BERETTA 390 .

Πριν πάρω την Benelux έψαχνα να σαν τρελός για αυτό ακριβώς έτσι όπως το έχεις. Θα το έπαιρνα με χίλια …… αχ… καλόπουλητο
Ευχαριστώ το είχα πάρει για τον γιο μου αλλά δεν με ακολουθεί και πιάνει χώρο στον οπλοβαστο .
 
Δυστυχώς με το που βάλεις κάτι στο car το πιθανότερο είναι να σε πάρει κάποιος από αυτούς. Μου συνέβη 2 φορές.
Λίγες ώρες μετά την ανάρτηση της αγγελίας πάντα. Ζητάνε λογαριασμό alpha Bank (έχουν κενό ασφαλείας) ή κάρτα.
Φίλε, μπιμπελό την έχεις κ καλή τιμή. Πιστεύω θα φύγει γρήγορα. Καλοπουλητη
 
Δυστυχώς με το που βάλεις κάτι στο car το πιθανότερο είναι να σε πάρει κάποιος από αυτούς. Μου συνέβη 2 φορές.
Λίγες ώρες μετά την ανάρτηση της αγγελίας πάντα. Ζητάνε λογαριασμό alpha Bank (έχουν κενό ασφαλείας) ή κάρτα.
Φίλε, μπιμπελό την έχεις κ καλή τιμή. Πιστεύω θα φύγει γρήγορα. Καλοπουλητη
Έτσι ακριβώς όπως τα λες .Λυπάμαι να μένει αχρησιμοποίητο ας πάει σε χέρια που θα το δουλέψουν είναι πολύ αξιόπιστο όπλο εάν δεν είχα την 391 δεν θα το έδινα .
 
Φώτη, φιλική συμβουλή αν δεν έχεις εμπειρία με αγοραπωλησίες μέσω internet.
Αν δεν δεις τα χρήματα στην τράπεζά σου (να στο επιβεβαίωσει η ίδια η τράπεζα ή μέσω της εφαρμογής στο κινητό σου) ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΟΠΛΟ ή οτιδήποτε άλλο αποφασίσεις να πουλήσεις !!!!
Ότι απειλή και να δεχθείς δεν θα ενδώσεις.
Γίνονται πολλές απάτες φίλε.
Μπορεί να σου στείλουν πλαστό καταθετήριο χρημάτων στον λογαριασμό σου.
ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ή ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ

Καλοπούλητο.
Τέτοια πρέπει να έχει και ο @ΝίκοςΠ
Άρα συνταγές έτοιμες :)
 
Φώτη, φιλική συμβουλή αν δεν έχεις εμπειρία με αγοραπωλησίες μέσω internet.
Αν δεν δεις τα χρήματα στην τράπεζά σου (να στο επιβεβαίωσει η ίδια η τράπεζα ή μέσω της εφαρμογής στο κινητό σου) ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΟΠΛΟ ή οτιδήποτε άλλο αποφασίσεις να πουλήσεις !!!!
Ότι απειλή και να δεχθείς δεν θα ενδώσεις.
Γίνονται πολλές απάτες φίλε.
Μπορεί να σου στείλουν πλαστό καταθετήριο χρημάτων στον λογαριασμό σου.
ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ή ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ

Καλοπούλητο.
Τέτοια πρέπει να έχει και ο @ΝίκοςΠ
Άρα συνταγές έτοιμες :)
Έτσι ακριβώς δεν τσίμπησα τα έχω δει στο Πρωτοδικειο αυτά και έχω άποψη αλλά κάποιος που είναι πιο αφελής μπορεί να την πατήσει γιατί οι απατεώνες είναι επιτήδειοι σε αυτό που κάνουν δυστυχώς.
 
Πολύχρονος και καλοπουλητο.Οσο για τον τροπο αγοραπωλησίας συστηνω οτι εκανα και εγω προσφατα.Ζητησε ο υποψήφιος αγοραστής να σου στειλει την αδεια αγορας.Πηγαινεις στην αστυνομία διεκπεραιωνει την διαδικασία της υπογραφης σου στην αδεια και στελνεις τα έγγραφα και το οπλο κουριερ με αντικαταβολη.Ετσι διασφαλίζεις τα στοιχεία και τα λεφτα απο τον αγοραστη και δεν μπαινεις σε κανενα κινδυνο.Έτσι ολοκλήρωσα προσφατα την δικη μου αγορα ολα αψογα.Και παραμενω και φιλος με το κυριο που μου το πούλησε διοτι ολα απεδείχθησαν τιμια και ειλικρινή.
 
Φώτη, φιλική συμβουλή αν δεν έχεις εμπειρία με αγοραπωλησίες μέσω internet.
Αν δεν δεις τα χρήματα στην τράπεζά σου (να στο επιβεβαίωσει η ίδια η τράπεζα ή μέσω της εφαρμογής στο κινητό σου) ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΟΠΛΟ ή οτιδήποτε άλλο αποφασίσεις να πουλήσεις !!!!
Ότι απειλή και να δεχθείς δεν θα ενδώσεις.
Γίνονται πολλές απάτες φίλε.
Μπορεί να σου στείλουν πλαστό καταθετήριο χρημάτων στον λογαριασμό σου.
ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ή ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ

Καλοπούλητο.
Τέτοια πρέπει να έχει και ο @ΝίκοςΠ
Άρα συνταγές έτοιμες :)


Πολυ καλο οπλο Βασιλη μου!!!! Το ηθελα για εναν καλο μου φιλο....''τσακισε'' ομως...Εκανε τα λεφτα τζακι
για να μην κρυωνει η οικογενεια!!!
Θα βγαζει και μεγαλυτερες ταχυτητες αυτη.....εχει 71 εκατοστα καννη...ενω η δικη μου 66 εκατοστα!!! :)
 
Δεν νομίζω αντικαταβολή. Εγώ ήθελα να στείλω κάτι με ACS και μου ζήτησαν αποδείξη πώλησης. Μετά πήγα ΕΛΤΑ και έγινε η δουλειά μου.χαχα άρα μόνο ΕΛΤΑ.
Ακριβως και εγω με COURIER ELTA εγινε η αποστολη απο Καβαλα προς Κορινθο.Ολα αψογα.
 
Δεν νομίζω αντικαταβολή. Εγώ ήθελα να στείλω κάτι με ACS και μου ζήτησαν αποδείξη πώλησης. Μετά πήγα ΕΛΤΑ και έγινε η δουλειά μου.χαχα άρα μόνο ΕΛΤΑ.
Και εγώ πριν απο χρόνια πούλησα όπλο στην Κέρκυρα μέσω ΕΛΤΑ μια χαρά πήγε,τώρα δεν ξέρω τι παίζει βέβαια γιατί υπάρχει μια οπλοφοβία που αιωρείται γενικότερα .
 
Back
Top