Beretta Team-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδια τα 1200 eur για το συγκεκριμενο οπλο :
bERETTA TEKNYS AL 391 STONECOAT 66cm, 76mm θαλαμη, και τα τσοκ.
Το οπλο ειναι καινουργιο με την εγγυηση του θα ηθελα την γνωμη σας.
Σας ευχαριστω.
Αν είναι της κουτας Καινούργιο πάρτο και τρέχα
 
Τελικά τώρα που ψάχνομαι κι εγώ mobile 18.3 18.4 ή optima 18.6 σε σειρά 391 μονο.Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας
Ότι και να πάρεις είναι φοβερά τουφέκια οι beretta 391.εγω σε 18,6 θα πήγαινα.
Παντως φίλος που έχει λιώσει την 391 με mobile και 18,3 άυλο,θερίζει...ομως στα κυνήγια που κάνει ρίχνει μέχρι 36 gr.
 
Παιδια τα 1200 eur για το συγκεκριμενο οπλο :
bERETTA TEKNYS AL 391 STONECOAT 66cm, 76mm θαλαμη, και τα τσοκ.
Το οπλο ειναι καινουργιο με την εγγυηση του θα ηθελα την γνωμη σας.
Σας ευχαριστω.
Αν είναι όντως καινούργιο κάντο δικο σου χθες !!!! Το όπλο είναι κανόνι στην κυριολεξία !
 
Παιδια τα 1200 eur για το συγκεκριμενο οπλο :
bERETTA TEKNYS AL 391 STONECOAT 66cm, 76mm θαλαμη, και τα τσοκ.
Το οπλο ειναι καινουργιο με την εγγυηση του θα ηθελα την γνωμη σας.
Σας ευχαριστω.
η τιμή καλή είναι πολλη καλή αν σκεφτείς ότι μ αυτά τα χρήματα παίρνεις καινούργια μοντέλα που όλα κάπου πάσχουν
πετυχημένο όπλο με πολλά πολλά υπέρ :)
 
Γειά σας φίλοι μου, μόλις έχω εγγραφεί και έχω συστηθεί και η πρώτη μου επίσκεψη στο beretta team φυσικά.
Μόλις έχω αποκτήσει ένα beretta 692 black edition 30' και εύχομαι να με συνοδεύσει στο κυνήγι όπως και το προηγούμενο μου beretta το οποίο έχω εδώ και 27 περίπου χρόνια!
να το χαρεις φιλε μου
 
704.jpg
Νεο μελος στη συλλογη για να ξεκουραστει η γριουλα (302)
 
Και επίσημα από χτες και γω στο club με a390 silver malard 18,3 71 cm mobile choke!
Το όπλο έγινε βίδες για ένα εξονυχιστικό καθαρισμό μιας και ο προηγούμενος ιδιοκτήτης εκτός από την κάννη δεν πρέπει να είχε καθαρίσει κανένα άλλο μέρος του όπλου!!!
Μετρήθηκαν τα τσοκ και η σύσφιξη σε όλα είναι ακριβώς η αναγραφόμενη εκτός από το φουλ που είναι στα 9/10. φτιαγμένο μάλλον με βάση τον 18,4.
 
Last edited:
Και επίσημα από χτες και γω στο club με a390 silver malard 18,3 71 cm mobile choke!
Το όπλο έγινε βίδες για ένα εξονυχιστικό καθαρισμό μιας και ο προηγούμενος ιδιοκτήτης εκτός από την κάννη δεν πρέπει να είχε καθαρίσει κανένα άλλο μέρος του όπλου!!!
Μετρήθηκαν τα τσοκ και η σύσφιξη σε όλα είναι ακριβώς η αναγραφόμενη εκτός από το φουλ που είναι στα 9/10. φτιαγμένο μάλλον με βάση τον 18,4.
Καλοριζικο με πολλες και αξεχαστες τουφεκιες!
 
Και επίσημα από χτες και γω στο club με a390 silver malard 18,3 71 cm mobile choke!
Το όπλο έγινε βίδες για ένα εξονυχιστικό καθαρισμό μιας και ο προηγούμενος ιδιοκτήτης εκτός από την κάννη δεν πρέπει να είχε καθαρίσει κανένα άλλο μέρος του όπλου!!!
Μετρήθηκαν τα τσοκ και η σύσφιξη σε όλα είναι ακριβώς η αναγραφόμενη εκτός από το φουλ που είναι στα 9/10. φτιαγμένο μάλλον με βάση τον 18,4.
Δείχνει σε πολύ καλή κατάσταση το όπλο! Καλοντουφεκο με ωραίες στιγμές να είναι!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top