Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιάννη καλορίζικη καλοτούφεκη όταν την χουφτώσεις ;)
μ αρέσει που την προηγούμενη μέρα που συζητούσαμε γι αυτό το όπλο αν το έβρισκες μετ/νο και το βρήκες καινούργιο .shake hands.
Ευχαριστώ Μάκη Έτσι είναι αν δεν έβρισκα εκεί τον Γιώργο Ψυλλακη δεν ΘΑ το έβρισκα.
 
Γιάννη καλορίζικη καλοτούφεκη όταν την χουφτώσεις ;)
μ αρέσει που την προηγούμενη μέρα που συζητούσαμε γι αυτό το όπλο αν το έβρισκες μετ/νο και το βρήκες καινούργιο .shake hands.
Μάκη από φισιγγια τη προτίμησης έχει για Ν9
 
είναι νωρίς ακόμα θα τα βρείς μόνος σου
να θυμάσαι μόνο,η ταπεινή μου γνώμη,είναι:
<<ελαφριά φυσίγγια,ανοιχτά τσόκ>> :)
Μάκη αυτό χρησιμοποιώ Χρόνια τώρα στην Benelli και για την ακρίβεια N9 32gr και 3* και 5*
 
Παιδιά σας Ευχαριστώ όλους !!!Από ότι γράφεται είναι ένα καλό όπλο Τώρα περιμένω να ξεκινήσει το κυνήγι να το δω και στην πράξη ,μακάρι να είναι το ίδιο αξιόπιστο σαν της Benelli πού έχω από το 1992 Χωρίς κανένα πρόβλημα σας Ευχαριστώ ΚΑΙ πάλι όλους και ιδικά τον Μάκη !!!!
 
Αυτό και αν είναι ευκαιρία.........
Σιγά μόνο παιδιά μην σπρώχνεσται ποιος θα πρωτοπορεί το κελεπούρι ........very funny.
https://www.car.gr/parts/view/21043574-hunting-weapons-double-shot-hunting-weapons-beretta-s56e
Ο συγκεκριμένος και τα υπόλοιπα που δίνει,δεν τα δίνει ευκαιρία,αλλά το συγκεκριμένο το παρακανε!!
 
Σε ένα βίντεο του Μαστορακου για το 690 είδα ότι στην παπια έχει ένα ελατήριο και μια αλενοβιδα, το οποίο όπως ανέφερε στο βίντεο ρυθμίζει το ποσό σκληρό είναι το άνοιξε κλεισε του όπλου. Σήμερα έκατσα και το δοκίμασα χαλαρώνοντας τη βίδα ή σφίγγοντας τη, εγώ δεν είδα κάποια διαφορά για να είμαι ειλικρινής. Εκτός αν έκανα κάτι λάθος...
 
Καλημερα παιδια! Εχω ξανααπασχολησει την ομαδα με μια ερωτηση αλλα τωρα ειμαι στην τελική ευθεια. Περιμενω να βγει η αδεια αγορας για να αγοράσω το πρωτο μου τουφεκι. Μιλαω για το bellmonte II. Mε χαλαει το γεγονός πως σε ολα τα καινούργια οπλα η beretta εχει πλαστικη σκανδαλοθηκη και πλαστικη βαση σκανδαλης. Μηπως ξέρει κανενας αν εχω καποιο προβλημα πιο μετα να του βαλω εξ αρχης μια σκανδαλη beretta vittoria ;; Υπαρχει αραγε καινουργια σκανδαλη μεταλλική για αυτο το οπλο; Ευχαριστώ.
Υ.Γ. κυνηγαω λαγο και περδικα σε βουνο .
 
Καλημερα παιδια! Εχω ξανααπασχολησει την ομαδα με μια ερωτηση αλλα τωρα ειμαι στην τελική ευθεια. Περιμενω να βγει η αδεια αγορας για να αγοράσω το πρωτο μου τουφεκι. Μιλαω για το bellmonte II. Mε χαλαει το γεγονός πως σε ολα τα καινούργια οπλα η beretta εχει πλαστικη σκανδαλοθηκη και πλαστικη βαση σκανδαλης. Μηπως ξέρει κανενας αν εχω καποιο προβλημα πιο μετα να του βαλω εξ αρχης μια σκανδαλη beretta vittoria ;; Υπαρχει αραγε καινουργια σκανδαλη μεταλλική για αυτο το οπλο; Ευχαριστώ.
Υ.Γ. κυνηγαω λαγο και περδικα σε βουνο .
Άστο ως εχει και αν χαλάσει βαζεις ότι θέλεις (δεν πρόκειται)..

Τα ανταλλακτικα και πανακριβα είναι και δεν σου προσφέρει το συγκεκριμένο καποια βλητικη βελτιωση
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top