BERETTA A 302

Status
Not open for further replies.
Αγαπητοι μου συναδελφοι με βαρια καρδια σας αναγγελω την πωληση της Α302 που εχω στην κατοχη μου εδω και 2 χρονια .Το οπλο το εχω περιγραψει και παλαιοτερα οταν ζητησα την βοηθεια σας για την αγορα της αλλα θα περασω για μια ακομα φορα τα χαρακηριστικα της για οσους συναδελφους δεν το γνωριζουν.Το οπλο εχει 71cm κανη 18.2 αυλο 70αρα θαλαμη και in drop τσοκ γνησια 4αρα τον αριθμο και cervellati πελμα καθως και σκληρη βαλιτσα.Οπως εχω αναφερει ειναι αριστο ελαχιστα χρησιμοποιημενο δεχομαι καθε ελεγχο σε οποιο οπλουργο επιλεξετε και η τιμη που το πωλω ειναι 600 ευρω.Δεν το αναγγελω στις σελιδες του car.gr διοτι σκοπος μου ειναι να το παρει καποιος συναδελφος ωστε να μεινει το οπλο αυτο μεσα στην οικογενεια .Με ενα πμ μπορω να ειμαι στην διαθεση σας.Παιδια οσοι διαφωνειται ας με κρινεται με επιεικεια.
 
Αγαπητοι μου συναδελφοι με βαρια καρδια σας αναγγελω την πωληση της Α302 που εχω στην κατοχη μου εδω και 2 χρονια .Το οπλο το εχω περιγραψει και παλαιοτερα οταν ζητησα την βοηθεια σας για την αγορα της αλλα θα περασω για μια ακομα φορα τα χαρακηριστικα της για οσους συναδελφους δεν το γνωριζουν.Το οπλο εχει 71cm κανη 18.2 αυλο 70αρα θαλαμη και in drop τσοκ γνησια 4αρα τον αριθμο και cervellati πελμα καθως και σκληρη βαλιτσα.Οπως εχω αναφερει ειναι αριστο ελαχιστα χρησιμοποιημενο δεχομαι καθε ελεγχο σε οποιο οπλουργο επιλεξετε και η τιμη που το πωλω ειναι 600 ευρω.Δεν το αναγγελω στις σελιδες του car.gr διοτι σκοπος μου ειναι να το παρει καποιος συναδελφος ωστε να μεινει το οπλο αυτο μεσα στην οικογενεια .Με ενα πμ μπορω να ειμαι στην διαθεση σας.Παιδια οσοι διαφωνειται ας με κρινεται με επιεικεια.
Καλοπουλητο
 
Παιδια δεν βλεπω καποιο ενδιαφερον για την Βερετουλα ειναι ενα οπλο που δεν εχει αποδοχη πλεον η ειναι εκτος εποχης για την αγορα της; Η γνωμη σας θα με βοηθουσε να δω πως αλλιως να βαδισω.
 
Παιδια δεν βλεπω καποιο ενδιαφερον για την Βερετουλα ειναι ενα οπλο που δεν εχει αποδοχη πλεον η ειναι εκτος εποχης για την αγορα της; Η γνωμη σας θα με βοηθουσε να δω πως αλλιως να βαδισω.
Είναι 18,2 σαν τα Βaikal και δεν σκοτώνει πια, τώρα όλοι ψάχνουν 18,8.
 
Παιδια δεν βλεπω καποιο ενδιαφερον για την Βερετουλα ειναι ενα οπλο που δεν εχει αποδοχη πλεον η ειναι εκτος εποχης για την αγορα της; Η γνωμη σας θα με βοηθουσε να δω πως αλλιως να βαδισω.
Να το βάλεις και στο car.gr όσο περισσότερα μάτια το δούνε τόσες περισσότερες πιθανότητες είναι να βρεθεί αγοραστής , υπάρχει και μεγάλη προσφορά όπλων και θέλει υπομονή.
 
Το οπλο σου εχει μια σπανια κανη ουτε € παρακατο μην το δοσης....καλοπουλητο
Αν έρθει σοβαρή αντιπρόταση αυτός που θέλει να πουλήσει πουλάει ,ο ανυποχώρητος περιμένει τον καψουρη,αν υπάρχει τετοιο είδος αγοραστή σήμερα.
 
Το καλό πράγμα αργεί....!!!
Πραγματι ειναι καλο πραγμα βλεπεις ποιοτητα σε ολα τα μερη του οπλου, και αυτο που πληρωνεις εχει πραγματικη αξια και η απλοτητα στο μεγαλειο της σαν οπλο αεριων . Βεβαια το συγκεκριμενο οπλο εχει ελαχιστα δουλευτει και αυτο μπορει να το διαπιστωσει ενας οπλουργος απο την φθορα των κινητων μερων .Απλο αξιοπιστο στιβαρο και ποιοτικο μεχρι το ελαχιστο εκατοστο.
 
Παρακαλω την διευθυνση να διαγραψει την αγγελια το οπλο επωληθη.Θελω να ευχαριστησω για την φιλοξενια στο ποστ ΠΩΛΗΣΕΙΣ και τους συναδελφους που στηριξαν την προσπαθεια μου.Ευχομαι στον νεο κατοχο πλεον του εξαιρετου αυτου οπλου να το χαρει και να εχει καλα κυνηγια.Να ειστε ολοι καλα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top