι σαν το 5 άστρα δηλαδή είναι για κοντά εγώ θέλω να είναι σαν το 5 και 4 μάζι δεν το έχω δοκιμαση εγώ εάν το έχεις ρήξη σε χαρτονη μπωρης να μου Πης
 
Καλησπέρα φιλε το ειχαι ένας φίλος αλλά νομίζω ότι δεν είναι σαν το 5 άστρα δηλαδή είναι για κοντά εγώ θέλω να είναι σαν το 5 και 4 μάζι δεν το έχω δοκιμαση εγώ εάν το έχεις ρήξη σε χαρτονη μπωρης να μου Πης
τουφεκας ευκολα μεχρι τα 30 μετρα με το skeet κι εχει αριστη κατανομη.ειναι το ακριβως ενδιαμεσο μεταξυ 4 και 5
 
τουφεκας ευκολα μεχρι τα 30 μετρα με το skeet κι εχει αριστη κατανομη.ειναι το ακριβως ενδιαμεσο μεταξυ 4 και 5
Δηλαδή είναι πιο κληστο από το 5 και λίγο πιο ανηχτξαπο το 4 εμένα μου ειχαι πη καπιος σκοπευτής ότι είναι πιο σνηχτξ από το 5 αλλά αφού το έχεις ρίξε θα ξερης καλύτερα παντός εάν είναι όπως μου τα λες είναι αφτο που ψαχνό ενδιάμεσο 5 και 4 ευχαριστο για το χρόνο σου.
 
Νομιζω πως το Αμερικανικο Skeet εχει διαφορα με το Ευρωπαϊκό. Εσυ ψαχνεις το Αμερικανικο.
Ευρι, αν κανω λαθος, διόρθωσέ με.
Τα special skeet όπλα της BERETTA(682-686 κλπ) (fixed choke) είναι ακριβώς αυτό που λέει ο Ευριπίδης . 41/2
 
Νομιζω πως το Αμερικανικο Skeet εχει διαφορα με το Ευρωπαϊκό. Εσυ ψαχνεις το Αμερικανικο.
Ευρι, αν κανω λαθος, διόρθωσέ με.
Λοιπόν εγώ αυτό που έχω είναι το 4,5 άστρα.αυτο που γνωρίζω αν δε τα μπερδεύω είναι ότι οι Αμερικάνοι έχουν το skeet 1 τ οποίο είναι το 4,5 άστρα και το skeet 2 τ οποίο είναι lm.τωρα ευρωπαϊκό κι ανερικανικο μπερδεύω ποιο είναι ποιο.ακομα και στο 1 και 2 δε ξέρω αν έχω μπερδευτει
 
Λοιπόν έριξα μια ματιά στο beretta store και υπάρχει ένα skeet.δεν το ξεχωρίζει σε ευρωπαϊκό και αμερικανικο ούτε soeet 1 και 2.το δικό μου έχει έξοδο στομίου 18,45 άρα στον 18,6 βγαίνει ακριβώς 0,15 δηλαδή 4,5 αστρα
 
καλησπερα πεδια μια ερωτιση εαν θελω να παραγγηλο το skeet apo thn beretta ellas τη να του ζιτησω skeet usa gia a400 0,726???
Μην παραγγειλεις τίποτα, φτιάξε τα μέτρα του όπλου σου επάνω σου, μάθε να επομίζεις σωστά και βάλε το 5* μαμά :)
 
Καλησπέρα κύριοι.
Ξέρουμε ποιος οπλουργός έχει το εξουσιοδοτημένο service της Beretta στην Κρήτη ;
Θέλω να συγχρονίσω τους εξωλκείς σ' ένα S56E . Η κάτω κάννη αργεί να το πετάξει στο άνοιγμα και μερικές φορές κολλάει .
 
Καλησπέρα κύριοι.
Ξέρουμε ποιος οπλουργός έχει το εξουσιοδοτημένο service της Beretta στην Κρήτη ;
Θέλω να συγχρονίσω τους εξωλκείς σ' ένα S56E . Η κάτω κάννη αργεί να το πετάξει στο άνοιγμα και μερικές φορές κολλάει .
Ο Αντώνης ο Κυριακάκης στα χανια
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top