Beretta Team

Όνομα
Alex
Αυτο το πραγμα με τα μεταχειρισμενα....τι να πω ρε παιδια! Ειπαμε καλα οπλα αλλα απο την στιγμη που βγαινουν καινουρια επωνυμα οπλα με 790€ κ 900€... καπου θα πρεπει να πεσουν και οι τιμες στα μεταχειρισμενα! Κ αν δεν ξερουν να ρωτησουν....!

Όνομα
Λευτερης
Εμένα γιατί μου φαίνονται όπως πρέπει να είναι; o_O Αν η πάνω είναι με το skeet, δείχνει ένα κλικ πιο σφικτη από την κάτω.
Μην κοιτάς τα flyers, κοιτα μια διάμετρο περίπου στους 50 πόντους.
λες ε ,εάν ρίξω με ένα 32 gr στα 25 μέτρα πιστεύεις πως θα είναι πιο ευδιάκριτη η εικόνα ;γιατί η αλήθεια είναι πως δεν το διακρίνω αυτό που αναφέρεις.Ευχαριστω για την άποψη διότι μου έβαλες σκέψεις και θα ξαναριξω με άλλα gr και άλλες αποστάσεις

Η 304 ένα μοντέλο που εκτιμηθηκε η αξία του μετά από πολλά χρόνια. Αν είναι κυνηγός και το δίνει και δε μπαίνει θέμα ανάγκης κάνει μέγα λάθος. Οι τιμές είναι πολύ ταβιγμενες μαααααλλον δεν θα δοθει όπως κι εκείνη γκολντ σε τιμή μαξους

Περιοχή
Ηγουμενιτσα-Γιαννενα
Όνομα
Κωστας
Ωραια η affinity αλλα γιατι να έχει το ελατήριο μπροστα...;
λειτουργει με αδρανεια με το συστημα front inertia....το επανατατικο ελατηριο του κλειστρου το εχει μπροστα και οχι στο κοντακι....

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Βαγγέλης
Λοιπόν όπως είπαμε έγιναν κάποιες δοκιμές σήμερα με την 350.ξεκινησα 8 και κάτι το πρωί με ελαφρύ βοριαδακι και ψιλοκρύο.μερικες έχουν φύγει λίγο αλλά ένα συμπέρασμα μπορεί να βγει.παμε λοιπόν σιγά σιγά
1ο φυσιγγι λαμπρο 24 γραμμάρια νο 9,5 τσοκ skeet beretta στα 25 μετρα

Ίδιο τσοκ ίδιο φυσιγγι στα 30 μέτρα

Τώρα έχουμε πάλι με τσοκ skeet φυσιγγι alfa game 31 γραμμαρια νο 9 στα 30 μέτρα

Ίδιο φυσιγγι πάλι στα 30 μέτρα με τσοκ 4 αστρα μαμά

φυσιγγι super lambro το ρελιαστο στα 36 γραμμάρια νο 5 με τσοκ anaconda long range στα 50 μέτρα.προσωπικα δεν μου άρεσε

Και τέλος πάλι με anaconda long πάλι 50 μέτρα percorso caccia νο.6 σταθερή αξία όπως πάντα

Αυτά λοιπόν για σήμερα και περιμένω τις απόψεις σας
Οι τουφεκιες με Skeet και alfa game είναι πάρα πολύ καλές..!!
Για το anaconda και στα 50 μ .. θεωρώ ότι εχει αρκετά κενά .. αλλά είναι και πολλά τα μέτρα..!! (εκτός βεληνεκούς για τα δικά μου δεδομένα ..!!)

elias930i

Staff member
Περιοχή
Περιστερι και Άρτα
Όνομα
Ηλιας
Ένας φίλος την είδε από κοντά στο κατάστημα του τριμη στην Ηλεία. Έψαξα και δεν έχει ακόμα τουλάχιστον σε κανένα σαιτ
Μάριε τι έξτρα χαρακτηριστικό έχει αυτή;

Δεν έχω ασχοληθεί με τις νέες βερεττα. Απ όσο θυμάμαι η ριγα είναι ανθρακονιμα, μοχλος και μπουτον αγωνιστικα,πολυ καλύτερα ξύλα νόμιζα και μαύρη που προσωπικά μου αρέσει περισσότερο. Για κάννη δεν ξέρω. Απλά σαν όψη μου αρέσει πιο πολύ απ όλες τις α400

Περιοχή
Αγιος Δημητριος
Όνομα
Τάσος
Εγώ πάντως από τις α400 περιμένω να δω την upland, δείχνει ενδιαφέρουσα με το kick off mega σε ξύλινο κοντακι. Το μόνο που είδα και δε μου αρέσει τόσο είναι η χρωμιομενη βάση που θα κάνει αντανάκλαση για πλάκα...

Περιοχή
Γέρακας
A400 ράγισμα στην ουρά της κάννης,,τις φώτο ανέβασε ο Γιώργος Ανδριανόπουλος από πελάτη που πήγε να φτιάξει κοντάκι,,,εμένα μου κάνει εντύπωση πως ο ιδιοκτήτης δεν είχε πάρει χαμπάρι για το ράγισμα,πόση άγνοια ρε παιδιά πραγματικά απορώ think