Beretta Team

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυνηγετικά' που ξεκίνησε από το μέλος Hunterslife Team, στις 12 Δεκεμβρίου 2014.

1. Berben

Berben

Όνομα:
    Alex
    Καλα κανεις! Καλυτερα σε οπλουργο!

2. Αδερφέ δοκιμασε και κανένα ανοξειδωτο παξιμάδι, κάποια εχουν διαφορετικό σπείρωμα, μηπως και ταιριάξει!

3. Jim

Jim

Όνομα:
    Jim
    Καλημέρα σε όλους Θα ρωτήσω αν η βίδα από s100 Beretta μπροστά στην πάπια μπορεί να αντικατασταθεί από άλλη από Benelli Ευχαριστώ πολύ καλημέρα

Berben likes this.
  4. Μάκης

Μάκης

Περιοχή:
    Αττική
    Αν έχεις την απλή es100 μπορείς να βάλεις βίδα από es100 deluxe που είναι κωνική πιο ελαφριά και πιο σικάτη :)

Last edited: 12 Μαϊου 2019
  5. Μάκης

Μάκης

Περιοχή:
    Αττική
    Μιλώντας πριν λίγο με φίλο που είχε 3-4 es100 μου είπε ότι οι βίδες απ όλα τα μοντέλα της benelli που έχουν το ελατήριο χωνευτό κάνουν για es100
    αυτός όπως μου ανέφερε είχε βάλει από raffaello :)

6. Jim

Jim

Όνομα:
    Jim
    Σας ευχαριστώ πολύ

7. evripidis302

evripidis302

Περιοχή:
    χανια
    μηπως τελικα ψαχνομαστε αδικα με τα after market τσοκ ειδικα οι κατοχοι μπερετα?

8. jdp

jdp

Περιοχή:
    ΛΕΥΚΑΔΑ -ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
    Όνομα:
    Γιαννης-Δημητρης
    Είναι γνωστό αυτό Ευριπίδη ,η διάφορα που είδα με το ανήκοντα Μιντ από το μαμά ήταν εμφανής μόνο στην κρούση-δύναμη των σκαγιών στο πινάκα

9. Altair Lusso

Altair Lusso

Περιοχή:
    Γλυφάδα
    Όνομα:
    Γιώργος
    Πρέπει να κάνουμε ένα συγκριτικό διάτρησης σε σπείρωμα opt+ μαμά φουλ, kicks full και ufo, να είχαμε και ένα anaconda long opt+ καλά θα ήταν.

10. milvus

milvus

Όνομα:
    Παυλος
    Εχουμε

11. Kostas Winchester SX

Kostas Winchester SX Moderator

Περιοχή:
    Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
    Όνομα:
    Kώστας
    Αυτό Μάριε ο οπλουργός μπορεί να το φτιάξει...Στο σημείο που είναι αλλιωμένο το σπείρωμα ίσως το ξανά γεμίσει με την κόλληση.....θα το πάρει ένα πάσο στον τόρνο να φύγουν τα χοντρά....έπειτα μέτρημα με σπειρόμετρο το εργοστασιακό σπείρωμα κ αφού μετρήσει τότε με την ανάλογη φιλιέρα θα σου ανοίξει ξανά το κατάληλλο εξωτερικό και αρχικό σπείρωμα....

PANOS-BEN, Vmak, giannis_k and 7 others like this.
  12. Ευτυχώς βρήκα νέο παιες σας ευχαριστώ πάρα πολύ! Θεωρώ απαραίτητο να αλλαχτεί να τελειώνω και φυσικά το ελατήριο... Μόλις αφαιρεθεί θα ανεβάσω και φώτο για την κατάσταση να βλέπει κι ο κόσμος και να ξερει

georgino, Vmak, giannis_k and 3 others like this.
  13. Alex76

Alex76

Όνομα:
    Αλεξανδρος
    Την μεγαλυτερη διατρηση θα την εχει το kicks

Vmak, Berben, Nikolis and 4 others like this.
  14. Cretan_Sniper

Cretan_Sniper

Περιοχή:
    Χανιά
    Beretta a400 upland (φρεσκοτατο video για τον @evripidis302 . γιατί στα Χανιά ξέρουμε απο μπερέτες .exciting.). Ωραία μαγκιά το νέο kick off

15. elias930i

elias930i Moderator

Περιοχή:
    Περιστερι και Άρτα
    Όνομα:
    Ηλιας
    Όντως αλλο πράγμα οι Κρητικοί και οι μπερετες,σχέση λατρείας!

16. evripidis302

evripidis302

Περιοχή:
    χανια
    Αυτά τα πλουμια εμένα δεεεν.εχω τη μαυρουλα μου τη σκέτη με τα πλαστικά της και είμαι μια χαρα.παναγο έχει έρθει Ελλάδα αυτη γιατί δεν την έχω δει

17. Cretan_Sniper

Cretan_Sniper

Περιοχή:
    Χανιά
    Μέχρι στιγμής τίποτα @evripidis302 αναμένουμε....
    Τί καλό απο τσοκς ετοιμάζεις να πάρεις?.sarcastic. Πλησιάζει και το κυνήγι και πρέπει να πάρουμε καραμανουάρ.my man..big smile.

18. evripidis302

evripidis302

Περιοχή:
    χανια
    Μαμάκα Μπερέτα μονο

19. Vasilis

Vasilis Staff Member

Περιοχή:
    Δραπετσώνα-Δίστομο
    Όνομα:
    Βασίλης
    Στο club και εγώ με μια ES100 .micle.
    Νομίζω πως είναι το όπλο που είχα ανάγκη! Μόλις πάρω την ακκο στα χέρια μου θα κάνω τις πρώτες δοκιμές :)

20. Nikolis

Nikolis Moderator

Να την χαίρεσαι παίχτη !

Μοιραστείτε τη σελίδα

Νέες Δημοσιεύσεις