Beretta 692 σπάσιμο εξολκέα

Δυστυχως σημερα μου εσπασε ο επανω εξολκεας,το πρωι ημουν για τσιχλες και δεν μου πετουσε το πανω φυσιγγι,δεν καταλαβα κατι,οταν γυρισα σπιτι το ελυσα να το καθαρισω και διαπιστωσα οτι μου εσπασε ο εξολκεας.
Μιλησα με την αντιπροσωπεια και μου ειπανε οτι εχουνε εξολκεις,απλα απορησε ο ανθρωπος,οπως και εγω αλλωστε,πως εσπασε ο εξολκεας!
Επισης,θελει οπλουργο ο καινουριος εξολκεας ωστε να γινει το αυλακι που θα μπαινει το φυσιγγι ή ειναι ετοιμος;
Εχει καποιος φιλος παθει κατι αντιστοιχο;
Καθε γνωμη και αποψη δεκτη!

Εδω μερικες φωτο.
https://postimg.cc/gallery/nhe2xnvy/


 
Ηταν μεγαλη η απορια του??
Απορω μ'αυτην!
Αν υπαρχει ενα προβλημα στο συγκεκριμενο,ειναι ακριβως οι εξολκεις του!
:(:(:( χαμένα τα αυγά και τα πασχαλια....το έχουν αναφέρει τουλάχιστον τέσσερα άτομα και αυτό και καλά δεν ήξερε τίποτα....
 
Ναι θέλει οπλουργό ο καινούργιος,,,αφού είναι στην εγγύηση προχωρά και πες τους που να το πας για επισκευή

Σου εύκολο να μου βγάλεις μια φωτογραφία τον εξωλκεα ενωμένο απ' την μέσα μεριά ;
 
Ναι θέλει οπλουργό ο καινούργιος,,,αφού είναι στην εγγύηση προχωρά και πες τους που να το πας για επισκευή

Σου εύκολο να μου βγάλεις μια φωτογραφία τον εξωλκεα ενωμένο απ' την μέσα μεριά ;
Δεν ξερω αν εχει εγγυηση το οπλο πλεον,η αγορα του απο τον πρωτο ιδιοκτητη ηταν το 2014!
Το κομματι που εσπασε δεν το βρηκα,μπορει να μου επεσε στο κυνηγι!
Να σου βγαλω φωτο οπως ειναι απο την μεσα μερια;
 
Καλησπερα Γιαννη,τι εννοεις;εχουν θεμα δλδ τα 692 με τους εξολκεις;
Δεν υπαρχει λυση;
Βαγγελη,εχει ακουστει, εχει γραφτει και γνωριζω δυο περιπτωσεις με προβλημα στους εξωλκεις!
Δε μπορει να κανει τον "Γερμανο"!
 
Και εγω για 692 πηγαινα και αλλαξα γνωμη για αυτο.Δυστυχως οπου υπαρχει καπνος υπαρχει και φωτια
Οι τουφεκιες ομως που βγαζει το οπλο ειναι απο αλλο πλανητη....UFO!!!
Αυτες οι παιδικες ασθενειες θα εξαλειφθουν πολυ συντομα...ηδη δρομολογειται η αντικατασταση του εξολκεα.
Δεν πανα μην εχει καθολου εξολκεις....με αποζημιωνει το αποτελεσμα της τουφεκιας!
Και ειμαι απολυτος σ'αυτο που λεω!
 
Οι τουφεκιες ομως που βγαζει το οπλο ειναι απο αλλο πλανητη....UFO!!!
Αυτες οι παιδικες ασθενειες θα εξαλειφθουν πολυ συντομα...ηδη δρομολογειται η αντικατασταση του εξολκεα.
Δεν πανα μην εχει καθολου εξολκεις....με αποζημιωνει το αποτελεσμα της τουφεκιας!
Και ειμαι απολυτος σ'αυτο που λεω!
δεν το μαυριζω φιλε εχω τον προγονο του 682 και οι ντουφεκιες τους ειναι οπως λες αλλα για να εχει βγει βρωμα για αυτο το θεμα θα υπαρχουν περιστατικα αυτο λεω.μην αρπαζεσαι.Αμα δινεις 4000 ευρω εχεις απαιτησεις ομως
 
Όλα τα νέα μοντέλα Beretta βγάζουν κάποιο πρόβλημα .
692,DT10,DT 11
Στο DT 10 σε πολλά πέφτουν καί δύο ταυτόχρονα .Προσωπική εμπειρία .
Στο DT 11 μάγκωνε ο πάνω εξολκέας .Αυτόπτης σε 2 περιπτώσεις trapper ξένων .
To BERETTA αυτό που ξεχωρίζει κατ'εμέ είναι μόνο το balance του .
 
Όλα τα νέα μοντέλα Beretta βγάζουν κάποιο πρόβλημα .
692,DT10,DT 11
Στο DT 10 σε πολλά πέφτουν καί δύο ταυτόχρονα .Προσωπική εμπειρία .
Στο DT 11 μάγκωνε ο πάνω εξολκέας .Αυτόπτης σε 2 περιπτώσεις trapper ξένων .
To BERETTA αυτό που ξεχωρίζει κατ'εμέ είναι μόνο το balance του .
Το DT10 δεν είναι καινούριο μοντελο
 
Back
Top