Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ τουφεκαγα πολλά χρόνια με αυλό 18,4 ,τα τελευταία αρκετά χρόνια ρίχνω με 18,6 και οι τουφεκιές του αυλού 18,6 θεωρώ ότι είναι ιδανικές και για κυνήγι αλλά και για σκοπευτήριο ,όσο για τα λίγα gr σε συνάρτηση με super magnum και αυλό 18,6 εγώ δεν έχω καταλάβει να υστερεί ίσα ίσα το αντίθετο έχω διαπιστώσει

όλα τα καλά σκοπευτικά έχουν 18.6 και πάνω και ρίχνουν με 24 - 28 γρ.
κάτι παραπάνω θα ξέρουν αυτοί.
 
Παιδιά καλησπέρα Θα ήθελα την γνώμη σας για μια καραμπίνα αερίων καινούρια σε Beretta κυνήγι Γενικό τσιχλοκοτσιφα μπεκατσα φασα κάνη 66 εκατ. ( Χωρίς προβλήματα....) Ευχαριστώ!!!
Γιατί υποχρεωτικά καινούργια?αν θες τη γνώμη μου βρες μια μεταχ.391 light στα 700-750 ευρώ και καθαρισες.ισως να τη βρεις και φτηνότερα
 
Φίλοι η 390 στο αριστερό μέρος της βάσης έχει το κουμπί συγκράτησης του κλείστρου. Πατόντας το με γεμάτο το όπλο και ρίχνοντας το πρώτο φυσίγγι θεωρητικά δεν τροφοδοτεί από την αποθήκη το επόμενο. Τις τελευταίες φορές σε μένα συνεβει το αντίθετο,το κλείστρο επανήλθε και πήρε το επόμενο φυσίγγι. Πρόκειται για βλάβη; Διορθώνεται;
 
Φίλοι η 390 στο αριστερό μέρος της βάσης έχει το κουμπί συγκράτησης του κλείστρου. Πατόντας το με γεμάτο το όπλο και ρίχνοντας το πρώτο φυσίγγι θεωρητικά δεν τροφοδοτεί από την αποθήκη το επόμενο. Τις τελευταίες φορές σε μένα συνεβει το αντίθετο,το κλείστρο επανήλθε και πήρε το επόμενο φυσίγγι. Πρόκειται για βλάβη; Διορθώνεται;
Αυτο το κουμπι οταν το πατας απο εξω απο την μεσα πλευρα αυτο πιεζει τον παφυλα απο το πρωτο φυσιγγι της αποθηκης σωστα? Εσενα το πιεζει?
 
Αυτο το κουμπι οταν το πατας απο εξω απο την μεσα πλευρα αυτο πιεζει τον παφυλα απο το πρωτο φυσιγγι της αποθηκης σωστα? Εσενα το πιεζει?
Όχι αγκυστρο είναι τη γλώσσα τροφοδοσίας δεν έχει επαφή με φυσιγγι
 
ρε παιδια καινούργιο οπλο με καρτελακι 850;;εχετε δει τι τιμές ζητάνε κατι χρεπια 391;
δε τ ξερω τον ανθρωπο τυχαια είδα την σγγελια
Εγω την πηρα μεταχειρισμενη 6 μηνων με τα γρασσα χωρις να εχει ριξει πριν απο 11 χρονια 750 ευρωπαικα αν θυμαμαι καλα ειχε τοτε καινουρια 1250 σημερα μετα απο τοσα χρονια ποσο λες να την κοστολογησει??
 
Η α300 outlander εχει βγει αξιοπιστη? Μου αρεσει σαν οπλο!
Φιλαρακι που την εχει 3 χρονια δεν του εχει βγαλει τιποτα και ριχνει πολλα φυσιγγια το χρονο απο 24 γρ και πανω και το οπλο δουλευει απροβληματιστα με ωραιες τουφεκιες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top