Beretta clay target gun

ίδια τιμή με το 692 ίσως ελάχιστα πιο επάνω,,τον Οκτώβρη θα είναι διαθέσιμο στο show room της Beretta Hellas

βελτιωμένοι εξωλκείς πλέον μόνο αυτόματοι από όσο πληροφορήθηκα,επιτέλους ανθρώπινο κοντάκι πιστολέ ,ωραία ξύλα ,ίδιες κάννες με το 692 steelium plus,διαφορετικά τσοκ βλέπω και βάση την οποία γουστάρω πολύ με την νέα σχεδίαση,,,όσοι πιστοί μπερετόφιλοι αγάπησαν το 692 αλλά κράταγαν μια πισινή για χ ψ λόγους, σπέυσατε ,,,το καλό έγινε ακόμα καλύτερο και σε αυτή την κατηγορία χρημάτων νομίζω είναι η πρώτη επιλογή όπως και στην Ιταλία
 
Βίκτωρα ένα 682 gold με 76 οπτιμα κανες σαν βάση. Κ μετά φτιάχνεις ένα αεροδιαστημικο τουφέκι custom

Aν εβρισκα ενα 682 gold E με οπτιμα κανες 76αρι, δεν θα αγοραζα αλλο οπλο. Με συμφερε κιολας, αφου παιρνει ιδια τσοκ με το 687 που εχω.
 
Μόνο εμένα μου φαίνονται όλα τα Beretta πλεον ίδια? Ειδικά στα σκοπευτικά.. Κάντε κάτι άλλο ρε παιδάκι μου.. Αν και τα όπλα μου είναι Beretta και τα κυνηγετικά και το σκοπευτικό βάρεθηκα να βλέπω τα ίδια και τα ίδια.. Το 694 είναι λες και τους έχουν περισσέψει βάσεις απο DT11 και απλά άλλαξαν το όνομα..
 
Back
Top